رفتن به مطلب

فرصت باور نکردنی برای ارائه تبلیغ شما در بزرگترین سایت تفریحی ایر

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان!بنده در راستای فعالیت های اینترنتیم اینبار دارم به عنوان بازار یاب تو چند تا سایت بزرگ شروع به کار میکنم.قراره که برای سایت هاشون تبلیغ بنری و پاپ آپ ببرم و پورسانت بگیرم.برای دوستان عزیزم در بیست اسکریپت یه سری تخفیف های ویژه در نظر گرفتم.سایتی که امروز میخوام بهتون معرفی کنم سایت تفریحی 4funsms.ir هست که یکی از شلوغترین و مشهورترین سایت های تفریحی ایرانه و البته روز به روز در حال پیشرفت.اما مزیت ارائه دادن تبلیغ شما تو این سایت اینه که این سایت قبل از این که من برم سراغ مدیرش هدف اقتصادی نداشت و تبلیغ قرار نمیداد.با صحبت های من قرار بر این شد که گذاشتن تبلیغ تو این سایت فعال بشه و چون برای بار اول هست یا قیمت های بسیار کم اینکار انجام میشه.باورتون نمیشه ولی یه نگاه به تعرفه قیمت هاش بندازین:

پاپ آپ :ماهانه 32 هزار تومن

بنر 468*60 همه صفحات بالای سایت : 12000 تومن

بنر 768*90 همه صفحات بالای سایت : 18000 تومن

بنر 120*240 ساید بار تمامی صفحات :12000 تومن

پست ثابت در تمامی صفحات : 23000 تومن

تبلیغ متنی در تمامی صفحات : 5000 تومن

این قیمت های باور نکردنی رو سایتی داره ارائه میده که روزانه حدود 3500 آی پی مختلف ورودی داره و آنلاینش در لحظه حدود 240 کاربره و بازدید روزانش چیزی حدود 15000 بازدید هست و با توجه به اینکه یک سایت تفریحی هست میتونه یک سرمایه گذاری مطمئن و پربازده برای شما باشه.دوستانی که تمایل به ارائه تبلیغ تو این سایت بزرگ دارن میتونن هر چه سریعتر(چون از انجمن های دیگه هم چند تبلیغ ارائه شده و ممکنه تموم بشه تا ماه دیگه)از طریق پیام خصوصی تو همین انجمن با من در ارتباط باشن تا تخفیف لازم هم براشون اعمال کنم.با تشکر 53.gif

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارزش نداره

سایت اگه سایت باشه باید با تولید محتوای مفید بیاد بالا نه اینکه با تبلیغات

لینک به دیدگاه

رضا نظرت در مورد تبادل بنر به قول خودت آماده فعالیت با همه در زمینه های مختلف و ایده های جدید چیه؟

لینک به دیدگاه

دوست های عزیز برای گفتگو و چت به پیام خصوصی و یا بر روی وال پروفایل همدیگه پیام بذارید

متشکرم

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...