رفتن به مطلب

اسکریپت مدرسه

mrrashidpour

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان عزیز

من یه اسکریپت میخوام که برای هر دانش آموز یه صفحه مشخض برای دانش آموز داشته باشه و بتونه ثبت نام کنه و نام کاربریش دیگه ایمیل نباشه و بتونه مثل دانشگاه ها که بخش انتخاب واحد داره این هم انتخاب واحد داشته باشه و بعد از انتخاب واحد دانش آموز مبلغ رو پرداخت کنه

و امکان گرفتن ازمون هم داشته باشه که عالی میشه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام به همه دوستان عزیز

من یه اسکریپت میخوام که برای هر دانش آموز یه صفحه مشخض برای دانش آموز داشته باشه و بتونه ثبت نام کنه و نام کاربریش دیگه ایمیل نباشه و بتونه مثل دانشگاه ها که بخش انتخاب واحد داره این هم انتخاب واحد داشته باشه و بعد از انتخاب واحد دانش آموز مبلغ رو پرداخت کنه

فک نکنم موجود باشه...باید بدید بسازن. نمونه هایی تو 20 اسکریپت هست یه نگاه بندازید.

لینک به دیدگاه

فک نکنم موجود باشه...باید بدید بسازن. نمونه هایی تو 20 اسکریپت هست یه نگاه بندازید.

یه تیم خوب برای ظراحی سایت که خیلی اختصاصی کار کنن اشنا نداری؟

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان عزیز

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

یه همچین چیزی به کارت میاد فکنم

انتخاب واحد

نظر سنجی در باره استاد ها

اخبار عمومی

اما سیستم امتحان گیری آنلاین نداره

اگر نتونستین براتون نصب و پشتیبانی میشه

در صورت نیاز خصوصی در ارتباط باشید

لینک به دیدگاه

من با وردپرس تقریبا به اون چیزی که میخواستم رسیدم ولی با کیفیت تر میخوام اختصاصی باشه

میخوام اسکریپت مثل سایت من باشه ولی امکاناتی مثل انتخاب واحد و چند تا چیز دیگه داشته باشه

اگه افزونه ای هست که این کار رو بکنه هم خیلی ممنون میشم معرفی کنید فعلا با ووکامرس کار میکنم

لینک به دیدگاه

من با وردپرس تقریبا به اون چیزی که میخواستم رسیدم ولی با کیفیت تر میخوام اختصاصی باشه

میخوام اسکریپت مثل سایت من باشه ولی امکاناتی مثل انتخاب واحد و چند تا چیز دیگه داشته باشه

اگه افزونه ای هست که این کار رو بکنه هم خیلی ممنون میشم معرفی کنید فعلا با ووکامرس کار میکنم

همچین افزونه ای فکر نمیکنم باشه sheklak

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان عزیز

• سلام

• از سیستم اموزشی بر پایه ی وردپرسم میتونین استفاده کنین دوست عزیز با کمی تغییرات

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• چن نسخه ی دیگرم دارم خواسنی در خصوصی در ارتباط باشین

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...