رفتن به مطلب

سیستم عامل iOS 8

lion

پست های پیشنهاد شده

شرکت اپل طبق روال سال های گذشته در نخستین هفته از ماه ژوئن "کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل" که با نام WWDC 2014 شناخته می شود را در شهر کالیفرنیا برگزار کرد. در این کنفرانس به عنوان بزرگترین گردهمایی سالانه اپل از آخرین دستاوردهای نرم افزاری این شرکت رونمایی شد و طی آن دو سیستم عامل OS X Yosemite و iOS 8 معرفی شدند. شرکت اپل پیش بینی کرد که نسخه جدید سیستم عامل موبایلی آن موسوم به iOS 8 حدود دو ماه دیگر روی گوشی هوشمند آیفون 6 به دست کاربران می رسد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 50
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

با سلام درسته .

ببخشید اگر می خواید من در زمینه اپل واردم . اگر می خواید من می تونم کمکتون کنم در زمینه اپل . یعنی کلاس آموزش Ios7 رفتم .

اگر مدیر سایت اجازه بدن من آموزش های آی او اس 8 و 7 رو می گذارم .

لینک به دیدگاه

هر سیستم عاملی برای خودش محبوبیت داره و همینطور دگرگونی های خاص خودش..اندروید ، و...سیستم های دیگه براساس کاررهایی هاشون انتخاب میشن..

بیشتر افراد دنبال اندروید هستن چون محبوبیت خاص خودش،زیاد بودن نرم افزارهای خودش،و..هست

لینک به دیدگاه

اصلا خوب نیست کلا خیلی محدودی آدم ازش سیر میشه ...

خب ببینید محدودیتش به علت اینه که در ایران هستیم و ایران هم وضعش رو خودتون میدونید. من IPhone5s دارم یه چند وقت رفته بودیم کانادا اون خیلی از امکانات فعال بود خیلی از کارها آزاد می شد و...

و خیلی عالی بود و وقتی برگشتیم تهران متوجه شدم که آیفون در ایران اصلا بدرد نمی خوره و تنها هرکی دستش بگیره استفاده خاصی ازش نمی بره و براش مانند یک گوشی معمولی خواهد بود (البته بحث کیفیت جداست)

پس در کل ایفون در ایران از نظر امکانات بدرد نمی خوره

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت
خب ببینید محدودیتش به علت اینه که در ایران هستیم و ایران هم وضعش رو خودتون میدونید. من IPhone5s دارم یه چند وقت رفته بودیم کانادا اون خیلی از امکانات فعال بود خیلی از کارها آزاد می شد و...

و خیلی عالی بود و وقتی برگشتیم تهران متوجه شدم که آیفون در ایران اصلا بدرد نمی خوره و تنها هرکی دستش بگیره استفاده خاصی ازش نمی بره و براش مانند یک گوشی معمولی خواهد بود (البته بحث کیفیت جداست)

پس در کل ایفون در ایران از نظر امکانات بدرد نمی خوره

منم با نظر lion موافقم من خودمم آیفون 5S دارم در ایران انجوری که باید نمیشه از ایفون بهره برد ولی واسه همون کیفیت ساخت و همگام سازی سیستم ios با سخت افزارش برای من خیلی با ارزش و من هیچ وقت دیگه به گوشی دیگری فکر نمی کنم.

لینک به دیدگاه

منم با نظر lion موافقم من خودمم آیفون 5S دارم در ایران انجوری که باید نمیشه از ایفون بهره برد ولی واسه همون کیفیت ساخت و همگام سازی سیستم ios با سخت افزارش برای من خیلی با ارزش و من هیچ وقت دیگه به گوشی دیگری فکر نمی کنم.

خب خدمت باید بگم که : از شخصی سازی گوشیت راضی هستی ؟ میتونی رو آیفونت از رام استفاده کنی ؟ دسکتاپ داره آیفون ؟

استورش که ایران رو تحریم کرده و نمیشه راحت ازش نرم افزار دان کرد رو چی میگی ؟ شخصی سازی آیکون هات چقدر زیاده ؟

جواب اینارو بدی ممنون میشم ;)

لینک به دیدگاه

خب خدمت باید بگم که : از شخصی سازی گوشیت راضی هستی ؟ میتونی رو آیفونت از رام استفاده کنی ؟ دسکتاپ داره آیفون ؟

استورش که ایران رو تحریم کرده و نمیشه راحت ازش نرم افزار دان کرد رو چی میگی ؟ شخصی سازی آیکون هات چقدر زیاده ؟

به نظر بنده استفاده از رام برای هر گوشی نامناسب هستش

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت

این که اصلا همچین چیزی نیست که شما می فرمایید من تمامی نرم افزار ها به راحتی دانلود می کنم در App store شخصی سازیشم که دیگه عزیز من وقتی جیلبریک بکنید حتی فراتر از کارای که تو اندروید می توانید انجام دهدی می تونید رو ایفون انجام بدید.

لینک به دیدگاه

این که اصلا همچین چیزی نیست که شما می فرمایید من تمامی نرم افزار ها به راحتی دانلود می کنم در App store شخصی سازیشم که دیگه عزیز من وقتی جیلبریک بکنید حتی فراتر از کارای که تو اندروید می توانید انجام دهدی می تونید رو ایفون انجام بدید.

:|:|:|:|:|:| انگار اصلا از رام سر در نمیاری چی هست :| من رم رو نمیگم رام رو میگم :|

لینک به دیدگاه

به نظر بنده استفاده از رام برای هر گوشی نامناسب هستش

نامناسبه ؟ حالا اینش به کنار شخصی سازیش که صفره ، کیبردش که فوق العاده بد کیفیت و کوچیک ، سیستم عامل خیلی خیلی محدوده

رام هم آدمو از خستگی گوشی در میاره -_-

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت
:|:|:|:|:|:| انگار اصلا از رام سر در نمیاری چی هست :| من رم رو نمیگم رام رو میگم :|

اشتباه تایپی بود دوست عزیز به خودت نگیر :80:

لینک به دیدگاه

نامناسبه ؟ حالا اینش به کنار شخصی سازیش که صفره ، کیبردش که فوق العاده بد کیفیت و کوچیک ، سیستم عامل خیلی خیلی محدوده

رام هم آدمو از خستگی گوشی در میاره -_-

اتفاقا شخصی سازیش از بسیازی از سیستم عامل های دیگر بهتر است.کیبورد هم طبق استاندارد های جهانی می باشد. سیستم عامل هم جز بهترین و پر سرعترین و با امنیت ترین سیستم عامل ها

می باشد که فعلا هیچ سیستم عاملی به پاش نمیرسه. (شما تا حالا آیفون دستت گرفتی؟)

لینک به دیدگاه

اتفاقا شخصی سازیش از بسیازی از سیستم عامل های دیگر بهتر است.کیبورد هم طبق استاندارد های جهانی می باشد. سیستم عامل هم جز بهترین و پر سرعترین و با امنیت ترین سیستم عامل ها

می باشد که فعلا هیچ سیستم عاملی به پاش نمیرسه. (شما تا حالا آیفون دستت گرفتی؟)

بنده خودم آیفون 4 اس دارم ، و با 5 اس هم کار کردم ، شخصی سازی آیفون رو اگه بگید ممنون میشم :)))))

لینک به دیدگاه

بنده خودم آیفون 4 اس دارم ، و با 5 اس هم کار کردم ، شخصی سازی آیفون رو اگه بگید ممنون میشم :)))))

یه سوال برای من پیش اومده/.

شما دقیقا هدفتون چیه؟ هدفتون اینه که آیفون رو بد نام کنید(که فکر نکنم با حرف شما این اتفاق بیافته خخ) یا اینکه میخوای اطلاعات بدست بیارید؟این سوال ذهن منو خیلی مشغول کرده

;)

لینک به دیدگاه

میخوام ثابت شه بهتون که آیفون هیچ امکاناتی برای شخصی سازی نداره و تقریبا همه چیش صفره اثبات هم خواستی در خدمتم

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت

شما فکر کنم خوب نمیتونستی بهره کافی با گوشی ببری واسه همینه واگر نه من هم 4s داشتم هم 5 داشتم هم 5c هم الان 5s دارم

لینک به دیدگاه

آدم با رام میتونه گوشیو اصلا یه دنیا عوض کنه ولی آیفون فقط تو صفحه ی دسکتاپش میشه قفل رو باز کرد و بری توی منو همین - هیچ امکانات برای شخصی سازی نداره

لینک به دیدگاه

میخوام ثابت شه بهتون که آیفون هیچ امکاناتی برای شخصی سازی نداره و تقریبا همه چیش صفره اثبات هم خواستی در خدمتم

آقا شما حرفه ای و آفون بدرد نخور . فقط کسایی می دونند که آیفون چجوریه که ازش استفاده کردند و زمان زیادی دستشون بوده و حتی از خارج کشور هم ازش استفاده داشتند

میشه بدونم گوشی شما چی هست؟

لینک به دیدگاه

گفتم که من آیفون 4 اس دارم - من دارم میگم امکات شخصی سازی :| از شخصی سازی های آیفونتون بگید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

گفتم که من آیفون 4 اس دارم - من دارم میگم امکات شخصی سازی :| از شخصی سازی های آیفونتون بگید ممنون میشم

شما لطف کن مدل گوشیتون رو بگو من هم کامل برات توضیح بدم

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت
:| دارم میگم آیفون 4 اس :|

دوست من جیلبریک انجام بده بعد می بینی هر چیزیو میتونی شخصی سازی کنی

لینک به دیدگاه

دوست من جیلبریک انجام بده بعد می بینی هر چیزیو میتونی شخصی سازی کنی

جلبرگ اولا که سرعت گوشیو کم میکنه ، دوما گوشی کارایی و امکانات اصلی خودشو نداره سوما با جلبرگ نمیتونی شخصی سازی های وینفون و اندروید رو داشته باشی - شما برو یه کمی گوشی هایی که رام انداختتند استفاده کن تا بفهمی شخصی سازی یعنی چی

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...