رفتن به مطلب

درخواست افزونه

hadi79

پست های پیشنهاد شده

سلام.

یه افزونه میخوام که مطالبمو در چند دقیقه در تمامی موتور های جستوجوگر ثبت کنه.و مطالبمو تو صفحه ی اول تمامی موتورهای جستوجوگر ثبت کنه.

لطفا فارسی باشه.

و یه افزونه برای ثبت کلمات کلیدی میخوام.

ممنون از همه.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

یه افزونه میخوام که مطالبمو در چند دقیقه در تمامی موتور های جستوجوگر ثبت کنه.و مطالبمو تو صفحه ی اول تمامی موتورهای جستوجوگر ثبت کنه.

لطفا فارسی باشه.

و یه افزونه برای ثبت کلمات کلیدی میخوام.

ممنون از همه.

عرض سلام و ادب و احترام. مطالب زیر رو مشاهده کنید :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ولی بهترین راه کار برای اینکه مطالب شما در لینک اول جستجوی گوگل باشه مطالب اختصاصی و همچنین استفاده از افزونه ی سئوYoast SEO هستش که بنده به شدت این افزونه رو پیشنهاد میکنم به شرطی که به صورت درست از آن استفاده بشه.

و افزونه ای برای ثبت کلمات کلیدی ، دقیقا متوجه منظورتون نمیشم ، منظورتون نرم افزار تگ ساز هستش ؟ اگه منظورتون این هستش بنده چندتایی رو سراغ دارم میتونم کمکتون کنم.

با احترام.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.من یه افزونه ای میخوام که در 10 دقیقه مطلبی که نوشتم در تمام موتورها و در صفحه ی اولشون ثبت بکنند.

و یه افزونه میخوام برای ثبت کلمات کلیدی سایت در همه ی موتورهای جستوجوگر انجام بده.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.من یه افزونه ای میخوام که در 10 دقیقه مطلبی که نوشتم در تمام موتورها و در صفحه ی اولشون ثبت بکنند.

و یه افزونه میخوام برای ثبت کلمات کلیدی سایت در همه ی موتورهای جستوجوگر انجام بده.

• درود

• انتقال به بخش پرسش و پاسخ !

• افزونه ائی موج.د نیس که در 10 دقیقه اینکارو برای شما بتونه انجام بده اما موارد کمکی برای این منظور است که شایان ترینش google webmaster fetch tools روش مستقیم در گوگل وب مستر است

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• افزونه ی مهم برای ثبت کلمات کلیدی بصورت فووری و سریع

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...