رفتن به مطلب

مشکل تگ های هدینگ

mahnaz_eb

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید

داخل یک صفحه من یک کلمه را داخل تگ h2 قرار میدم و همون کلمه را لینک میدم به صفحه ای دیگه آیا ارزش این کلمه برای صفحه ای هست که کلمه داخلش قرار دارد یا نه برای صفحه ای که لینک شده انتقال پیدا میکنه ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

به نظر شما بهتر نبود با نام کاربری پسر میومدید؟ تا با نام کاربری یه دختر ؟؟!!! با انتخاب کردن نام کاربری یه دختر مشکلتون زودتر حل نمیشه !!!

تگ اچ 2 برای کلمه ای هست که بعد از عنوان سایت مهم تر باشه.یعنی اول عنوان سایت مهمه که باید توی تگ اچ 1 باشه بعد کلمه ای دیگه که باید تو تگ اچ 2 باشه.

سوالتونم به همون صفحه ای ربط و ارزش داره که تگ اچ 2 توش هست نه توی صفحه لینک انتقال شده !

لینک به دیدگاه

سلام

به نظر شما بهتر نبود با نام کاربری پسر میومدید؟ تا با نام کاربری یه دختر ؟؟!!! با انتخاب کردن نام کاربری یه دختر مشکلتون زودتر حل نمیشه !!!

• درود بر شما

• منظور شما از این بند چی هست دوست عزیز ؟؟ توضیح دهید لطفا

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید

داخل یک صفحه من یک کلمه را داخل تگ h2 قرار میدم و همون کلمه را لینک میدم به صفحه ای دیگه آیا ارزش این کلمه برای صفحه ای هست که کلمه داخلش قرار دارد یا نه برای صفحه ای که لینک شده انتقال پیدا میکنه ؟

• سلام و وقت شمام بخیر

• در هر صفحه ائی که هر تگی رو استفاده کنید از جمله ی همین تگ h2 برای اون صفحه ارزش گذار خواهد بود نه بر صفحه های انتقالی و داخلی

لینک به دیدگاه

• درود بر شما

• منظور شما از این بند چی هست دوست عزیز ؟؟ توضیح دهید لطفا

من شرط میبندم استارتر پسره.با نام کاربری دختر اومده تا اینطوری به نحوی کارش زودتر راه بیفته !

نگاه نکنید من تازه وارد هستم.من 14 ساله توی نت هستم.قبل از اینکه بیشتر این انجمن ها بوجود بیاد من توی انجمن بودم.

اینجور روش ها و روش های دیگه زیاد دیدم.اما قدیمی شده دیگه.

لینک به دیدگاه

من شرط میبندم استارتر پسره.با نام کاربری دختر اومده تا اینطوری به نحوی کارش زودتر راه بیفته !

نگاه نکنید من تازه وارد هستم.من 14 ساله توی نت هستم.قبل از اینکه بیشتر این انجمن ها بوجود بیاد من توی انجمن بودم.

اینجور روش ها و روش های دیگه زیاد دیدم.اما قدیمی شده دیگه.

• درود

• نه بزرگوار گرامی ما کاری نداریم کاربر مربوطه جنسیتش چی هست و چی نیست و یوزر کاربری اش به چی برمیگرده !

• ممنون میشم رعایت بفرمائید با تشکر

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مطمئن باشید که من خانم هستم و دلیل اینکه شما حدس زدید که من پسر هستم را نمیدونم و اگر بشه بهم بگید چی باعث شد شما همچین فکری بکنید؟

مگر اینجا مهم هست که با نام پسر باشید یا دختر؟

لینک به دیدگاه

درود

تگ های هدینگ برای سئو بیشتر کاربرد داره نه انتقال وچیز دیگه

وهمچنین جناب اقای

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

انجمن ما فرق داره ما اصن به یوزنیم کسی نگا نمیکنیم اولویت اول ما مشکل گشایی هست نه چیز دیگه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مطمئن باشید که من خانم هستم و دلیل اینکه شما حدس زدید که من پسر هستم را نمیدونم و اگر بشه بهم بگید چی باعث شد شما همچین فکری بکنید؟

مگر اینجا مهم هست که با نام پسر باشید یا دختر؟

• خیر مهناز عزیزم

• یوزر ایشون بسته شد بخاطر برخی موارد و توهین ها

• بالا هم اشاره شد به ما مربوط نیس یوزر کاریری و جنسیت کاربری هرشخص

• موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان تو وردپرس پست میزارم

فقط تگ h2 میزارم کافی برای پستا ؟

یا تگای دیگه هم مهم؟ اسمشو بگین

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان تو وردپرس پست میزارم

فقط تگ h2 میزارم کافی برای پستا ؟

یا تگای دیگه هم مهم؟ اسمشو بگین

• همه ی تگ ها جایگاه خودشون رو دارن دوست خوبم ولی عمده ی تگ های بهینه و و اصولی همین h2 هستن

• توضیحات بیشتر

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...