رفتن به مطلب

مشکل حل مشکل آپلود نشدن تصویر در وردپرس

saeedactor

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستا یه قالبی دارم که وقتی اون روی وردپرس نصبه آپلود تصویر با مشکل و خطا روبرو میشه اما تو قالب های دیگه اینجوری نیست

میتونه از چی باشه؟

خطایی هنگام بارگذاری پرونده پیش آمده. دوباره تلاش کنید. ( این خطا رو میاره)

_______-------------------_________

دوستان عزیز تمامی راه هایی که تو اینترنت هست رو تست کردم نشده و هم اینکه این خطا هم در لوکال هاست میاد و هم تو هاست

....

اگه راهی سراغ دارید دریغ نکنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

شاید با افزونه ای تداخل داره یا نیاز به افزونه ای داره آدرس سایت + نام قالب را اعلام کنید.

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستا یه قالبی دارم که وقتی اون روی وردپرس نصبه آپلود تصویر با مشکل و خطا روبرو میشه اما تو قالب های دیگه اینجوری نیست

میتونه از چی باشه؟

خطایی هنگام بارگذاری پرونده پیش آمده. دوباره تلاش کنید. ( این خطا رو میاره)

_______-------------------_________

دوستان عزیز تمامی راه هایی که تو اینترنت هست رو تست کردم نشده و هم اینکه این خطا هم در لوکال هاست میاد و هم تو هاست

....

اگه راهی سراغ دارید دریغ نکنید

• تمام افزونه ها رو غیر فعال کنید و مجدد تست کنید دوست عزیز

• سپس پوشه ی upload و حق دسرسی پوشه های دیگر رو چک کنید امتحان نمائید

لینک به دیدگاه

دوست خوبم سلام. من بنا به تجربه شخصی خودم اگه از روش های بالا که دوستان گفتن نتیجه نگیرم معمولا تو یه همچین هاست هایی از پلاگین FTP برای بارگزاری استفاده می کنم. حتی می تونی یه ساب دامین بسازی و یه اکانت FTP اختصاصی براش بسازی و بعد هم برای حفظ بیشتر امنیت دسترسی به مشاهده فایل ها رو از طریق فایل index یا فایل htaccess محدود کنی.

لینک به دیدگاه

دوست خوبم سلام. من بنا به تجربه شخصی خودم اگه از روش های بالا که دوستان گفتن نتیجه نگیرم معمولا تو یه همچین هاست هایی از پلاگین FTP برای بارگزاری استفاده می کنم. حتی می تونی یه ساب دامین بسازی و یه اکانت FTP اختصاصی براش بسازی و بعد هم برای حفظ بیشتر امنیت دسترسی به مشاهده فایل ها رو از طریق فایل index یا فایل htaccess محدود کنی.

• بله دوست عزیز حرفتون رو تائید میکنم این مورد هم امکان پذیر اس اما بهتر هس مشکل به وجود اومده رفع شه بعد به سراغ این روش برن
  • بحرحال افزونه ی فوق و یاد شده این هس
  • لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• آموزشش رو هم فرمودین بگین ارسال شه @saeedactor

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...