رفتن به مطلب

مشکل اضافه کردن هشتگ به صفحه اصلی بلاگ

Fazkhone

پست های پیشنهاد شده

سلام چطور میتونم هشتگ های وبلاگم تو صفحه اول رو زیاد کنم کسی میتونه راهنماییم کنه وبلاگ من لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام هشتگ چرا؟

بصورت بک لینکی بزنید خب

سلام راهی نداره هشتگام 30 تا هستن الان مثلا بشن 50 تا

بک لینک نمیخوام میخوام ادامه همون هشتگ ها بیاد

لینک به دیدگاه

منظور شما دقیقا از هشتگ چیه

هشتگ این هست #بیست_اسکریپت

خب اگه برید وبلاگ من سمت چپ باکس کلمات کلیدی رو میبینید

فازخونه فاز سنگین فاز غم دلنوشته فاز خونه فازسنگین فاز خونه آنتیک عکس نوشته عکس پرفایل متن غمگین Delneveshte دلنوشته های انتیک Fazkhone عکس نوشته های فازخونه فاز جدایی فاز تنهایی Textgraphy متن عاشقانه عکس متن غمگین Faz khone دلتنگی Faz sangin تکست گراف دلشکسته داستان کوتاه داستانک دلتنگم دلم گرفته دلنوشته کافه

من میخوام تعداد اینا بیشتر بشه

لینک به دیدگاه

مرد مومن خب بگو کلمات کلیدی دیگه هتشگ یه چیز دیگس کلا حدس زدم کلمات کلیدی رو میگی

خب برو توی ویرایش قالب وبلاگ کنترل+اف بزن یه کادر سرچ برات لود میشه

کلمات کلیدی رو سرچ کن زیرش باید یه کدی باشه وتعداد داخل اون باشه چک کن اگه نبود دسترسی بفرست از پیام خصوصی حلش کنم برات

لینک به دیدگاه

مرد مومن خب بگو کلمات کلیدی دیگه هتشگ یه چیز دیگس کلا حدس زدم کلمات کلیدی رو میگی

خب برو توی ویرایش قالب وبلاگ کنترل+اف بزن یه کادر سرچ برات لود میشه

کلمات کلیدی رو سرچ کن زیرش باید یه کدی باشه وتعداد داخل اون باشه چک کن اگه نبود دسترسی بفرست از پیام خصوصی حلش کنم برات

فک نکنم نیاز به اینقدر خشونت باشه ممنون از راهنماییتون

لینک به دیدگاه

خب اگه برید وبلاگ من سمت چپ باکس کلمات کلیدی رو میبینید

فازخونه فاز سنگین فاز غم دلنوشته فاز خونه فازسنگین فاز خونه آنتیک عکس نوشته عکس پرفایل متن غمگین Delneveshte دلنوشته های انتیک Fazkhone عکس نوشته های فازخونه فاز جدایی فاز تنهایی Textgraphy متن عاشقانه عکس متن غمگین Faz khone دلتنگی Faz sangin تکست گراف دلشکسته داستان کوتاه داستانک دلتنگم دلم گرفته دلنوشته کافه

من میخوام تعداد اینا بیشتر بشه

• درود

• شما به ویرایش قالب سایدبار وبلاگ خودتون برید و در سرستون کلمات کلیدی تعداد رو زیاد کنید

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...