رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

قصد معرفی سایتی رو دارم که برای اولین بار میتونید هاست ها حرفه ای رو بصورت رایگان با کد تخفیفی که قرار میده تو سایتش بصورت رایگان ثبت کنید امیدوارم بدردتون بخوره

ادرس سایت

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ادرس صفحه ای که کد تخفیف قرار داده میده

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

تشکر بابت معرفی سایت تازه شروع به کار کرده اصلاً نماد اعتماد نداره و نمیشه به این سایت اعتماد کرد.happycry تازه زده بود نماد هم گرفتیم من که ندیدم تو سایت اینماد هم نبود mischievous

لینک به دیدگاه

به قول دوستان زیاد جالب نیست... هاست بایت خیلی بهتره... سابقه و امنیت و امکانات نسبتا بهتر. سی پنل بودن به همه چی ارزش نداره

لینک به دیدگاه

قصد معرفی سایتی رو دارم که برای اولین بار میتونید هاست ها حرفه ای رو بصورت رایگان با کد تخفیفی که قرار میده تو سایتش بصورت رایگان ثبت کنید امیدوارم بدردتون بخوره

ادرس سایت

• درود هم وطن

• اگر معرفی هست که انتقال داده شد به بخش معرفی وب سایت

• موفق باشید

لینک به دیدگاه

شما برای گرفتن هاست رایگان هم به نماد اعتماد نیاز دارید؟؟؟

برای هاست رایگان نه عزیز سایتی که معرفی کردن هم فروش دارن هم هاست رایگان منظور من هاست غیر رایگان بود که نیاز به اینماد داره هاست های رایگان هم محدودیت دارن پیشنهاد من استفاده از لوکال هاست است.

لینک به دیدگاه

خیر هیچگونه محدودیت نسبت به هاست هاکه هزینه پرداخت میکنید نداره دقت کنید با کد تخفیف رایگان میشه دامین هم میتونید وصل کنید و به همین خاطر ی برتری میشه نسبت به لوکال

لینک به دیدگاه

خیر هیچگونه محدودیت نسبت به هاست هاکه هزینه پرداخت میکنید نداره دقت کنید با کد تخفیف رایگان میشه دامین هم میتونید وصل کنید و به همین خاطر ی برتری میشه نسبت به لوکال

اوکی تشکر

لینک به دیدگاه

اجباری نیس میتونید استفاده نکنید من خودم رایگان ثبت کردم گفتم بزارم شما هم استفاده کنید حالا هرجور میلتونه

لینک به دیدگاه

به قول دوستان زیاد جالب نیست... هاست بایت خیلی بهتره... سابقه و امنیت و امکانات نسبتا بهتر. سی پنل بودن به همه چی ارزش نداره

اجباری نیست بنده گرفتم خیلی هم راضی گفتم بزارم شما هم استفاده کنید

لینک به دیدگاه

مرسی.

نوشته

هاست هایی که رایگان ارائه میشود با فضای100mb می باشد !(درصورت کمبود فضا بعدا میتونید با هزینه ای ناچیز حجم را افزایش دهید)

لینک به دیدگاه

مرسی.

نوشته

هاست هایی که رایگان ارائه میشود با فضای100mb می باشد !(درصورت کمبود فضا بعدا میتونید با هزینه ای ناچیز حجم را افزایش دهید)

خواهش میکنم

برای ایجاد سایت کافی می باشد

لینک به دیدگاه

• 2 هفته پیش...

ادرس سایت

ممنون بابت سایتی که معرفی کردید

من استفاده کردم و ازش هم راضی ام

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...