رفتن به مطلب

فروش اسكريپت وبلاگ دهي و سايت دهي فقط 15 تومن

l3oy

پست های پیشنهاد شده

• پاسخ 138
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام منم میخوام این اسکریپت رو ایدیتو پ خ کن ممنون. :59:

یا ایمیلمو اد کن بیا یاهو بحرفیم منم میخوام این اسکریپت رو :6:

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام منم میخوام این اسکریپت رو ایدیتو پ خ کن ممنون. :59:

یا ایمیلمو اد کن بیا یاهو بحرفیم منم میخوام این اسکریپت رو :6:

پ.خ شد

لینک به دیدگاه

اسکریپت شما با نسخه

----------------------------------------------

چه فرقی داره؟

دوست عزیز لینک سایت مورد نظر شما پاک شده به دلایلی اینکه

ناشر این اسکریپت این دوست عزیز ما هست

شما اگه تاریخ تاپیک زده شده این دوستمان رو با پست گذاشته اون سایت چک کنید میبینید که فاصله زمانی زیادی داره

لینک به دیدگاه

دوست عزیز لینک سایت مورد نظر شما پاک شده به دلایلی اینکه

ناشر این اسکریپت این دوست عزیز ما هست

شما اگه تاریخ تاپیک زده شده این دوستمان رو با پست گذاشته اون سایت چک کنید میبینید که فاصله زمانی زیادی داره

حرف حساب جواب نداره

با تشكر از علي جان عزيز

لینک به دیدگاه

با سلام

چجوری میشه کاری کرد که 300 مگ فضا به کاربران را محدود کرد یااختصاص فضا را به کاربران غیرفعال کرد؟

من نمیخوام کاربران 300 مگ فضا در اختیار داشته باشند و نهایتا 10 مگ فضا در اختیار داشته باشند

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام

چجوری میشه کاری کرد که 300 مگ فضا به کاربران را محدود کرد یااختصاص فضا را به کاربران غیرفعال کرد؟

من نمیخوام کاربران 300 مگ فضا در اختیار داشته باشند و نهایتا 10 مگ فضا در اختیار داشته باشند

با تشکر

سلام

عزيز دل ، چند بار هم توي صفحه هاي قبل عرض كردم . اگر سوالي داريد توي پ.خ بپرسيد . اينجا مطرح ميكنيد نظم تاپيك بهم ميخوره .

در پ.خ پاسختون داده شد . موفق باشيد

لینک به دیدگاه

با سلام

لطفا یک پست جدید با عنوان سوالات و مشکلات ایجاد کنید تا کسانی که این اسکریپت را تهیه کرده اند و مشکلی در راه اندازی دارند در آن مطرح کنند.

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام

لطفا یک پست جدید با عنوان سوالات و مشکلات ایجاد کنید تا کسانی که این اسکریپت را تهیه کرده اند و مشکلی در راه اندازی دارند در آن مطرح کنند.

با تشکر

فکر نمیکنم توی این اسکریپت مشکلی هم وجود داشته باشه چون تا جایی که من خودم دیدم نسخه اصلیه و خیلی از سیستم های پر بازدید ازش استفاده کردن و همشونم راضین.

لینک به دیدگاه

با سلام

با تشکر

دوست عزيز برادر ارجمند

دوستمون درست ميگند.سيستم مشكلي نداره و اين ثابت شدست.خيلي ها خريد كردند و مشكلي نداشتند.اگر كسي مشكلي داشته باشه ايراد به خودشون برميگرده كه كار كردن فني با اسكريپتها رو بلد نيستند.اما فكر ميكنم منظور شما كساني بود كه سوالاتي دارند

ديروز توي پ.خ راهنماييتون كردم.و همينطور گفتم كسي در راه اندازي سوالي داشت ميتونه پ.خ بده در خدمتش هستم.ما همراه اسكريپت راهنماي نصب رو به رايگان ارسال ميكنيم تا دوستاني كه كمي آشنايي با مباحث اسكريپت دارند به سادگي راه اندازي اوليه رو خودشون انجام بدند.وخيلي ها هم با استفاده ار همين راهنما نصب كردند و مشكلي نداشتند.

ديروز هم خدمتتون عرض كردم.شما 15 هزار تومن بابت اسكريپتي كه قيمت واقعيش خيلي بيشتر از اينهاست پول پرداخت كرديد اونوقت بابت اين پول هم انتظار اسكريپتي (كه تحويل گرفتيد) رو داريد هم پشتيباني ؟؟!! ديروز خدمتتون عارض شدم همونطور كه من توي راهنماي نصب هم گفتم . اگر مشكلي در مراحل نصب يا جاهاي ديگه داشتيد ميتونيد با ايميلي كه براتون فرستادم ارتباط برقرار كنيد تا با دريافت هزينه براتون نصب يا پشتيباني كنند .ديگه واقعا فوق العاده دور از انصافه كه فقط با 15 تومن هم انتظار اسكريپت داشته باشيد هم پشتيباني هم چيزهاي ديگه. در سطح نت اسكريپت رو به قيمتهاي چندصد هزار توماني ميفروشند.حالا پشتيباني هم به كنار.اما ما با قيمت مناسبتر سعي كرديم اسكريپت سالم رو در اختيار دوستان قرار بديم...

مشكلي داشتيد ميتونيد با اون ايميل در تماس باشيد

موفق باشيد

لینک به دیدگاه

با سلام

از لطف ، راهنمایی ها و زحمات شما و بقیه دوستان کمال سپاسگزاری را دارم.

با توجه به رضایت کسانی که این اسکریپت را خریداه اند، مشخصه که درست کار میکنه و اگه سوالات و مشکلاتی پیش میاد بدلیل نا آشنایی کاربران است

قصد من خراب کردن کار شما که نبوده و بنظر من، اگه راهنما و سوالات متداول مربوطه را در یک پست دیگر بصورت مکمل این پست، قرار میدادید کاربردی تر و مفیدتر میشد و مسلما در این پست جدید لازم نبود که خود شما بخواهید حتما جواب بدهید و مثلا اگه بقیه کسانی که این اسکریپت را تهیه کرده بودند نیز میتونستند جواب بدهند، پس با توجه به وجود این پست تکمیلی که هزینه ای هم نداره شاید میتونست هم در راهنمایی و کمک به مشتریهای فعلی و هم در جذب مشتری های جدید کمک کند.

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام

از لطف ، راهنمایی ها و زحمات شما و بقیه دوستان کمال سپاسگزاری را دارم.

با توجه به رضایت کسانی که این اسکریپت را خریداه اند، مشخصه که درست کار میکنه و اگه سوالات و مشکلاتی پیش میاد بدلیل نا آشنایی کاربران است

قصد من خراب کردن کار شما که نبوده و بنظر من، اگه راهنما و سوالات متداول مربوطه را در یک پست دیگر بصورت مکمل این پست، قرار میدادید کاربردی تر و مفیدتر میشد و مسلما در این پست جدید لازم نبود که خود شما بخواهید حتما جواب بدهید و مثلا اگه بقیه کسانی که این اسکریپت را تهیه کرده بودند نیز میتونستند جواب بدهند، پس با توجه به وجود این پست تکمیلی که هزینه ای هم نداره شاید میتونست هم در راهنمایی و کمک به مشتریهای فعلی و هم در جذب مشتری های جدید کمک کند.

با تشکر

شما لطف داريد

بله ايده خوبي هست.شايد بشه كه در آينده اين امكان رو فراهم كرد . اما در حال حاضر بدليل اينكه افراد بسياري در سطح فضاي مجازي هستند كه اسكريپت معيوب رو به قيمتهاي خيلي بيشتر ميفروشند امكان سوء استفاده وجود داره و بنظر من اين كار به صلاح نيست.من تا الآن سعي كردم حداقل روزي يك بار بيام سر بزنم و خدا شاهده اگر دوستي راه نمايي خواست در پ.خ دريغ نكردم.در حد راهنمايي هاي اوليه و چند سوال.اما وقتي سوالات زياد بشه و كسي كار كردن فني با اسكريپتها رو بلد نباشه (مديريت سيستم كاملا فارسي و آسون هست.حتي آسونتر از مديريت وبلاگ!اما من منظورم كار كردن فني و ويرايش سورس كد ها ست كه واجب هم نيست و كاملا دلبخواهي هست) به پشتيباني نياز داره . چونكه هميشه يك جاي كارش ميلنگه

باز هم ميگم كسي سوال يا مشكلي داشت ميتونه در پ.خ مطرح كنه در خدمتش هستم

موفق باشيد و سر افراز

لینک به دیدگاه

دوست عزیز لطفا اون باز کردن انتقال و رفع محدودیت انتقال از وبلاگ دیگر رو که پ خ دادم رو چک کن و در اگر امکانش بود خبر بده خریدارم ممنون

لینک به دیدگاه

چرا رتبه الکسا وبلاگ های ثبت شده رو نشون نمیده؟

این سیستم های سئو و الکسای اختصاصی برای هروبلاگ نمیده و تاجایی که اطلاع دارم تو سیستم های وبلاگدهی فقط رز بلاگه که اختصاصیه رتبه هر وبلاگ برا خودش...

لینک به دیدگاه

این سیستم های سئو و الکسای اختصاصی برای هروبلاگ نمیده و تاجایی که اطلاع دارم تو سیستم های وبلاگدهی فقط رز بلاگه که اختصاصیه رتبه هر وبلاگ برا خودش...

کی گفته؟

خیلی سیستم های دیگه هم هست

حتی بلاگفا هم میده

میهن بلاگ هم میده و بسیاری دیگه

لینک به دیدگاه

کسی که میخواد وبلاگش در الکسا هم رتبه بگیره 5 هزارتومن ناقابل میده دامین میگیره به وبلاگ متصل میکنه بعد در الکسا ثبتش میکنه :rolleyessmileyanim:

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...