رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

• بله متوجه این موضوع هستم ولی چشم مردم رو فقط میشه با دیدن ای نماد و ثبت شرکتی بست بدین جهت خدمت شما ارائه کردم موضوع رو

حق با شماست

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چطور میشه بدون ای نماد درگاه گرفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟meh

• فعل حال شده ولی بعید میدونم زیاد دووم بیاره همچین درگاه هایی در بالا هم گفتن موردی رو

• بله متوجه این موضوع هستم ولی چشم مردم رو فقط میشه با دیدن ای نماد و ثبت شرکتی بست بدین جهت خدمت شما ارائه کردم موضوع رو

لینک به دیدگاه

• 3 هفته پیش...

تاحالا درگاه واسطی رو دیدین ک ای نماد داشته باشه ؟ از زرین پال بگیرین تا ... یا خود درگاه بانکیا مثل به پرداخت هیچکدوم نماد ندارن . علت فیلتر شدن درگاه واسط های تو سال 94 دلیل دیگه ای داشت ربطی ب نماد نداشت

لینک به دیدگاه

تاحالا درگاه واسطی رو دیدین ک ای نماد داشته باشه ؟ از زرین پال بگیرین تا ... یا خود درگاه بانکیا مثل به پرداخت هیچکدوم نماد ندارن . علت فیلتر شدن درگاه واسط های تو سال 94 دلیل دیگه ای داشت ربطی ب نماد نداشت

بله تمامی درگاه های پرداخت از جمله زرین پال نماد اعتماد دارند ، منتها نماد اعتماد رو نمیخوان و نمیزارند در صفحه ی اصلی سایتشون.

این درگاه های واسط ، زیر مجموعه ای از شرکت های اصلی خودشون هستش.و اونها برای سایت اصلی شرکتشون نماد میگیرند.و در اونجا نمایش میدهند.

به عنوان مثال جهان پی هم در صفحه ی اصلی نماد اعتماد نداشت ، ولی خب در صفحه ی اصلی شرکتش ، یعنی اگه اشتباه نکنم شرکت رسا....(رسا نمیدونم چی teeth) اونجا نماد داشت و به اون اسم نماد دریافت میکنند.

زرین پال هم به همین شکل هستش ، که الآن نمیدونم اسم اصلی شرکتشون چی هستش !

و هم چنین باقی شرکت ها....

امیدوارم کامل توضیح داده باشم.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته پیش...

درود.

سایت خوبی هستش موفق باشید

از نظر من تاپیک و.. زیاد کاربردی نیست

بهتر تبلیغات بنری از ۲۰ اسکریپت و.. بگیرین

لینک به دیدگاه

درود.

سایت خوبی هستش موفق باشید

از نظر من تاپیک و.. زیاد کاربردی نیست

بهتر تبلیغات بنری از ۲۰ اسکریپت و.. بگیرین

ممنون در اینده ای نزدیک

لینک به دیدگاه

سلام ، دهه فجر رو به همه هم وطنان عزیز تبریک میگم .

ما توی شهر پرداخت قصد داریم به بهانه‌های مختلف مهم‌ترین موضوع یعنی کارمزد رو برداریم و بتونیم در کنار ارائه‌ی سرویس‌های مختلف رضایت و خوشحالی همراهان همیشگی‌ مون، یعنی شما دوستان رو داشته باشیم.

از روز 13 بهمن تا 22 بهمن درگاه غیر مستقیم از 1 درصد به بدون کارمزد و درگاه مستقیم از 2 درصد به 0.7 درصد تغییر کرده ؛ و قابل استفاده برای همه ی کاربراین عزیز میباشد .

این اولشه از این به بعد برای هر مناسبتی خبر خوشی براتون میاریم .

با تشکر مدیریت شهر پرداخت

لینک به دیدگاه

بخاطر بالا کشیدن بعضی از درگاه های واسطه پس ندادن پول بود و ...

لینک به دیدگاه

سلام ، دهه فجر رو به همه هم وطنان عزیز تبریک میگم .

ما توی شهر پرداخت قصد داریم به بهانه‌های مختلف مهم‌ترین موضوع یعنی کارمزد رو برداریم و بتونیم در کنار ارائه‌ی سرویس‌های مختلف رضایت و خوشحالی همراهان همیشگی‌ مون، یعنی شما دوستان رو داشته باشیم.

از روز 13 بهمن تا 22 بهمن درگاه غیر مستقیم از 1 درصد به بدون کارمزد و درگاه مستقیم از 2 درصد به 0.7 درصد تغییر کرده ؛ و قابل استفاده برای همه ی کاربراین عزیز میباشد .

این اولشه از این به بعد برای هر مناسبتی خبر خوشی براتون میاریم .

با تشکر مدیریت شهر پرداخت

یه سوال برای گرفتن درگاه مستقیم شما چکار برای کاربر میکنید؟

هزینه ای هم میگیرید جز 2 درصد؟

لینک به دیدگاه

بخاطر بالا کشیدن بعضی از درگاه های واسطه پس ندادن پول بود و ...

اینم میتونه باشه ولی فک نکنم سایتی مثل جهان پی یا پی لاین پول خورده باشن .

یه سوال برای گرفتن درگاه مستقیم شما چکار برای کاربر میکنید؟

هزینه ای هم میگیرید جز 2 درصد؟

هر کاربری که از درگاه استفاده بکنه چ مستقیم چه غیر مستقیم ی درصدی از تراکنشش برا منه که مستقیم 2 درصد غیر از این وجه دیگه ای گرفته نمیشه بقیه چیزا رایگانه . ی واریز کارت به کارت هست که اونم فقط کارمزد بانکی هستش که تو جیب من نمیره .

حالا من برای ده روز درصد درگاه غیر مستقیم رو حذف کردم و فقط برای درگاه مستقیم 0.7 درصد میگیرم

لینک به دیدگاه

• سایت های که ادمشو داشتند از جمله زرین پال بدون مشکل همچنان هستند ولی سایت هائی از جمله ی جهان پی که خود نیز بهترین بودن از بین بردن و از ریشه زدن

لینک به دیدگاه

• 4 هفته پیش...

• سایت های که ادمشو داشتند از جمله زرین پال بدون مشکل همچنان هستند ولی سایت هائی از جمله ی جهان پی که خود نیز بهترین بودن از بین بردن و از ریشه زدن

با این حرفتون کاملا موافقم
لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...