رفتن به مطلب

مشکل مشکل در حذف کپی رایت

m1410

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

من قالب دانلود چی از پارس تمز رو دارم

مشکل من اینه که وقتی کپی رایت سایت رو تغییر و یا حذف می کنم ارور میده و دیگه سایت بالا نمیاد مثل ادرس زیر :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

کد کپی رایت هم این هستش :

<a href="https://go.20script.ir/index.php?url= لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  " id="parsthemes" title="پارس تمز" rel="external nofollow">گرافیک و طراحی : پارس تمز</a>

نمیشه هیچ کاریش کرد

کسی راهی چیزی بلده این رو تغییر و یا از بین ببرم ؟

کد فوتر :

<?php if( pasargad_get_option('gotop_enable')) :?><div class="scrollToTop"><i class="scroll-top"></i></div><?php endif;?><footer id="footer"><div class="container"><?php$cat_id = pasargad_get_option('footer_col1');$icon = pasargad_get_option('footer_icon1');pasargad_footer_col($cat_id,$icon);?><?php$cat_id = pasargad_get_option('footer_col2');$icon = pasargad_get_option('footer_icon2');pasargad_footer_col($cat_id,$icon);?><aside class="block"><div class="title"><h4><i class="icon-tag"></i>برچسب ها</h4></div><div class="footer-tags"><?php wp_tag_cloud('number=30'); ?></div></aside></div></footer><div class="copy-right"><div class="container"><a href="https://go.20script.ir/index.php?url=https://go.20script.ir/index.php?url= لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  " id="parsthemes" title="پارس تمز" rel="external nofollow">گرافیک و طراحی : پارس تمز</a><p>Copyright © 2015 All rights Reserved</p><?php if(pasargad_get_option('footer_copyright')){echo pasargad_get_option('footer_copyright');}else{?><p>تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "<?php echo bloginfo(); ?>" محفوظ است و هر  گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.</p><?php }?></div></div><?php if( pasargad_get_option('sticky_menu')) :?><script>jQuery(document).scroll(function(){var e=jQuery(document).scrollTop(),r=jQuery(".nav-primary");e>=400?r.addClass("fixed"):r.removeClass("fixed")});</script><?php endif;?><?php if( pasargad_get_option('theme_effects')) :?><script>jQuery(document).ready(function(){jQuery("&anchor=sidebar .request,#sidebar .top,#sidebar .advance-search").addClass("hidden").viewportChecker({classToAdd:"visible animated bounceInRight"}),jQuery(".sharing i").addClass("hidden").viewportChecker({classToAdd:"visible animated rollIn"}),jQuery(".post #box-dl,.post #box-info,.post .box-help,.pasargad-post-like").addClass("hidden").viewportChecker({classToAdd:"visible animated fadeInDown"})});  </script><?php endif;?><?php wp_footer(); ?><?php if(pasargad_get_option('footer_codes')) : echo htmlspecialchars_decode(pasargad_get_option('footer_codes')); endif;?>

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لطفا به کپی رایت احترام بزارید

متاسفانه شما اقدام به حذف و یا ویرایش لینک پارس تمز از فوتر کرده اید.طبق تذکری که قبل از خرید در قوانین و رسید خرید گفته شده است حق حذف لینک طراح وجود ندارد.برای حذف لینک پارس تمز باید حق کپی رایت پوسته را پرداخت کنید که معادل 50% قیمت پوسته می باشد.برای اینکار با ایمیل لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. در تماس باشید.

خب پولشو بده برات بردارند چه کاری هست بخوای اینطوری مفتی صاحب قالب مردم بشی

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

من قالب دانلود چی از پارس تمز رو دارم

مشکل من اینه که وقتی کپی رایت سایت رو تغییر و یا حذف می کنم ارور میده و دیگه سایت بالا نمیاد مثل ادرس زیر :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

کد کپی رایت هم این هستش :

<a href="https://go.20script.ir/index.php?url= لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  " id="parsthemes" title="پارس تمز" rel="external nofollow">گرافیک و طراحی : پارس تمز</a>

نمیشه هیچ کاریش کرد

کسی راهی چیزی بلده این رو تغییر و یا از بین ببرم ؟

کد فوتر :

<?php if( pasargad_get_option('gotop_enable')) :?><div class="scrollToTop"><i class="scroll-top"></i></div><?php endif;?><footer id="footer"><div class="container"><?php$cat_id = pasargad_get_option('footer_col1');$icon = pasargad_get_option('footer_icon1');pasargad_footer_col($cat_id,$icon);?><?php$cat_id = pasargad_get_option('footer_col2');$icon = pasargad_get_option('footer_icon2');pasargad_footer_col($cat_id,$icon);?><aside class="block"><div class="title"><h4><i class="icon-tag"></i>برچسب ها</h4></div><div class="footer-tags"><?php wp_tag_cloud('number=30'); ?></div></aside></div></footer><div class="copy-right"><div class="container"><a href="https://go.20script.ir/index.php?url=https://go.20script.ir/index.php?url= لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  " id="parsthemes" title="پارس تمز" rel="external nofollow">گرافیک و طراحی : پارس تمز</a><p>Copyright © 2015 All rights Reserved</p><?php if(pasargad_get_option('footer_copyright')){echo pasargad_get_option('footer_copyright');}else{?><p>تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "<?php echo bloginfo(); ?>" محفوظ است و هر  گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.</p><?php }?></div></div><?php if( pasargad_get_option('sticky_menu')) :?><script>jQuery(document).scroll(function(){var e=jQuery(document).scrollTop(),r=jQuery(".nav-primary");e>=400?r.addClass("fixed"):r.removeClass("fixed")});</script><?php endif;?><?php if( pasargad_get_option('theme_effects')) :?><script>jQuery(document).ready(function(){jQuery("&anchor=sidebar .request,#sidebar .top,#sidebar .advance-search").addClass("hidden").viewportChecker({classToAdd:"visible animated bounceInRight"}),jQuery(".sharing i").addClass("hidden").viewportChecker({classToAdd:"visible animated rollIn"}),jQuery(".post #box-dl,.post #box-info,.post .box-help,.pasargad-post-like").addClass("hidden").viewportChecker({classToAdd:"visible animated fadeInDown"})}); </script><?php endif;?><?php wp_footer(); ?><?php if(pasargad_get_option('footer_codes')) : echo htmlspecialchars_decode(pasargad_get_option('footer_codes')); endif;?>

• بله

• در این قالب کپی رایت حالت دیکد رو داره ولی میشه تغییرش داد !

• اما بهتره این کارو نکنید دوست عزیز

لینک به دیدگاه

• 3 هفته پیش...

من کی اسپم فرستادم سرکار خانم؟؟؟؟

لطفاٌ دقیق تر نگاه کنید ببینید کی اسپم فرستاده ، من حتی یه لینک هم تاحالا تو هیچ بحثی نفرستادم ، و در ضمن وقتی یک نفر مثل این آقا سوالی داره و می خواد Copyright رو برداره ، وظیفه و حق منه که بهش جوابی بدم اگر می دونم اگه دوست ندارید بتونه این کار رو کنه کلاٌ تاپیک مربوطه رو حذف کنید نه اینکه من 4 ساعت پاسخ بنویسم و راهنمایی کنم کاربر رو شما بیای پیام های منو پاک کنید

• ++ لطفا دقت کنید در نحوه ی ارسال پست و توهین نکنید به کسی !
  • کسی پست شما رو اسپم نکرده در این تایپیک پس از خود پست ارسال نفرمائید
  • موفق و شاد باشید

لینک به دیدگاه

• 2 هفته پیش...
من کی اسپم فرستادم سرکار خانم؟؟؟؟

لطفاٌ دقیق تر نگاه کنید ببینید کی اسپم فرستاده ، من حتی یه لینک هم تاحالا تو هیچ بحثی نفرستادم ، و در ضمن وقتی یک نفر مثل این آقا سوالی داره و می خواد Copyright رو برداره ، وظیفه و حق منه که بهش جوابی بدم اگر می دونم اگه دوست ندارید بتونه این کار رو کنه کلاٌ تاپیک مربوطه رو حذف کنید نه اینکه من 4 ساعت پاسخ بنویسم و راهنمایی کنم کاربر رو شما بیای پیام های منو پاک کنید

• ++ لطفا دقت کنید در نحوه ی ارسال پست و توهین نکنید به کسی !

• کسی پست شما رو اسپم نکرده در این تایپیک پس از خود پست ارسال نفرمائید

• موفق و شاد باشید

!!!!!

توهین !!!

به نظر من وقتی شما به اشتباه پای پست بنده می نویسید اسپم نفرستید این رو میشه توهین تلقی کرد اما اینکه من بگم این کار رو نکردم و از شما بخوام دقیق تر به پست ها نگاه کنید هیچ توهینی نیست !! اگه بی احترامی کردم عذرخواهی می کنم اما شما هم اگر نیم ساعت وقت بزارید و جوابی برای یک وب مستر که دچار مشکلی شده و سوالی طرح کرده ارسال کنید بعد ببینید مثلا ادمین چون دوست داره قانون کپی رایت نقض نشه پاسخ شما رو پاک کرده دلخور می شید ، این طور نیست ؟؟؟

در هر حال عذرخواهی می کنم اگه بی ادبی کردم بالاخره احترام خانم ها واجب است و من شخصا با توجه به تبعیض های جنسیتی به سهم خود احترامی دو چندان برای بانوان کشورم قائلم و از طرفداران حقوق پای مال شده بانوان و حامیان پر و پا قرص جنبش های آزادی زنان و برابری زنان با مردان هستم .

باز هم معذرت می خوام اگه بی حرمتی کردم

روز و روزگار بر شما خوش باد .

لینک به دیدگاه

ممنون از تمام دوستان که در این مشکل همراهی کردن

از مدیران انمن درخواست بسته شدن این موضوع رو دارم

با تشکر

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...