رفتن به مطلب

فروش اسكريپت وبلاگ دهي و سايت دهي فقط 15 تومن

l3oy

پست های پیشنهاد شده

ما سابقمون مشخصه
...... يك ماهه داريم اسكريپت خدمت دوستان ميديم .
چندين نفر خريد كردند
كه توي اين مدت
حتي يك نفر
هم از دست ما و اسكريپتمون ناراضي نبوده

حتي
سايتهاي معروف
اسكريپت بسياري از ما خريد كردند كه هر كسي كه خواست ميتونم توي پ.خ عرض كنم سايت ها رو خدمتش .

اسكريپت ما بر خلاف ساير اسكريپتهاي مشابه در سطج نت كه سعي ميكنند با ترفندهاي مختلف اون رو بهتر جلوه بدند و
داراي تعداد زيادي باگ يا نقص هستند
، اسكريپت ما
كاملا سالم
هست و حتي توسط چند نفر از دوستان كه خريد كردند تست شده

همونطور كه عرض كردم
ما سابقمون مشخصه
... يك عده كه حتم دارم از ديگر فروشندگان اسكريپتهاي تقلبي بودند اومدند به ما تهمت ناروا زدند و خواستند كار ما رو خراب كنند اما همونطور كه در صفحه 5 تاپيك ،مديران عرض كردند
كار ما كاملا درست هست
و
سابقمون و كارمون هم مشخصه
.در مقابل كساني كه هيچ چيزي ازشون معلوم نيست ، سابقشون كجاست و مشخص نيست كه اسكريپت تقلبي به شما قالب ميكنند يا نه .

ما درسمون رو پس داديم تو اين مدت
... كسي خواست در خدمتم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 138
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بسیار عالی

دوست عزیز قالب هم واسش هست ؟

رو هاست معمولی باید نصب بشه یا هاست دانلود ؟

روی سرور میشه اوکی کرد ؟

ممنون میشم ایدی یاهوتو پ خ کنیدو اسه توضیحات بیشتر

لینک به دیدگاه

بسیار عالی

دوست عزیز قالب هم واسش هست ؟

رو هاست معمولی باید نصب بشه یا هاست دانلود ؟

روی سرور میشه اوکی کرد ؟

ممنون میشم ایدی یاهوتو پ خ کنیدو اسه توضیحات بیشتر

عرض شود حضور شما كه سيستم داراي تعداد زيادي قالب پيشفرض براي وبلاگهاست/كه تعداد اون رو ميتونيد بر روي دمو ببينيد.

اما سيستم امكاني تحت عنوان سيستم مترجم اتوماتيك قالب ساير سرويس هاي وبلاگدهي داره.بصورت مثال شما قالب بلاگفا رو در قسمت ويرايش قالب ثبت ميكنيد و سيستم بصورت اتوماتيك اون رو به سيستم شما ترجمه ميكنه و در وبلاگ شما به نمايش در مياد . بدون دونستن ذره اي اطلاعات در زمينه قالب نويسي و ويرايش كدها......

هاست لينوكس حداقل 500 مگابايتي با توابع فعال

پ.خ شد

لینک به دیدگاه

سلام

عکس از پنل مدیریت مرکزی اسکریپت نداری؟

اسکریپت به ضورت بک آپه یا طور دیگه ای؟

ای دی یاهو تون رو میدید؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز آموزش نصب که برام بفرستادید را لطفا کامل کنید براتون پ خ دادم جواب ندادین

برای ورود به بخش مدیریت سایت از چه آدرسی وارد شوم و یوزر پسورد را چی بزارم و ی سوال دیگه اینکه آیا فایل HTACCES را هم باید ویرایش کنم؟ بعضی جاها که کدها به این صورت هست \.loverfa\.ir به همین شکل دامنه خودم را وارد کنم لطفا جهت تکمیل آموزشها پاسخ سوالهایم را برام بفرستید با تشکر.cleardot.gif

لینک به دیدگاه

ما سابقمون مشخصه
...... يك ماهه داريم اسكريپت خدمت دوستان ميديم .
چندين نفر خريد كردند
كه توي اين مدت
حتي يك نفر
هم از دست ما و اسكريپتمون ناراضي نبوده

حتي
سايتهاي معروف
اسكريپت بسياري از ما خريد كردند كه هر كسي كه خواست ميتونم توي پ.خ عرض كنم سايت ها رو خدمتش .

اسكريپت ما بر خلاف ساير اسكريپتهاي مشابه در سطج نت كه سعي ميكنند با ترفندهاي مختلف اون رو بهتر جلوه بدند و
داراي تعداد زيادي باگ يا نقص هستند
، اسكريپت ما
كاملا سالم
هست و حتي توسط چند نفر از دوستان كه خريد كردند تست شده

همونطور كه عرض كردم
ما سابقمون مشخصه
... يك عده كه حتم دارم از ديگر فروشندگان اسكريپتهاي تقلبي بودند اومدند به ما تهمت ناروا زدند و خواستند كار ما رو خراب كنند اما همونطور كه در صفحه 5 تاپيك ،مديران عرض كردند
كار ما كاملا درست هست
و
سابقمون و كارمون هم مشخصه
.در مقابل كساني كه هيچ چيزي ازشون معلوم نيست ، سابقشون كجاست و مشخص نيست كه اسكريپت تقلبي به شما قالب ميكنند يا نه .

ما درسمون رو پس داديم تو اين مدت
... كسي خواست در خدمتم

لطف کن پیام خصوصی که واست گذاشتم را بخون

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز آموزش نصب که برام بفرستادید را لطفا کامل کنید براتون پ خ دادم جواب ندادین

برای ورود به بخش مدیریت سایت از چه آدرسی وارد شوم و یوزر پسورد را چی بزارم و ی سوال دیگه اینکه آیا فایل HTACCES را هم باید ویرایش کنم؟ بعضی جاها که کدها به این صورت هست \.loverfa\.ir به همین شکل دامنه خودم را وارد کنم لطفا جهت تکمیل آموزشها پاسخ سوالهایم را برام بفرستید با تشکر.cleardot.gif

عزيز من كه 24 ساعته اينجا آنلاين نيستم كه بلافاصله بعد از 1 دقيقه هم كه نشده جواب بدم . كار و زندگي و درس و دانشگاه دارم. ولي حتما روزي يكي دو بار ميام چك ميكنم و در خدمت دوستان هستم.لطفا اگه براي دفعه بعد پيام داديد يك خورده هم صبر داشته باشيد و مطمئن باشيد كه حتما پاسخ خواهم داد ......... براي بر هم نخوردن نظم تاپيك هم بهتره توي پ.خ سوالات رو بپرسيد

خب اگر به راهنماي نصب دقت كنيد كامل هست و جواب تمامي سوالاتتون توش هست.پس اگر كمي دقت كنيد جوابتون داخلش هست.حتي بعضي از دوستان قبل از شما با استفاده از اون نصب كردند.اما جواب تمامي سوالاتتون پ.خ شد.اگر سوال ديگه اي بود توي پ.خ در خدمتم . يا علي

لینک به دیدگاه

سلام

عکس از پنل مدیریت مرکزی اسکریپت نداری؟

اسکریپت به ضورت بک آپه یا طور دیگه ای؟

ای دی یاهو تون رو میدید؟

عزيز قبلا اسكرين شات مديريت قرار داده شده

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

نخير بك آپ نيست و فايلها كاملا اصل و اورجينال هستند!

پ.خ شد

به پ.خ Zealous عزيز نيز پاسخ داده شد

لینک به دیدگاه

عزيز من كه 24 ساعته اينجا آنلاين نيستم كه بلافاصله بعد از 1 دقيقه هم كه نشده جواب بدم . كار و زندگي و درس و دانشگاه دارم. ولي حتما روزي يكي دو بار ميام چك ميكنم و در خدمت دوستان هستم.لطفا اگه براي دفعه بعد پيام داديد يك خورده هم صبر داشته باشيد و مطمئن باشيد كه حتما پاسخ خواهم داد ......... براي بر هم نخوردن نظم تاپيك هم بهتره توي پ.خ سوالات رو بپرسيد

خب اگر به راهنماي نصب دقت كنيد كامل هست و جواب تمامي سوالاتتون توش هست.پس اگر كمي دقت كنيد جوابتون داخلش هست.حتي بعضي از دوستان قبل از شما با استفاده از اون نصب كردند.اما جواب تمامي سوالاتتون پ.خ شد.اگر سوال ديگه اي بود توي پ.خ در خدمتم . يا علي

ممنونم دوست عزیز از بابت پاسخ به سوالها و پشتیبانی عالی اینم سایت جدید منه لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. البته یکمی ارور 404 داره که فکر میکنم خودم بتونم رفعش کنم

لینک به دیدگاه

blogbaker[/url] البته یکمی ارور 404 داره که فکر میکنم خودم بتونم رفعش کنم

خواهش ميكنم عزيز . وظيفست

اون موارد رو كه در پ.خ عرض كردم رعايت كنيد مشكلي نخواهيد داشت

اگر سوالي بود در پ.خ در خدمتم

موفق باشيد

لینک به دیدگاه

ممنونم دوست عزیز با راهنمایی شما مشکل ارورها هم حل شد

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

10 تومن میخرم اگه میفروشی جواب رو پ.خ کن.

در صفحه دوم تاپيك هم عرض كردم :

دوستان توجه داشته باشند قيمت اسكريپت 15 هزار تومان مقطوع هست و جاي چانه زني نداره . قيمت واقعي اسكريپت 130 تومن هست كه من دارم 15 ميدمش . و اگر پول لازم نبودم شك نكنيد به اين قيمت نميدادم بهيچوجه . پس ديگه واقعا 15 تومن جاي هيچگونه چانه زني نداره

قيمت = 15 هزار تومان مقطوع

سپاس

لینک به دیدگاه

به پ.خ love88 عزيز پاسخ داده شد

يك نسخه ديگر به لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. عزيز فروخته شد

لینک به دیدگاه

در صفحه دوم تاپيك هم عرض كردم :

دوستان توجه داشته باشند قيمت اسكريپت 15 هزار تومان مقطوع هست و جاي چانه زني نداره . قيمت واقعي اسكريپت 130 تومن هست كه من دارم 15 ميدمش . و اگر پول لازم نبودم شك نكنيد به اين قيمت نميدادم بهيچوجه . پس ديگه واقعا 15 تومن جاي هيچگونه چانه زني نداره

قيمت = 15 هزار تومان مقطوع

سپاس

اوکی ..ولی اگه 10 تومن دادی خبرم کن ینی بیشتر از 10 تومن ندارم که بدم...

لینک به دیدگاه

اوکی ..ولی اگه 10 تومن دادی خبرم کن ینی بیشتر از 10 تومن ندارم که بدم...

هر طور كه مايليد دوست عزيز ... 15 هزار تومان مقطوع

تخففش قبلا به اندازه كافي داده شده كه اسكريپت با قيمت اصلي 130 هزار تومان رو دارم 15 تومن خدمت دوستان ميدم ......

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...