رفتن به مطلب

اسکریپت سایت انجام پروژه

mohamada

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان وقت همگی به خیر

به یه اسکریپت احتیاج دارم که به طور مثال,شخص x در سایت من یه سفارش بده,و شخص y سفارشش رو قبول کنه,و شخص x پولی رو واریز کنه به سایت,بعد که شخص y سفارشش رو انجام داد,شخص x پول رو برای شخص y آزاد کنه,نظیر برخی سایت های انجام پروژه مثل زیرند,کسی هست معرفی کنه چنین اسکریپتی؟؟

با تشکر و احترام

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

همچین اسکریپتی نیاز بطراحی از پایه داره. اصلا نگردید دنبالش. خواستین سفارش هم قبول میکنیم.

لینک به دیدگاه

همچین اسکریپتی نیاز بطراحی از پایه داره. اصلا نگردید دنبالش. خواستین سفارش هم قبول میکنیم.

خیلی ممنون,هزینه؟

لینک به دیدگاه

به یه اسکریپت احتیاج دارم که به طور مثال,شخص x در سایت من یه سفارش بده,و شخص y سفارشش رو قبول کنه,و شخص x پولی رو واریز کنه به سایت,بعد که شخص y سفارشش رو انجام داد,شخص x پول رو برای شخص y آزاد کنه,نظیر برخی سایت های انجام پروژه مثل زیرند,کسی هست معرفی کنه چنین اسکریپتی؟؟

با تشکر و احترام

• درود

• اینکار قابل انجام هس اگر مد نظر دارین در خصوصی من پیام بدید

لینک به دیدگاه

با تشکر و احترام

درود من نسخه ویندوز اینو دارم و با توجه کداش میتونم یه هفته ای براتون بنویسمش خواتین پ خ بدین

لینک به دیدگاه

آقا من مثل پونیشا برای وردپرس پیدا کردم.

فکر کنم فروشنده یه سایت دیگه باشه ولی توضیحات هست یه نگاهی بندازی بد نیست.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...