رفتن به مطلب

فروش اسكريپت وبلاگ دهي و سايت دهي فقط 15 تومن

l3oy

پست های پیشنهاد شده

• پاسخ 138
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من از این آقا حمایت میکنم نگران نباشید سیستم وبلاگ دهیش کاملا سالم هست

این کاربر رو تایید میکنم :116:

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

میگم داداش میشه این اسکریپت رو روی هاست نصب کرد و از هاست معمولی میشه باهاش استفاده کرد ؟ و به کار برد ؟ یا احتیاج به سرور داره و یا اینکه هاست دانلود ؟:38:

لینک به دیدگاه

میگم داداش میشه این اسکریپت رو روی هاست نصب کرد و از هاست معمولی میشه باهاش استفاده کرد ؟ و به کار برد ؟ یا احتیاج به سرور داره و یا اینکه هاست دانلود ؟:38:

اين اسكريپت روي هاست ميزباني معمولي نصب ميشه . با مشخصات زير

لينوكس حداقل 500 مگابايتي با توابع فعال

لینک به دیدگاه

واقعا همه قالب های بلاگ فا و میهن بلاگ و رز بلاگ و غیره به این قالب کاربریش میخوره ؟

لینک به دیدگاه

واقعا همه قالب های بلاگ فا و میهن بلاگ و رز بلاگ و غیره به این قالب کاربریش میخوره ؟

بله.سيستم يك سري فايل php داره كه تمامي قالبهاي سرويسهاي بلاگدهي رو به تگهاي مورد استفاده سيستم ترجمه ميكنه و از اين طريق ميشه از ساير قالبهاي سرويسهاي بلاگدهي استفاده كرد

لینک به دیدگاه

فكر كنم خود شما هم جواب سوالتون رو بدونيد.بابت اين اسكريپت كلي پول دادم و دليلي نميبينم كه رايگان منتشرش كنم

اما با اين قيمتي كه من گذاشتم بنظرم هيچ فرقي با رايگان نداره.جاي جاي نت دارند نسخه معيوب اين اسكريپت رو به قيمتهاي چند صد توماني ميفروشند.در حالي كه اسكريپت مارو بسياري از دوستان تاييد كردند كه كاملا سالم هست.....

130 تومن كه قيمت واقعيش هست كجا و 15 تومن كجا ... !

لینک به دیدگاه

دمو که برای من باز نمیشه شما چطور؟

با عرض پوزش دموي صحيح جايگزين شد.خودم چك كردم و لود ميشه و مشكلي نداره

www.b23.ir

لینک به دیدگاه

:86::86::86::86:ارزونترش کن:43::43:

برادر عزيز ، دوست گرامي :

1-فكر ميكنم يك بار بهتون گفتم كه قيمت مقطوع هست ، جاي تخفيف نداره و تخفيفش قبلا داده شده .پس اين ارسالها با اين خنده ها و ريسه رفتنها يعني به حاشيه بردن تاپيك

2-لطفا قوانين انجمن رو رعايت كنيد دوست عزيز . ارسال اسپم ممنوع!!

با تشكر

لینک به دیدگاه

rezatehrani

dvd9

به پ.خ اين عزيزان پاسخ داده شد .

همچنين يك نسخه ديگر به لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. عزيز فروخته شد ......

لینک به دیدگاه

داداش میگم قالب پنل مدیریتی هم داره ؟

مثلا الان این قالب دمو که گذاشتی قالب های دیگه ایی هم واسش داری یا همه همین هستن ؟

لینک به دیدگاه

داداش میگم قالب پنل مدیریتی هم داره ؟

مثلا الان این قالب دمو که گذاشتی قالب های دیگه ایی هم واسش داری یا همه همین هستن ؟

والا عرض شود قالب «سايت اصلي» فعلا همين يدونه هست . اگر دقت كرده باشي تمام دمو هايي كه گذاشتم با همين قالب بوده تا عزيزاني كه خريد ميكنند قالب رو هم ببينند. اما قابل طراحي هم هست قالب جديد . اما اصل كاري امكانات هست كه اونها هم كامله.الآن هر سرويس وبلاگدهي كه شما بري ميبيني كه يك قالب دارند و زياد واجب و لازم نيست كه دم به دقيقه قالب صفحه سايت رو تغيير داد.مهم وبلاگها هستند كه قالبهاي متنوعي دارند و از امكان ترجمه اتوماتيك قالب ساير سرويسهاي بلاگدهي هم برخوردارند ....

لینک به دیدگاه

آره داداش توی همه قالب ها یکی هست این قالب

آره امکاناتش رو قبول دارم و حرف نداره

ولی خوب تو همه جا وقتی این سایتت باشه و این قالب باشه واسه همه که داخلش بخوان ثبت نام کنند یه جوری هست تکراری میشه

پس قالب دیگری نداره درسته ؟

خودت قالب واسش طراحی میکنی ؟ اگه طراحی کنی هزینه اش چقدره ؟

لینک به دیدگاه

آره داداش توی همه قالب ها یکی هست این قالب

آره امکاناتش رو قبول دارم و حرف نداره

ولی خوب تو همه جا وقتی این سایتت باشه و این قالب باشه واسه همه که داخلش بخوان ثبت نام کنند یه جوری هست تکراری میشه

پس قالب دیگری نداره درسته ؟

خودت قالب واسش طراحی میکنی ؟ اگه طراحی کنی هزینه اش چقدره ؟

داداشم 15 هزار تومن قيمت خود اسكريپت سالم هست (كه خود اسكريپت هم قيمت واقعيش خيلي بيشتر از اينهاست) . باز هم ميگم جاي جاي نت دارند اسكريپت معيوب رو فقط با «يك قالب صفحه اصلي سايت» اون هم با چند برابر قيمت ما ميفروشند.حتما خودت هم قبول داري 15 هزار تومن ديگه قيمتي نيست كه بعلاوه اسكريپت ، قالب اختصاصي هم براي عزيزان طراحي كنيم!!!

ما وظيفمون تقديم كردن اسكريپت سالم به دوستان هست.اگر دوستان هم خواستند ميتونند به يك برنامه نويس بسپارند با دريافت هزينه طراحي ، براشون قالب اختصاصي صفحه اصلي سايت هم طراحي ميكنند.

والا اين رو ديگه بايد با برنامه نويسان يا سايتهاي طراحي قالب عزيز صحبت كنيد.با برآورد گرافيك و طرح مورد نظر ، قيمت طراحي رو به شما اعلام ميكنند.

لینک به دیدگاه

وقتی ...

بعد این اسپم نیست عزیزم

عزيزم بار سوم و آخري هست كه خدمت شما عرض ميكنم . قيمت مقطوع هست و جاي تخفيف وجود نداره چونكه قبلا تخفيفش داده شده . شما اگر مشكلي داري ، نخر . مگه كسي شما رو مجبور كرده كه بخري ؟؟‌ درثاني اسكريپت من بارها توسط عزيزان تاييد شده و قابل مقايسه با اسكريپتهاي معيوب كه با قيمتهاي خيلي بيشتر به فروش ميرسند نيست عزيزم .

لطفا از ارسالهايي كه تاپيك رو به حاشيه ميبرند جدا خود داري كنيد دوست عزيز.ارسالهاي شما اسپم هست چونكه «يك بار» جواب شما رو دادم.

لینک به دیدگاه

نه داداش انگار منظورم اشتباه گرفتی آره قبول دارم همه حرف هات رو ولی منظورم این بود که خودت هم قالبش طراحی میکنی ؟ اگه میکنی چقدر ؟

وگرنه همه حرفهات درست و واقعا اسکریپت نصبت به قیمت ارزشش خیلی بالاست

بازم تشکر هدف من فقط پرسیدن این بود که خودم هم قالب طراحی میکنی اگه بخام همین

متشکرم:42:

لینک به دیدگاه

نه داداش انگار منظورم اشتباه گرفتی آره قبول دارم همه حرف هات رو ولی منظورم این بود که خودت هم قالبش طراحی میکنی ؟ اگه میکنی چقدر ؟

وگرنه همه حرفهات درست و واقعا اسکریپت نصبت به قیمت ارزشش خیلی بالاست

بازم تشکر هدف من فقط پرسیدن این بود که خودم هم قالب طراحی میکنی اگه بخام همین

متشکرم:42:

ميدونم داداش.شما اختيار داري.فداي تو....

والا عرض كردم كه در حال حاضر طراحي قالب صفحه اصلي سايت توسط ما انجام نميشه.ما وظيفمون فعلا فقط تقديم كردن اسكريپت خدمت دوستان هست.اما اگر كسي بعد از خريد ، خواست كه قالب اختصاصي داشته باشه ميتونه با يك برنامه نويس مطمئن و يك سايت گرافيك يا طراحي قالب مطمئن صحبت كنه.اونها طرح و گرافيك مورد نظر رو ازشون ميپرسند و اونموقع با توجه به گرافيك و طرح مورد نظر ، برآورد قيمت ميكنند.يعني قيمت با توجه به طرح مورد نظر متفاوت هست.

مثلا قالب صفحه اصلي رزبلاگ رو برگ گراف طراحي كرده.يا سايت آوازك هم مطمئن هست و فكر ميكنم كارشون درسته ...

در خدمتت هستم داداشم

لینک به دیدگاه

طراحی قالب صفحه اصلی که کاری نداره

به صورت اچ تی ام ال هست فقط لینک ها فرق میکنه و هیچ باگی هم درست نمیکنه

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...