رفتن به مطلب

مشکل محافظت از فایل های هاست دانلود برای فروش در edd

le__o

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من خیلی توی اینترنت گشتم فوقش به یک افزونه edd remote لاینسس دار که کلی پول میخواد رسیدم

من فایلهایی که توی سایتم میفروشم با افزونه edd در هاست دانلود نگهداری میکنم (cpanel )

قبلش توی bighost بود که باز هم محافظت نمیشدن و فایلهام همینطوری چند برابر دانلود میشدن و علاوه بر پخش شدن فایلهایی که براشون زحمت کشیدم پهنای باندمم الکی مصرف میشه

خب من چیکار باید بکنم که فایلهام توی هاست دانلودم محافظت بشن و edd لینک دانلود اصلی رو نده یا به هر صورت دیگه که هرکسی خرید فقط بتونه اونچه که خریده رو استفاده کنه و نتونه به کسی دیگه بده و شاید فقط با آی پی اون شخص فقط لینک دانلود بشه و اون شخص نتونه به فایل های دیگه هاستم دسترسی داشته باشه !!!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• سلام
  • تنها موردی که پیش روی شماست همین افزونه ی EDD Remote هس که متاسفانه گرون هم موجوده در بازار
  • و یا چن روش هم هس از افزونه ی VIP و تعریف گروه هم می تونین استفاده کنین که با EDD هماهنگی کامل رو داره
  • و یه نکته اینکه در EDD معمولا لینک ها متغییر هستن و مداوم عوض میشن و شما محدودیت دانلود رو از بخش دانلود و تنظیمات میتونی اعمال کنی

لینک به دیدگاه

چنین تنظیماتی رو اعمال کردم اما با توجه به آمار دانلود پیشین که در بیگهاست داشتم بیشتر از فروش دانلود صورت میگرفت

با اینکه لینک منقضی هم میشد اما نمیدونم چرا تعداد بیشتری از خرید دانلود میشد

آیا اگر با قرار دادن index.php در هر بخش ، میشه از فایلها محافظت کرد یا اگرنه میشه از این وی آی پی ها معرفی کنید ؟ جدا از edd میخوام فایلهام در هاست دانلود محافظت بشن

تنظیمات برای hataccess هم دیدم اما میترسم محدودیتی که ایجاد میکنه روی edd هم تاثیر بذاره

لینک به دیدگاه

• سلام
  • برای محافظت میتونین از Hotlink Protection هم استفاده کنین دوست عزیز با این کد
  • RewriteEngine onRewriteCond %{HTTP_REFERER} !^$RewriteCond %{HTTP_REFERER} !^http(s)?://(www\.)?domain.ir [NC]RewriteRule \.(jpg|jpeg|png|gif)$ - [NC,F,L]

• در بند اخر فایل های مورد نظر رو لیست کنین دوست عزیز
  • آره با فایل خالی index هم در پوشه های دانلود خودتون میتونین محافظت ایجاد کنین
  • اگر تعداد لینک های دانلودی بیشتر نمایش داده میشه این به این دلیل هس اون فرد چندین باز احتمالا فایل رو دانلود کرده باشه اما همانطور که گفتم انقضا بزارین
  • در ضمن دستورات اجرائی و محافظتی زیادی ام در این تایپیک هس
  • لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

• سلام

• برای محافظت میتونین از Hotlink Protection هم استفاده کنین دوست عزیز با این کد

• RewriteEngine onRewriteCond %{HTTP_REFERER} !^$RewriteCond %{HTTP_REFERER} !^http(s)?://(www\.)?domain.ir [NC]RewriteRule \.(jpg|jpeg|png|gif)$ - [NC,F,L]

• در بند اخر فایل های مورد نظر رو لیست کنین دوست عزیز

• آره با فایل خالی index هم در پوشه های دانلود خودتون میتونین محافظت ایجاد کنین

• اگر تعداد لینک های دانلودی بیشتر نمایش داده میشه این به این دلیل هس اون فرد چندین باز احتمالا فایل رو دانلود کرده باشه اما همانطور که گفتم انقضا بزارین

• در ضمن دستورات اجرائی و محافظتی زیادی ام در این تایپیک هس

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

میشه درباره این کد که گذاشتید توضیح بیشتر بدید؟

و اینکه با توجه به لینکی که گذاشتید ,این عنوان های پایین اگر اعمال بشن ,امنیت میره بالا ,اما کاربر توی دانلود و بازدید سایت و تصاویر مشکلی پیدا نمیکنه؟

چون باید دانلود شه,اما من محدود کردم به 2روز و 1 بار اما با این حال میخوام محکم کاری بشه

-

برای ریدایرکت کردن سایت از بی www به با www

این مورد برای سئو کدام بهر هست؟

-این عنوان ها مشکل ایجاد نمیکه؟

• جلوگیری از سرقت فایلهای و فولدرهای درون هاست :

محافظت از خود فایل .htaccess :

جلوگیری از سرقت پهنای باند، فایل‌ها و عکس‌ها :

افزایش امنیت محتوای فولدر wp-includes

لینک به دیدگاه

میشه درباره این کد که گذاشتید توضیح بیشتر بدید؟

و اینکه با توجه به لینکی که گذاشتید ,این عنوان های پایین اگر اعمال بشن ,امنیت میره بالا ,اما کاربر توی دانلود و بازدید سایت و تصاویر مشکلی پیدا نمیکنه؟

چون باید دانلود شه,اما من محدود کردم به 2روز و 1 بار اما با این حال میخوام محکم کاری بشه

-

برای ریدایرکت کردن سایت از بی www به با www

این مورد برای سئو کدام بهر هست؟

-این عنوان ها مشکل ایجاد نمیکه؟

• جلوگیری از سرقت فایلهای و فولدرهای درون هاست :

محافظت از خود فایل .htaccess :

جلوگیری از سرقت پهنای باند، فایل‌ها و عکس‌ها :

افزایش امنیت محتوای فولدر wp-includes

• کد فوق هم محدودیت ایجاد میکنه و هم اینکه در ساتی های دیگه نمی تونم از تصاویر و فایل های شما کپی و استفاده کنن عزیز

• در سئو ادرس دهی بی WWW ّهس از نظر من

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...