رفتن به مطلب

چگونه تعداد کاربران سایت خود را افزایش دهیم؟


portal

پست های پیشنهاد شده

چگونه تعداد کاربران سایت خود را افزایش دهیم؟

 

d09db-how-to-increase-number-of-website-users.jpg?m=crop&w=970&h=400&q=high

فرقی ندارد که کسب و کار کوچکی دارید یا صاحب یک تجارت بزرگ و کلان هستید، تعداد کاربرانطراحی وبسایتبرای کسب و کار شما اهمیت بسیاری دارد. اگر بتوانید عملکردهایی که باعث جذب ترافیک و افزایش تعداد کاربرانطراحی سایتمی شود را به خوبی اجرا کنید، مطمئن باشید که در مسیر درستی قرار گرفته اید.

 

البته باید بدانید که تنها این نکته کفایت نمی کند. در چنین شرایطی احتمالاً شما باز هم از کم بودن تعداد بازدیدکنندگان سایت یا کاربران طراحی سایت خود راضی نخواهید بود. زیرا شما قدر نیستید آنها را به ادامه فعالیت در وب سایت خود تشویق کنید.

 

هرچه المان هایطراحی سایتکم تر باشد، وب سایت طراحی شده بهتر عمل می کند

هنگامی که موضوعطراحی وبسایتبه میان می آید، بایدطراحی سایتخود را ساده ایجاد کنید. برخی سیستم عامل هایطراحی سایت، گذاشتن تعداد بسیاری عکس ، دکمه های فراخوانی به سهیم شدن، تب های جستجو و فرم ها را تا جایی که امکان دارد برای تان ساده می سازند، اما دارا بودن این موردها خیلی قادر نیست کاربران سایت را به مشتری های طراحی سایت آینده تان تبدیل کند. افراد ازطراحی سایتها بازدید می نمایند تا بتوانند هدف سایت را به سرعت درک کنند و به آسانی بتوانند در مطالب طراحی سایت جستجو کنند، ولی اگر طراحی سایت شما پر از موردهای گوناگون باشد، این کار برای آن ها خیلی دشوار می شود.

 

قرار دادن دکمه Call To Action در تمام صفحاتطراحی سایت

دکمه های فراخوانی به سهیم شدن خیلی برای بازدیدکنندگان سایت مهم است تا بتوانند بدین وسیله مشتری سایت شما شوند، از این رو بایست دکمه های فراخوانی به سهیم شدن زیادی در صفحه های سایت بگذاریم؟ خطای است. گذاشتن تعداد بسیاری از این دکمه ها سبب می شود تا مشتری سایت سردرگم شود. یک دکمه فراخوانی به سهیم شدن در هر صفحه از طراحی سایت قادر است مناسب ترین راه تشویق مخاطبان سایت به انجام عملکردی هایی در طراحی سایت باشد.

 

تست ارزیابی کاربردی طراحی سایت

بر اساس Darryl Stevens، رئیس شرکت طراحی سایت Digitech، شما بایست هر چیزی را درطراحی وبسایتمورد آزمایش بگذارید و در این امر نبایست آزمایش A/B را فراموش نمایید. او تاکید می کند که "آزمایش 55 ثانیه ای" را برای ارزیابی طراحی کلی سایت تان نیز بایست اجرا نمایید. از صفحه سایت خود اسکرین شات تهیه نمایید تا قادر باشید به ارزیابی سایت خود بپردازید. در این زمینه می توانید از اشخاص دیگری نیز بخواهید تا نظرشان را راجع به طراحی و یا مولفه های موجود در طراحی سایت بگویند.

 

استفاده از عکس و ویدئو

بیشتر مخاطبان به وسیله ظاهر دیداری جذب یکطراحی سایتمی شوند. آن ها عاشق عکس و فیلم هستند که این کار سبب می شود تا در زمان خود صرفه جویی نمایند، به این خاطر که بدین وسیله در حداقل زمان کالاها و خدمات سایت را درک می نمایند و می شناسند. عکس ها و ویدئوها سبب می شوند تا کاربر درطراحی سایتاحساس راحتی نماید و بیشتر میل به خرید از سایت داشته باشد.

 

مخاطبان سایت ترجیح می دهند تا پیش از اینکه وارد گام پرداختطراحی وبسایتفروشگاهی شما شوند، به طور دیداری موردهایی از کالا یا خدمات را مشاهده کنند و گوش دهند. تا زمانی که می شود این کار را برای آن ها مهیا کنید تا مخاطبان بتوانند تجربه خوبی از کالاها و خدمات شما به دست بیاورند و راجع به این تجربه با دوستان و آشنایان خود حرف بزنند.

 

استفاده از فایل های اجتماعی

هنگامی که یک شخص به دنبال یک کالا و یا خدمات تازه است، نخستین کاری که می نمایند این است که از دوستان و اشخاص مورد اعتماد درخواست می نمایند که اگر پیشنهادی در این زمینه دارند به آن ها ارائه دهند. شما می توانید از این قضییه به نفع خود بهره بگیرید تا قادر باشید تعداد کاربران سایت خود را بیشتر کنید.

 

مناسب ترین فرم اسناد اجتماعی این است که گفته ها و تجربه های مشتری ها، پسند ها و به اشتراک گذاری ها را در طراحی سایت تان در معرض نمایش بگذارید. این موردها بایست در زمان های درستی در طراحی سایت گذاشته شود تا مخاطبان و کاربران سایت بتوانند به آسانی آن ها را ببینند. گذاشتن چنین موردها و مدارکی در مقابل مخاطبان طراحی سایت تان، یکی از مناسب ترین موردهایی است که می توانید برای جلب نظر مخاطبان سایت و تبدیل آن ها به مشتری های طراحی سایت خود به کار ببرید.

 

سایت فروش خودرو نو،سایت خرید خودرو نو،بانک کامل و طبقه بندی شده شماره تلفن،ماشین کارکرده و دست دوم،ارسال پیام کوتاه بر حسب جنسیت،ارسال پیام کوتاه بر حسب شغل،تبلیغ پیامکی،ارسال پیامک تبلیغاتی،اس ام اس مارکتینگ،پیامک تبلیغاتی و بازاریابی پیام کوتاه،یک وب سایت زیبا، کارآمد و قدرتمند داشته باشید،بانک شماره تلفن اصناف، جنسیت، مکان جغرافیایی، شهر، منطقه،مشاوره در زمینه سئو،مشاوره در زمینه ارسال پیامک تبلیغاتی،بهترین بک لینک برای سئو،بک لینک چیست،چطور سایت خود را به رتبه یک گوگل ارتقا دهم،دیزاین قالب زیبا و حرفه ای برای سایت ساز،بهینه سازی موتور جستجو،با 10 مورد از راهکارهای سئو آشنا شوید،بهینه سازی وبسایت،چگونه سایت خود را سئو کنید،خدمات سئو گوگل،چطور یک سئو خوب بکنیم،چطور در موتور جستجو تبلیغ کنیم،ثبت آگهی شما در گوگل،بهترین و کم هزینه ترین سرویس ادوردز،همکار رسمی گوگل،خرید و فروش ماشین هیوندا،خرید و فروش کمری،آمار قیمت ماشین،نمایشگاه ماشین،بیایید خودرو خود را بخرید،سایت فروش خودرو کار کرده،چگونه ماشین بخرم،کارشناس ماشین،چگونه خودرو بخرم،کارشناس بررسی خودرو،تبلیغات پیامکی ارزان،ارسال اس ام اس تبلیغاتی ارزان،تبلیغات با پیام کوتاه،چگونه با پیام کوتاه تبلیغ کنیم،تبلیغات پیامکی چیست،پنل ارسال اس ام اس انبوه،خطوط خدماتی ارسال پیامک،فروش خطوط خدماتی ارسال پیامک،چگونه با پیامک تبلیغ کنیم،تبلیغات پیامکی،بانک شماره تلفن،اس ام اس چیست،بازاریابی پیامکی،چگونه پیامک انبوه بفرستم،روش های سئو،بهترین تکنیک های سئو،رنک گوگل،آموزش وب مارکتینگ،طراحی وب سایت ارزان داشته باشید،ایجاد سایت،وب سایت شما،توسعه وب: زیبا، کاربردی، قدرتمند،چگونه سایت طراحی کنیم،سایت ساز چیست،طراحی یک وب سایت ارزان،وب و طراحی،حساب ادوردز،نوین،رنک اول گوگل را داشته باشید،با تبلیغ در گوگل دیده خواهید شد،تبلیغات گوگل چیست،تبلیغ کردن در گوگل ساده است،با ما در جستجو دیده شوید،گوگل ادوردز و فرصتی استثنایی،خرید اکانت گوگل ادوردز،گوگل ادوردز در ایران،قیمت تبلیغ در موتورهای جستجوگر،جذب مشتری از طریق جستجو،روش تبلیغاتی موثر،بازاریابی جستجو،

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...