رفتن به مطلب

مشکل در نصب whmcs

پست های پیشنهاد شده

سلام . من این اسکریپتو نصب کردم ولی ارور under maitrance میده و سایت بالا نمیاد مشکل چیه ؟ از ورژن 5 استفاده کردم .

آخرین ورژنش هم رو که گرفتم اصلا بالا نمیاد چه برسه به اینکه نصب کنم . دوستانیکه میتونن مشکل رو حل کنند راهنمایی کنند

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز آخرین ورژن نال شده اش رو از سایت دانلود کنید و نصب کنید

اگه مشکلی داشتید هاستتون رو به همراه مشخصات واسم پخ کنید تا واستون نصب کنم:55:

لینک به دیدگاه

• 1 year پیش...

با سلام من در زمان نصب وقتی یوزر و پسورد ادمین می خواد 30 ثانیه لود می کنه بعد اینو نشون میده

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. 2o.ir to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

از اخرین نسخه که تو سایت گذاشتید استفاده میکنم

لینک به دیدگاه

با سلام من در زمان نصب وقتی یوزر و پسورد ادمین می خواد 30 ثانیه لود می کنه بعد اینو نشون میده

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. 2o.ir to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

از اخرین نسخه که تو سایت گذاشتید استفاده میکنم

• درود

• فایل .htaccess خودتون رو غیرفعال کنید و یا اینکه محتوای مربوط به php_admin و یا php_flag رو حذف کنید

لینک به دیدگاه

اینو از کجا باید حذف کنم فایل رو اینکه من فایل .hatccess خاصی ندارم واینکه سایتم comming soon واینکه اینو دارم داخل sub domain نصب می کنم واینکه فایل hatccess حذفم می کنم مشکلم رفع نمیشه

لینک به دیدگاه

اینو از کجا باید حذف کنم فایل رو اینکه من فایل .hatccess خاصی ندارم واینکه سایتم comming soon واینکه اینو دارم داخل sub domain نصب می کنم واینکه فایل hatccess حذفم می کنم مشکلم رفع نمیشه

• فایل .hatccess در هاست و پوشه ی publish_html هس دوست عزیز

• ادرس سایت ؟؟

لینک به دیدگاه

g2o.ir

do.g2o.ir

Request Timeout

This request takes too long to process, it is timed out by the server. If it should not be timed out, please contact administrator of this web site to increase 'Connection Timeout'.

میده

لینک به دیدگاه

g2o.ir

do.g2o.ir

Request Timeout

This request takes too long to process, it is timed out by the server. If it should not be timed out, please contact administrator of this web site to increase 'Connection Timeout'.

میده

• شما مگر دارید آپگرید میکنید ؟؟؟ این ارور مربوط به آپگرید هس دوست عزیز

• Down for Maintenance (Err 2)

• Like 1
لینک به دیدگاه

نه

اصلا تا زمان اسم نویسی ادمین بیشتر بالا نمی ره

• اطلاعاتتون رو برام در خصوصی بفرستید چک کنم

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...