رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

امروزه خیلی از وبمستران روزانه به چندین وب سایت سر میزنن هر کاربر با توجه به زمینه فعالیت خود و علایقی که داره وب سایت هایی که به مطالبشون علاقه دارند سر میزنن.

از خودم شروع میکنم و دوستان هر کی دوس دارم میتونه لیست سایت هایی که بهشون سر میزنن و توی نظرات بزارن و با قرار داد دلیل و زمینه فعالیت اون وب سایت.

خب زیاد سرتون رو درد بیاریم ، بریم سر اصل مطلب .

مثلا خودم هر روز صبح سایت هایی که مرورگرم رو باز میکنم وب سایت های:

1343168426_3-sall.jpg

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ( لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ) :

وب سایت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. در زمینه گرافیک و آموزش گرافیک و افتر و.. فعالیت میکنن و واقعا تیم خیلی قوی دارند و هر روز با پست های جدید و جذابشون ما رو شگفت زده میکنن.

ممنون از مدیر وب سایت و تیم پرشین جی اف ایکس

خب وب سایتی که بعدی میخوام بگم فکر کنم ۹۹درصد وردپرس کار ها به آن سر میزنن.

550x200_Hamyarwp_logo-300x109.png

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ( لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. )

وب سایت همیار وردپرس که از اسمش معلوم هست در زمینه وردپرس فعالیت میکنن با مدیریت جناب اقای علی حاجی محمدی تیم همیار وردپرس هر روز در تلاشن که بتونن قدم های مثبت تری در زمینه وردپرس داشته باشن و واقعا مطلب عالی و دسته یکی در وب سایت قرار میدن و خیلی عالی هستن و پیشنهاد میکنم حتما سر بزنید.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ( لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ) :

وب سایت ۲۰ اسکریپت هم از اون دسته وب سایت هایی هست که اگه هر روز بهش سر نزنی انگار یه چیزی گم کردی خخخخ این نظر منه چون هم انجمن فعالی داره و هم هر روز قالب و اسکریپت و مقاله جذاب و توپی منتشره میکنه

یه خسته نباشید و خدا قوت به این تیم و وب سایت بدیم خداااا قوت

خب این ۳ وب سایتی هست که من هر روز بهشون سر میزنم خب الان بعضی ها میگن یعنی تو توی وب سایت خودت نمیری؟!!!!

مگه میشه مگه داریم من هر روز به وب سایت های هلدینگ شرکتمون آرتمن وب و وبارتما سر میزنم و آنالیزشون میکنم

راااااستی جیمیلمو هم چک میکنم

دوستان مرسی که با ما بودید دوس دارم هرکس تجربه خودشو از وبگردی هایی که میکنه در زیر این مطلب انشار بده و دوستان همگی استفاده کنن

تشکر اسماعیل احمدی

مدیر وب سایت آرتمن وب

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...