رفتن به مطلب

سیستم عامل iOS 8

lion

پست های پیشنهاد شده

جلبرگ اولا که سرعت گوشیو کم میکنه ، دوما گوشی کارایی و امکانات اصلی خودشو نداره سوما با جلبرگ نمیتونی شخصی سازی های وینفون و اندروید رو داشته باشی - شما برو یه کمی گوشی هایی که رام انداختتند استفاده کن تا بفهمی شخصی سازی یعنی چی

داداش من خودم تو کار رام و این چیزا بودم

مطمئن باش هیچ رامی از سیانوژن بگیر تا غیره مثل رام اصلیه گوشی نیستن , و درسته که امکانات رو افزایش میدن ولی اکثرا مشکل دارن

یکی در دوربین یکی صدا و ...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 50
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• مدیریت کل سایت
جلبرگ اولا که سرعت گوشیو کم میکنه ، دوما گوشی کارایی و امکانات اصلی خودشو نداره سوما با جلبرگ نمیتونی شخصی سازی های وینفون و اندروید رو داشته باشی - شما برو یه کمی گوشی هایی که رام انداختتند استفاده کن تا بفهمی شخصی سازی یعنی چی

شما دوست عزیز وقتی انقدر با ایفون مشکل داری چرا اصلا خریدی و چه را هنوز داریش؟ والی اینو بدون هر گوشی در دستت بگیری اولش شاید بگی اخیش راحت شدم از این همه حرفا بعدا بد جور پشیمون میشی که چرا ایفون از دست دادی.

لینک به دیدگاه

شخصی سازی صفحه قفل

شخصی سازی مشاهده روزانه در مرکز اعلان آیفون

مشاهده روزانه تقویم

مقصد بعدی

خلاصه روز

سهام

خلاصه فردا

ووووووو

-------------------------------------------------------

دوست عزیز بنده با کوشی های لومیا 925

galaxy s4- galaxy note3-galaxy s3-galaxy sdous-galaxy note2

hrtc one - htc one m8-htc one max-Desire 700

sony Xperia z-z1-zUltra-s-go-v

blackberry z10-z30

iphone 5-5s-5c-4s

هر کدام خوبی ها و بدی های خودشون رو دارند اما به کیفیت و برتری ایفون نمی رسند(ایفون دوربین 8 مگاپیکسلی اش به کیفیت z1 میرسد و همچنین htc one)

لینک به دیدگاه

شما دوست عزیز وقتی انقدر با ایفون مشکل داری چرا اصلا خریدی و چه را هنوز داریش؟ والی اینو بدون هر گوشی در دستت بگیری اولش شاید بگی اخیش راحت شدم از این همه حرفا بعدا بد جور پشیمون میشی که چرا ایفون از دست دادی.

داداش گلم ، الان شما هر چی امکانات توی آیفون داری رو یه گوشی مث وینفون داره به چند تا چیز بیشتر مثلا siri که شما داری باید دائما به نت وصل باشی تا کار کنه ولی لومیا نه بدون اینترنت جواب میده این یدونه از برتری گوشی های دگ نسبت به آیفونه تازش هم تست های مقایسه ی گوشی ها تو نت پره توی هیچ کدوم تست ها آیفون 5 اس برنده نشده

لینک به دیدگاه

خخخخخخ عزیز عقبی. شما مطمئنی تست هارو دیدی؟؟؟؟ من که فکر نمی کنم شما یه سر به فیلم ها بزن میبینی که آیفون در همه رتبه داشته من هیچی بلد نباشم بد جور داخل مقایسه و اینام

آیفون 5s در رتبه اول پرفروش ترین گوشی های هوشمند

آیفون 5S سریعترین اسمارت فون دنیا - باشگاه خبرنگاران

آیفون 5S محبوب*ترین گوشی* سه ماه نخست سال 2014 لقب گرفت

1404952265191.jpg

1404952313251.jpg

1404952329911.jpg

یه نگاهی بندازید جهت افزایش آگاهی

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت
داداش گلم ، الان شما هر چی امکانات توی آیفون داری رو یه گوشی مث وینفون داره به چند تا چیز بیشتر مثلا siri که شما داری باید دائما به نت وصل باشی تا کار کنه ولی لومیا نه بدون اینترنت جواب میده این یدونه از برتری گوشی های دگ نسبت به آیفونه تازش هم تست های مقایسه ی گوشی ها تو نت پره توی هیچ کدوم تست ها آیفون 5 اس برنده نشده

دوست عزیز اشتباه نکن با تنظیمات میشه Siri غیر فعال کرد و دستیار صوتی معمولی استفاده کرد

لینک به دیدگاه

شخصی سازی صفحه قفل

شخصی سازی مشاهده روزانه در مرکز اعلان آیفون

مشاهده روزانه تقویم

مقصد بعدی

خلاصه روز

سهام

خلاصه فردا

ووووووو

-------------------------------------------------------

دوست عزیز بنده با کوشی های لومیا 925

galaxy s4- galaxy note3-galaxy s3-galaxy sdous-galaxy note2

hrtc one - htc one m8-htc one max-Desire 700

sony Xperia z-z1-zUltra-s-go-v

blackberry z10-z30

iphone 5-5s-5c-4s

هر کدام خوبی ها و بدی های خودشون رو دارند اما به کیفیت و برتری ایفون نمی رسند(ایفون دوربین 8 مگاپیکسلی اش به کیفیت z1 میرسد و همچنین htc one)

شخصی سازی صفحه قفل به درد *** میخوره :D

همه ی این گوشی ها شخصی سازیشون از آیفون بهتره یه کمی این مقایسه هارو نگاه کن

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت
شخصی سازی صفحه قفل به درد *** میخوره :D

همه ی این گوشی ها شخصی سازیشون از آیفون بهتره یه کمی این مقایسه هارو نگاه کن

جواب منو ندادی چرا خریدی ایفون و چرا الان که پشیمونی هنوز داریش؟

لینک به دیدگاه

اینم برتری لومیا داشته باشید لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

--------

خود دستیار صوتی آیفون اعتراف کرده لومیا بهتره

لینک به دیدگاه

جواب منو ندادی چرا خریدی ایفون و چرا الان که پشیمونی هنوز داریش؟

الان فهمیدم امکانات صفره - میخوام بفروشم لومیا 1520 بخرم

لینک به دیدگاه

آقا اینو داشته باشید خخخخخخخخخ امیدوارم جوابی داشته باشیدخخخ

--------

اینم برتری لومیا لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

--------

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت
الان فهمیدم امکانات صفره - میخوام بفروشم لومیا 1520 بخرم

اگه تمیز باشه خودم میخرم قیمت و مشخصات؟

لینک به دیدگاه

اگه تمیز باشه خودم میخرم قیمت و مشخصات؟

والا 2 ماه نمیشه که دارم - مشکی 16 گیگ - خش هم اصلا نداره - من قیمت گرفتم گفتند با ایم تمیزی و نو بودنش 1 میلیونو 100 میفروشم

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت
والا 2 ماه نمیشه که دارم - مشکی 16 گیگ - خش هم اصلا نداره - من قیمت گرفتم گفتند با ایم تمیزی و نو بودنش 1 میلیونو 100 میفروشم

من میخرم عکسارو قرار بده تا ببینیم

لینک به دیدگاه

جهت افزایش آکاهی

درضمن بنده گفتم هر گوشی موبایلی یک خوبی ها و بدی هایی دارد اما آبفون بدی هایش بسیار کم است

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت
ویاهو دارید ؟ بیاید اونجا بهتون میگم

همین جا بدید شاید دوستانی بخوان بخرن

لینک به دیدگاه

دوست عزیز الان آیفون 4 اس هم با ای او اس 7.1 و هم بدون ای او اس 7.1 16 گیگ کاملا تمیز دارای گارد و همچنین دو برچسب کناری گوشی که هنگام خرید روش هست روشه قیمت هست 950 ;)

لینک به دیدگاه

متاسفانه الان گوشی دم دستم نیست بتونم باهاش عکس بگیرم گوشی نوکیا 3110 هست با اون نمیشه عکس گرفت ولی خیلی خیلی تمیزه اصلا مشکلی از جهت بدنه و خت و خش نداره

لینک به دیدگاه

دوست عزیز الان آیفون 4 اس هم با ای او اس 7.1 و هم بدون ای او اس 7.1 16 گیگ کاملا تمیز دارای گارد و همچنین دو برچسب کناری گوشی که هنگام خرید روش هست روشه قیمت هست 950 ;)

باید بگم که با توجه به نو بدون گوشی و سالم بودنش من هم روش قیمت نذاشتم بوردمش چندتا مغازه گفتند 1 کو 100 می ارزه خودم قیمت نذاشتم که :|

لینک به دیدگاه

باید بگم که با توجه به نو بدون گوشی و سالم بودنش من هم روش قیمت نذاشتم بوردمش چندتا مغازه گفتند 1 کو 100 می ارزه خودم قیمت نذاشتم که :|

اخه اون رو هم مغازه روش قیمت گذاشه بود وای خب در هر صورت وفق باشید ;)

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت

اون تمیزی که شما میگی با تمیزی ما خیلی فرق داره بعد این که شما گوشی که داری دست دو خریدی؟ چون صفرش نیست اگرم باشه رفرش شده عزیز

لینک به دیدگاه

اون تمیزی که شما میگی با تمیزی ما خیلی فرق داره بعد این که شما گوشی که داری دست دو خریدی؟ چون صفرض نیست اگرم باشه رفرش شده عزیز

نه داداش دست دوم چیه :| طرف که ازش خریدم خیلی مطمئنه گوشی رو هم از چند وقت پیش داشته - رفرش چیه باو -_- نه جدی میگم هیچ مشکلی از نظر بدنه و خت و خش نداره اگر هم تهران باشید میتونید حضوری ببیند گوشی رو واقعا تمیزه

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت
نه داداش دست دوم چیه :| طرف که ازش خریدم خیلی مطمئنه گوشی رو هم از چند وقت پیش داشته - رفرش چیه باو -_- نه جدی میگم هیچ مشکلی از نظر بدنه و خت و خش نداره اگر هم تهران باشید میتونید حضوری ببیند گوشی رو واقعا تمیزه

اوکی من تهران دوستان زیادی دارم میفرستم شما هر وقت عکس رو گرفتید قرار بدید همینجا

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...