رفتن به مطلب

آموزش ساخت درگاه واسط پرداخت اینترنتی

mirmohsen

پست های پیشنهاد شده

امروزه با گسترش کسب و کار در فضای مجازی نیاز به درگاه های پرداخت بیش از هر زمانی احساس میشود از این رو شرکت های مختلفی مانند شرکت به پرداخت -شرکت سامان کیش و.. اقدام به ارایه درگاه مستقیم پرداخت کرده اند اما دریافت درگاه از این شرکت ها شرایط خاص خودش را دارد که برای عموم امکانپذیر نیست

لذا استفاده از سایت های ارایه درگاه واسط بیشتر در فضای مجازی مرسوم بوده و علت آن هم سادگی دریافت درگاه واسط و استفاده از این درگاه می باشد

در این دوره آموزشی سعی شده یک درگاه واسط با امکانات مناسب ساخته شود

امکانات پروژه ساخته شده

1 - ثبت نام کاربران با امکان فعال سازی حساب کاربری

2 - امکان بازیابی کلمه عبور کاربران سایت

3 - تعیین سطح دسترسی به حساب کاربری-سطح دسترسی عادی و تجاری

4 - دریافت مدارک لازم برای احراز هویت کاربران و فعال سازی حساب تجاری

5 - امکان درخواست درگاه به صورت نامحدود توسط کاربران سایت

6 - امکان تایید درخواست های درگاه و ارایه api جهت اتصال به وب سرویس

7 - امکان ثبت حساب بانکی جهت واریز مبلغ تراکنش های هر کاربر

8 - نمایش میزان درآمد و تعداد تراکنش های 30 رو اخیر هر کاربر در قالب نمودار

9 - محاسبه میزان درآمد-میزان برداشت از حساب و... هر کاربر

10- امکان درخواست واریز توسط هر کاربر به روش واریز به صورت انی و پایا

11- امکان ارسال تیکیت

12- ساخت وب سرویس wsdl توسط کتابخانه nusaop

13- امکان تعیین میزان مبلغ کسر شده از هر تراکنش انجامی به عنوان کارمزد

14- امکان نمایش میزان درامد سایت از کارمزد های کسر شده

15- امکان انتخاب درگاه بانک ملت و سامان به عنوان درگاه پیش فرض توسط هر کاربر

این مجموعه بصورت فیلم آموزشی و گام به گام میباشد کهبه همراه آن سورس ساخت درگاه واسط هم تقدیم میگردد.

++++ ویرایش شد

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آیا اسکریپت و کدها هم همراه ویدیو ها پس از خرید در اختیار ما قرار میدید؟

نحوه خرید به چه صورته؟

لینک به دیدگاه

بله همانطور که عرض کردم سورس اموزش هم دادهمیشه تا بتونید استفاده کنید و یا تغییراتی در آن بدین.

فعلا نمونه انلاینی ندارم.

با ایمیل زیر مکاتبه کنید.بعد از واریز وجه پکیج اموزشی برای شما ارسال میشه.چون حجمش زیاد هست و نمیشه لینک دانلود داد

لینک به دیدگاه

نظرتون چیه ؟

شریکی خریداری کنیم ؟

توجه کنید که فیلم های اموزشی دارای کد سخت افزاری برای اجرا می باشد

لینک به دیدگاه

اپپپ

• جهت بالا آوردن تایپیک خودتون لطفا از بخش ابزار موضوع روی ( بالا اوردن تایپیک در اخرین ارسال ها ) بهره ببرید

لینک به دیدگاه

• 2 ماه پیش ...

سلام

آموزش فوق در سایت ایده پردازان جوان به فروش میره و این شخص به صورت غیر مجزا اقدام به انتشار این آموزش کرده که از طریق مراجع قانونی با این شخص برخورد خواد شد

لینک آموزش

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لذا از سایت 20script خواهشمندم این آگهی رو حداکثر تا 24 ساعت آینده حذف کنه

ممنون

لینک به دیدگاه

مدیر سایت من منتظر جذف این پست هستم در غیر این صورت فردا از سایت شما هم شکایت خواهد شد

سلام

آموزش فوق در سایت ایده پردازان جوان به فروش میره و این شخص به صورت غیر مجزا اقدام به انتشار این آموزش کرده که از طریق مراجع قانونی با این شخص برخورد خواد شد

لینک آموزش

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لذا از سایت 20script خواهشمندم این آگهی رو حداکثر تا 24 ساعت آینده حذف کنه

ممنون

• درود

• سایت بیست اسکریپت مسئولیتی در قبال پست های ارائه شده و لینک ها و دیگر موارد رو ندارد دوست محترم

• اما با توحه به خواسته ی شما لینک خرید و مشخصات خرید از تایپیک اول حذف گردید و اگر مورد خاصی از سوی شما و استارتر تایپیک هس ارائه بدید

• با تشکر

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون

ولی ایمیل این شخص در همین پیج هنوز مونده-(ایمیل در جواب سوال یک شخص دیگر ثبت شده) لطفا اون رو هم حذف کنید

لینک به دیدگاه

از دوستان هم تقاضا دارم که به این صورت هرگز خرید رو انجام ندم

لطفا سورس یا هر آموزشی خواستین تهیه کنید فقط از طریق سایت های دارای نماد اعتماد خرید کنید مشخص هست که اگر از طریق این اشخاص اقدام به خرید کنید هیچ گونه پشتیبانی برای شما انجام نخواهد شد و صرفا هدف این اشخاص کلاهبرداری می باشد

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون

ولی ایمیل این شخص در همین پیج هنوز مونده-(ایمیل در جواب سوال یک شخص دیگر ثبت شده) لطفا اون رو هم حذف کنید

• مورد خواسته شده ی شما انجام شد

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من الان دیدم نمونه فیلم هم گذاشتین !! نمونه فیلم مربوط به دوره من هست که قبلا هم گفتم و خواستین مطمین بشین میتونم ثابت کنید لطفا کل تاپیک رو حذف کنید دیگه کلاهبرداری از این روشن تر نمیشه به هر حال مشخصات این فرد کلاهبرداری توی سایت شما هست و ممکنه بازم از این راه اقدام به فروش این اسکریبت کنه

حتما کل پست رو همین امروز حذف کنید دلیلی نداره یک پست که برای کلاهبرداری هست توی سایت شما باشه با تشکر از حس نیست شما

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من الان دیدم نمونه فیلم هم گذاشتین !! نمونه فیلم مربوط به دوره من هست که قبلا هم گفتم و خواستین مطمین بشین میتونم ثابت کنید لطفا کل تاپیک رو حذف کنید دیگه کلاهبرداری از این روشن تر نمیشه به هر حال مشخصات این فرد کلاهبرداری توی سایت شما هست و ممکنه بازم از این راه اقدام به فروش این اسکریبت کنه

حتما کل پست رو همین امروز حذف کنید دلیلی نداره یک پست که برای کلاهبرداری هست توی سایت شما باشه با تشکر از حس نیست شما

• نمونه فیلم رو ما نزاشته ائیم دوست عزیز !!! و مربوط به استارتر بوده که پاکسازی شد کلا

• و فیلمی نیس در تایپیک ها * پست فوق بسته شد

• موفق باشید

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...