رفتن به مطلب

صفحه رسمی اکستنشن های جوملای پیاده سازی شده توسط دارکوب


maryam

پست های پیشنهاد شده

دارکوب در کنار خدمات طراحی و پشتیبانی سایت های جوملا اقدام به پیاده سازی اکستنشن های جوملا می نمایید که برخی از این اکستشن ها در سایت رسمی اکستنشن های جوملا تاییده شده و قابل استفاده می باشد. در این مقاله به معرفی اکستنشن جوملا ی پیاده سازی شده توسط دارکوب می پردازیم. صفحه رسمی اکستنشن های دارکوب در سایت جوملا در این آدرس می باشد. در این صفحه لیست کامل اکستنشن های برنامه نویسی شده دارکوب که توسط جوملا تایید شده وجود دارد. البته دارکوب تا کنون امکانات و ابزارهای بسیاری برای جوملا پیاده سازی نموده است که ممکن است در این سایت وجود نداشته باشد.

 

Persian and Arabic date

 

این ماژول سازگار با جوملا 2.5 و 3 می باشد و تاریخ فعلی را به صورت هجری، شمسی و میلادی در سایت نمایش می دهد. بنابراین در صورتی که نیاز داشته باشید زمان روز را بر حسب تاریخ ایران و یا عربی و همچنین میلادی نمایش دهید می توانید از آن استفاده نمایید. این ماژول همچنین این امکان را دارد تا نمایش تاریخ خاصی را در فایل سی اس اس خود فرمت بندی نمایید و در صورت نیاز نمایش آن را غیر فعال نمایید.

 

Related item by tag

 

این ماژول سازگار با جوملا 3 می باشد و آیتم های مرتبط به مقاله ای را که در صفحه در حال نمایش می باشد را لیست می نماید. جوملا دارای ماژولی برای این کار می باشد اما آن ماژول آیتم های مرتبط را بر اساس مت کیوردها لیست می نماید. این ماژول آیتم های مرتبط را بر اساس سیستم تگ موجود در جوملا 3 لیست می نماید.

 

Iranian Rials currency rate

 

ماژول نمایش نرخ روز ارز در سایت که نرخ ها را از سایت رسمی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت می نماید و بنابراین کاملا مستند می باشند.

 

Iranian Rial Gold and Coin exchange

 

ماژول نمایش نرخ روز طلا و سکه که این ماژول نرخ ها را از صرافی های مجاز کسب می نماید.

 

Dropdown Articles Extended

 

ماژول نمایش مقالات از یک دسته بندی به صورت لیست باکس که عنوان ها را در لیست باکس قرار می دهد و در صورت انتخاب یک عنوان متن مقاله در زیر آن نمایش داده می شود که در این ماژول از AJAX و Jquery برای نمایش متن مقاله استفاده شده است. این ماژول برای سایت های خبری بسیار مناسب است.

 

Joomir Seo Pagination

 

جوملا به صورت پیش فرض خطای سئویی در صفحه بندی مقالات خود دارد که باعث به وجود آمدن صفحات با عناوین تکراری می گردد. این پلاگین مشکل سئو صفحه بندی مقالات جوملا را حل می نماید و برای استفاده از این پلاگین کافی است آن را در سیستم جوملای خود نصب نموده و فعال نمایید.

سورس:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

  • Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...