رفتن به مطلب

همکاری در اداره سایت

daymobile

پست های پیشنهاد شده

weakسلام اقا من یه همکار میخوام که با هم روی سایت کار کنیم لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ولی من موندم چه شرایطی پیشنهاد بدم که طرف مقابل راضی بشه و بیاد

هیچ درامدی نداره سایت و تبلیغات کلیکی هم فقط خرج سایتو در میاره - اگه راه و روش درست حسابی کسب درامد بلدین و یا همکاری میکنین بگین

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

داداچ برنامه دیگه زیاد طرف دار نداره خدایش بازار مایکت کندو اینا به صورت اپ هستن فارس روید اپک دونی اپک اینا هم سایتی هستن فک نکنم بشه رسید بهشون بهترین راه اینه که با یه سری سئو کار قر ار داد ببندی تو چند تا اپ مشهور اول شی مثلا تو تلگرام و کلش و چند تا مشهور دیگه

اینجوری حداقل روزانه 10 ک بازدید گیرت میاد کم کم هم سایتت مشهور میشه

لینک به دیدگاه

shyالانم حدودا روزی 5 یا 6 کا بازدید داره سایت و انجمن فقط مشکل منم عدم درامده درسته سایت زیاده ولی هر سایتی بازدید خودشو پیدا میکنه منم سه ساله سایتو زدم و تازه نیست

لینک به دیدگاه

shyالانم حدودا روزی 5 یا 6 کا بازدید داره سایت و انجمن فقط مشکل منم عدم درامده درسته سایت زیاده ولی هر سایتی بازدید خودشو پیدا میکنه منم سه ساله سایتو زدم و تازه نیست

با من در ارتباط باش

@farhang96

تلگرام

لینک به دیدگاه

سلام من آماده همکاری هستم.

تجربه کار با وردپرس

طراح و برنامه نویس وب ، ویندوز و آندروید

آیدی تلگرام من: MO9112

لینک به دیدگاه

weakسلام اقا من یه همکار میخوام که با هم روی سایت کار کنیم لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ولی من موندم چه شرایطی پیشنهاد بدم که طرف مقابل راضی بشه و بیاد

هیچ درامدی نداره سایت و تبلیغات کلیکی هم فقط خرج سایتو در میاره - اگه راه و روش درست حسابی کسب درامد بلدین و یا همکاری میکنین بگین

• از این جایی که سایت های برنامه متعدد و زیاد هستن شما باید نواوری داشه باشین تو سایتتون تا بتونید فعالیت گسترده کنید

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...