رفتن به مطلب

تبدیل اعداد به فارسی در قسمت افزودن به سبد خرید

پست های پیشنهاد شده

من بلاخره موفق شدم که اعداد رو در ووکامرس فارسی کنم اما هنوز موفق نشدم در قسمت "افزودن به سبد خرید" درستش کنم و اعداد اینگلیسی باقی مانده. چکار باید بکنم؟ اینجا:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من بلاخره موفق شدم که اعداد رو در ووکامرس فارسی کنم اما هنوز موفق نشدم در قسمت "افزودن به سبد خرید" درستش کنم و اعداد اینگلیسی باقی مانده. چکار باید بکنم؟ اینجا:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• سلام

• تقویم پارسی یا جلالی موجود در وردپرس رو فعال نمائید از بخش افزونه ها و در تنظیمات اعداد رو روی فارسی تنظیم و ذخیره کنین

لینک به دیدگاه

وقتی میخوام wp-jalali را اینستال کنم میگوید که فعال است اما در منوی ورد پرس فارسی چیزی نمیبینم. وقتی به ادمین اینگلیسی میروم آنجا wp-jalali را میبینم. اما باز هم فایده ندارد چون همه تنظیمات را هم فارسی کنم باز هم تعقیری دراعداد اینگلیسی قسمت افزودن به سبد خرید نمیدهد. اعداد بقیه قسمتها هم که به فارسی است به خاطر این است که یک فانکشن به جایی که یادم رفته اضافه کردم اگر نه آنها هم اینگلیسی بودند.

لینک به دیدگاه

• شما دوست عزیز
  • اگر دقیق فعال کنید افزونه رو و تنظمیات اونرو تیک بزنید این مورد شما رفع میشه
  • تنها زمانی رفع نمیشه که قالب شما ایراد در فارسی سازی و راست چین بودنش داشته باشه
  • اطلاعات بفرستید بررسی شه

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...