رفتن به مطلب

دانلود 2 عدد پی اس دی قالب وردپرس

wwe123

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان . امروز دو عدد پی اس دی براتون آوردم که خودم طراحی کردم و تعریفی نداره . گفتم شاید بعضیا خوششون بیاد .

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

------------------

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیریت کل سایت
با سلام خدمت دوستان . امروز دو عدد پی اس دی براتون آوردم که خودم طراحی کردم و تعریفی نداره . گفتم شاید بعضیا خوششون بیاد .

سلام دوست عزیز دمو این قالب هارا حتما قرار دهید. راستی پست شما به موضوع مربوط انتقال یافت.

لینک به دیدگاه

یه خورده از نظر رنگ بندی و طراحیش ضعیفه..میشه گفتش که حدودایی هر psd به قیمت 10.20 تومن هستش...

باید گرافیکش بهتر باشه..اما برای شروع عالی هستش و خوب..میتونی بیشتر و بهتر پیشرفت کنی داداش گلم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته پیش...

سادگی یک حسن و و امتیاز محسوب میشه !

برای شروع، نباید گفت بدک نیستن، باید گفت خیلی هم عالی هستن هرچند باز هم میتونید روی هر دو کار کنید، خسته نباشید !

لینک به دیدگاه

عالیه پی اس دی دومی روی قالب سایت من بکار رفته میتونید کد شده اینو هم نگاه کنید لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

پی اس دی یک قالب عاشقانه هم من طراحی کردم قالب ساده ای هست ولی از نظر من قالب باید ساده باشه

میتونید از لینک زیر دانلود کنید و دمو اونو ببینید

لینک به دیدگاه

اون که بله ولی این به کد تبدیل بشه کلی فرق میکنه طراحیش قشنگ تر هم میشه تازه چون طراحی قالب ایده میخواد وگرنه هر کسی میتونه طراحی کنه

لینک به دیدگاه

• 10 ماه پیش ...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...