رفتن به مطلب

اختصاصی درخواست نصب قالب فروشگاهی با هزینه

ArashYazdian

پست های پیشنهاد شده

سلام .

2 سایت در حال راه اندازی هست جهت یک "فروشگاه مواد غذایی خیلی بزرگ" برای خرید آنلاین و راحتی مشتریها , و یکی هم برای مقاله های دانشجویی , مقاله های علمی مقاله های پزشکی و هر نوع مقاله فوق تخصصی !!!

از مدیران هرکدام که بکاره خودشون بیشتر اطمینان دارن خواهش میکنم با بنده تماس بگیرن

توجه کنید فقط مدیران ! قبلا به کاربر عادی اعتماد کردم بعد از ایجاد مشکلات فراوان غیبشون زد !!!

در حال حاظر هم 3 مورد قالب مدنظرم هست برای فروشگاه مواد غذایی

Vg Optima

Avada

Glorious

باز هم منتظر پیشنهادات شما هستم

هاست اس اس دی و بسیار پرسرعت تهیه شده دامین هم تهیه میشه بزودی پس از توافق طرفین

هزینه های نصب و راه اندازی و تحویل مشکلی نداره بنابراین کاره بسیار حرفه ای لازم داریم

قابل توجهتون که مشتری و شرکای سایت از اساتید برجسته دانشگاه و عضو هیئت علمی هستن پس کاره خیلی شیک و حرفه ای + امکانات و قابلیت های بالا باید تحویلشون داد...

ایدی تلگرام بنده دقیقا نام کاربری من برای همین سایت

از مدیران با سابقه مفید و حرفه ای پیام بدن تا انشالله به توافق برسیم...

متشکرم....

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Sure با سلام

عزیزم این دیگه به دانش خود شما بستگی داره که باید به چه شخصی سایت بدید که به این مشکل بر نخورید و این که عزیزم وب سایت های طراحی سایت قرار دادن برای کاری که شما میخواهید .

قالب هایی که معرفی کردید برای سیستم وردپرس هست و دانش زیادی نداره برای اجرای این موضوع با دانش کمی میتوانید اجرا و پیاده سازی کرد و این که تنها تنظیمات میمونه

smiley امیدوارم موفق باشید کمکی بود در خدمتیم .

لینک به دیدگاه

• از بحث در تایپیک ها خوووداری نمائید دوستان عزیز و پست های اسپم پاک شد
  • خواسین در خدمتم
  • بسته شد

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...