رفتن به مطلب

مشکل عجیب در گوگل وب مستر و سئو وردپرس

mbm159

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر چند وقته دارم روی سئو یک سایت کار می کنم . الان چند روزه به یه مشکل خیلی عجیب برخوردم .

من توی وب سایت هیچ صفحه ای ندارم که با اسم npbdaieicom یا مشابه اون باشه . از طرفی هم مطمئنم سایتم هک نشده که بخواد صفحات رو هی بسازه و اصلا صفحه ای نمیسازه . چی گفتم .

از اول

توی وب سایت هیچ صفحه ی اینشکلی وجود نداره لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. نه الان نه قبلا اما توی گوگل وب مستر روزی چند هزار تا خطای 404 از همین صفحات دارم . شماره هاشونم یکی نیست رندومه .

به تصویر زیر نگاه کنید .

google.png

لینک عکس

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

این در حالیه که من اصلا این صفحه ها رو ندارم . نه ساختم و نه هک شدم که بخوان بسازن . و نه گوگل وبمتسر معرفی کردم .

خواهش می کنم کسی میتونه کمک کنه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود ببینید این افزونه کمکی بهتون میکنه لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

نه اقا نشد با این افزونه فقط صفحه هایی که داشتی حذف شدن یا لینک شکسته داری شناسایی میشن . میگم هیچ پیوند شکسته ای ندارم .توی سایتم از طرف سرور هم نیست با مدیری سرور صحبت کردم . توی گوگی وب مستر یه پیغام هم دارم .

A hacker may have modified your site to contain spammy content. To protect visitors to your site, Google’s search results may label your site’s pages as hacked. We may also show an older, clean version of your site. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

لطفا متن کامل پیام رو بفرستید ترجمه متن رو هم بخونید

(هکر ممکن است سایت شما را تغییر داده تا محتوای هرزنامه. برای محافظت از بازدید کنندگان به سایت خود را، نتایج جستجو Google ممکن است از صفحات سایت خود را به عنوان هک برچسب. ما همچنین ممکن است یک نسخه قدیمیتر تمیز از سایت خود را نشان می دهد.)

لینک به دیدگاه

درود

عکستون واضع نبود متاسفانه

چرا یه بار از وب مستر سایتتون رو حذف نمیکنید دوباره از نو صفحات اصلی رو بهش بدید

لینک به دیدگاه

سلام وقت بخیر چند وقته دارم روی سئو یک سایت کار می کنم . الان چند روزه به یه مشکل خیلی عجیب برخوردم .

من توی وب سایت هیچ صفحه ای ندارم که با اسم npbdaieicom یا مشابه اون باشه . از طرفی هم مطمئنم سایتم هک نشده که بخواد صفحات رو هی بسازه و اصلا صفحه ای نمیسازه . چی گفتم .

از اول

توی وب سایت هیچ صفحه ی اینشکلی وجود نداره لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. نه الان نه قبلا اما توی گوگل وب مستر روزی چند هزار تا خطای 404 از همین صفحات دارم . شماره هاشونم یکی نیست رندومه .

به تصویر زیر نگاه کنید .

google.png

لینک عکس

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

این در حالیه که من اصلا این صفحه ها رو ندارم . نه ساختم و نه هک شدم که بخوان بسازن . و نه گوگل وبمتسر معرفی کردم .

خواهش می کنم کسی میتونه کمک کنه

• درود

• انتقال به بخش پرسش و پاسخ !

• تعدا ورودی شما اکر کم هست یکبار گوگل وب مستر خودتون رو پاک کنید ( نقشه سایت و ادرس سایت )

• سپس مجدد اقدام به ایمپورت و ساخت نقشه سایت کنید و گزارش کار دهید بی زحمت

لینک به دیدگاه

سلام وقتتون بخیر ممنونم از جوابتون اما من هم کل سایت رو از اول با یک قالب جدید و وردپرس جدید آوردم هم گوگل وب مستر رو اما نشد که نشد .

لینک به دیدگاه

سلام

اگر صفحاتی که میگید از قبل وجود نداشته خب همه رو فیکس کنید و صبر کنید یکی دوروز تا ببینید دوباره 404 میده یا نه

اگر از قبل وجود نداشته پس از فیکس شدن دوباره نباید ارور بده

لینک به دیدگاه

نه همه ی این کار ها رو کردم . اقا جان نمیشه که نمیشه

• شما پاکسازی لینک رو از گوگل وب مستر انجام دهین حتنما صورت میگیره ( در صورت نیاز اطلاعات بفرستید بررسی شه )

لینک به دیدگاه

• 1 month پیش ...

من تونستم مشکل رو پیدا کنم و حلش کنم یعنی سایت هک شده بود و توی کد های وردپرس دست کاری شده بود و یک فایل سایت مپی رو از یک آدرس فراخونی میکرد . که باعث میشد گوگل به این صفحات دست پیدا کنه . بعد بروزرسانی هم که میکردم مشکل رفع نمیشد مجبور شدم از یک ماه پیش تا الان تک تک فایل ها رو با فایل های اصلی تطیق بدم و رفع کنم .

اما الان هنوزم توی گوگل وب متسر خطای 404 دارم اما مثل قبل دیگه به صفحات زاپنی نمیرسم . فیکس کردم خطا ها رو ، نقشه سایت رو پاک کردم دوباره ساختم ، کلا یوزر رو از نو ایجاد کردم . نشد. کسی راه حلی نداره .

لینک به دیدگاه

من تونستم مشکل رو پیدا کنم و حلش کنم یعنی سایت هک شده بود و توی کد های وردپرس دست کاری شده بود و یک فایل سایت مپی رو از یک آدرس فراخونی میکرد . که باعث میشد گوگل به این صفحات دست پیدا کنه . بعد بروزرسانی هم که میکردم مشکل رفع نمیشد مجبور شدم از یک ماه پیش تا الان تک تک فایل ها رو با فایل های اصلی تطیق بدم و رفع کنم .

اما الان هنوزم توی گوگل وب متسر خطای 404 دارم اما مثل قبل دیگه به صفحات زاپنی نمیرسم . فیکس کردم خطا ها رو ، نقشه سایت رو پاک کردم دوباره ساختم ، کلا یوزر رو از نو ایجاد کردم . نشد. کسی راه حلی نداره .

• درود بمدت چند روز نقشه سایت رو پاگسازی کنید با ادرس سایت و مجدد بعد یک هفته تست نمائید

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...