رفتن به مطلب

مشکل گوگل آنالیز

mahnaz_eb

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید

من داخل سایتم یک لینک را گذاشتم که امارش را که میبینم سشن زده 5 رفته ولی تایم صفر و بونس ریت سایت را صد در صد زده الان نمیدونم مشکلش چی هست اصلا چرا این مشکل پیش میاد همین مشکل را هم وقتی میخوام آمار را ببینم از طرف گوگل چقدر ورودی داشتم داره و یک سری از کلمات ورودی دارم را میزنه تایم صفر و بونس ریت صد در صد ولی سشن را زده 3 میشه بگید مشکلش چی هست ؟؟؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من بابت اینکه لینکی که قرار دادم مطمئن هستم و میدونم مشکلی نداره ولی دلیل این صفر بودن تایم و صد در صد بودن بونس ریت داخل سایتم را نمیفهمم ؟ من داخل گوگل آنالیز قسمتی که نشان میدهد ورودی های از گوگل داشتم با چه کلماتی حدود 1000 تا کلمات کلیدی ها از ورودی گوگل را میزنه مثلا هر سشن 3 ولی بونس ریت صد در صد و تایم صفر علت این مشکل چی هست ؟ سایت من مشکل داره میشه بگید چه دلایلی میتونه باعث بشه این مشکل پیش بیاد ؟

لینک به دیدگاه

• سلام خدمت شما
  • خیر این مشکل محصوب نمیشه و مربوط به ریت گوگل انالیز ه که برخی وقتا دچار امار دهی و رندون اشتباهات میشه که این مورد شمام برمیگرده دقیقا به این مورد

لینک به دیدگاه

ممنون بابت پاسختون

یعنی تقریبا گوگل آنالیز این همه مشکل داره و حدود 2000 تا در روز را میده که شما بونس ریتتون صد در صد هست و تایم صفر هست ؟ من چند روز پیش یک لینک خروجی هم داخل سایتم گذاشتم و وقتی گوگل آنالیز را بررسی کردند بهم گفتند که لینک هایی که از سایت شما رفته براشون زده بونس ریت صد در صد و تایم صفر پس با این حساب همیشه گوگل آنالیز برا آمارگیری مشکل داره

لینک به دیدگاه

ممنون بابت پاسختون

یعنی تقریبا گوگل آنالیز این همه مشکل داره و حدود 2000 تا در روز را میده که شما بونس ریتتون صد در صد هست و تایم صفر هست ؟ من چند روز پیش یک لینک خروجی هم داخل سایتم گذاشتم و وقتی گوگل آنالیز را بررسی کردند بهم گفتند که لینک هایی که از سایت شما رفته براشون زده بونس ریت صد در صد و تایم صفر پس با این حساب همیشه گوگل آنالیز برا آمارگیری مشکل داره

• بله عزیز

• همانطور که گفتم درصد خروجی در برخی از امارگیرها و انالیزگرها مثل همین گوگل دچار ایراداتی هست و همیشه نباید به این ها اکتفا کرد و معمولا گوگل انالیز منتظر بازدهی بیشتر میشه یا همون مطالب و لینک های ورودی و خروجی زیاد تا اعمال کار بده

لینک به دیدگاه

• 3 سال پیش...

سلام دوستان. من یک سایتی دارم که در مورد لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. می باشد. برای متاسفانه دچار کنیبالیزیشن شده. اگر میشه چک کنید و مشکل را بهم بگید.

لینک به دیدگاه

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

همانطور که در بالا گفته شد، افراد با دو هدف سئو را یاد میگیرند. دسته اول به دنبال یادگیری سئو به عنوان تخصص و کسب درآمد از آن هستند. دسته دوم هم می خواهند با گسترش کسب و کار خود در فضای اینترنت، درآمد خود را افزایش دهند. اما چرا این دو دسته از مردم باید سئو را یاد بگیرند؟ بگذارید از دسته دوم شروع کنیم. فرض کنید شما صاحب یک کسب و کار هستید و قصد تبلیغ محصول و یا خدمات خود را دارید. برای اینکه تبلیغ خود را در یک بیلبورد در اتوبان های سطح شهر قرار دهید باید مهیانه هزینه های بسیار گزافی را برای این کار پرداخت کنید. جدای از این که هزینه های زیادی باید پرداخت کنید، به نظرتان چند نفر از افرادی که بنر تبلیغاتی شما را در سطح شهر میبینند به دنبال خدمات و یا محصولات شما هستند؟

سئو برای این دسته از افراد بسیار به صرفه است. زیرا با هزینه ای بسیار پایین تر می توانند لینک های سایت خود را در گوگل قرار دهند. علاوه بر این، اگر برای مثال شما در زمینه فروش کفش فعالیت دارید، می توانید با بهینه کردن سایتتان و حضور در لینک های اول گوگل، محصولاتتان را به تمامی کسانی که با هدف خرید کفش در گوگل، سرچی را انجام می دهند معررفی کنید و بفروشید.

اما برای دسته اول دلایل دیگری وجود دارد که سئو را یاد بگیرند. اگر واقعا به سئو علاقه داشته باشند می توانند به خوبی آن را یاد بگیرند. پس از یادگیری سئو می توانند در شرکت های مختلف، مشغول به کار شوند و یا با راه اندازی یک وبسایت، کسب و کار خود را ایجاد کنند. در ادامه به آموزش ابتدایی سئو می پردازیم.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...