رفتن به مطلب

مشکل درگاه پرداخت سامان

fatima

پست های پیشنهاد شده

من یک سایت وردپرسی دارم . روی اون افزونه درگاه پرداخت سامان رو نصب کردم .برگه ای که ماژول درون آن قرار میگیرد و تست میکنم کاملا درست انجام میشه .یعنی اطلاعات شرکت و کد پذیرنده و اینا میاد . که آدرس این برگه درون آدرس صفحه نتیجه قرار میگیرد . اما در پیکربندی ووکامرس من تنظیمات بانک نمیاد که بتونم تنظیمات مربوط به پرداخت رو انجام بدم . ممنون میشم راهنمایی کنید علت چیست

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من یک سایت وردپرسی دارم . روی اون افزونه درگاه پرداخت سامان رو نصب کردم .برگه ای که ماژول درون آن قرار میگیرد و تست میکنم کاملا درست انجام میشه .یعنی اطلاعات شرکت و کد پذیرنده و اینا میاد . که آدرس این برگه درون آدرس صفحه نتیجه قرار میگیرد . اما در پیکربندی ووکامرس من تنظیمات بانک نمیاد که بتونم تنظیمات مربوط به پرداخت رو انجام بدم . ممنون میشم راهنمایی کنید علت چیست

طبق گفته های خودتون و بررسی من از نحوه سفارش و خرید کالا....این ماژول فعال هست اما هنگام خرید به خریدار نمایش داده نمیشه درسته؟ مشکل شما همینه؟یا چیز دگ ای؟ادرس سایتتون هم لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

شما کدوم ماژول از بانک سامان برای وردپری/ووکامرس رو استفاده میکنید؟ا

از کجا دریافت کردید؟

لینک به دیدگاه

طبق گفته های خودتون و بررسی من از نحوه سفارش و خرید کالا....این ماژول فعال هست اما هنگام خرید به خریدار نمایش داده نمیشه درسته؟ مشکل شما همینه؟یا چیز دگ ای؟ادرس سایتتون هم لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

شما کدوم ماژول از بانک سامان برای وردپری/ووکامرس رو استفاده میکنید؟ا

از کجا دریافت کردید؟

میخواین دسترسی بدم . یا اون افزونه رو براتون ایمیل کنم ؟ از خود پشتیبانی درگاه پرداخت سامان گرفتم . اما دانشی درباره ی وردپرس نداشتن و گفتن واسه تست میدیم این ماژول رو و اطلاعات دیگه نداریم .

لینک به دیدگاه

میخواین دسترسی بدم . یا اون افزونه رو براتون ایمیل کنم ؟ از خود پشتیبانی درگاه پرداخت سامان گرفتم . اما دانشی درباره ی وردپرس نداشتن و گفتن واسه تست میدیم این ماژول رو و اطلاعات دیگه نداریم .

خصوصی جواب دادم

لینک به دیدگاه

• سلام

• شما باید مازول یانک سامان رو دانلود کنین و سپس اطلاعات درگاه واسط مستقیم خودتون و در اون بزنین و سپس اقدام به کارای دیگزی کنین

• مشکلتون حل نشد اطلاعات بفرسین بررسی شه

لینک به دیدگاه

• سلام

• شما باید مازول یانک سامان رو دانلود کنین و سپس اطلاعات درگاه واسط مستقیم خودتون و در اون بزنین و سپس اقدام به کارای دیگزی کنین

• مشکلتون حل نشد اطلاعات بفرسین بررسی شه

سلام

میشه ی لینک بدین که اون ماژول داخلش باشه من دان کنم . افزونه نصب کردما . دسترسی هم میتونم بدم

لینک به دیدگاه

سلام

میشه ی لینک بدین که اون ماژول داخلش باشه من دان کنم . افزونه نصب کردما . دسترسی هم میتونم بدم

• خدمت شما

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• چه افزونه ائی ؟

لینک به دیدگاه

• خدمت شما

• چه افزونه ائی ؟

افزونه saman- getway رو نصب کردم . و لینکی دادید برای ماژول خطا میده و میگه دسترسی شما حق استفاده از این پیوست رو نداره .باید عضو انجمن بشم حتما ؟

لینک به دیدگاه

افزونه saman- getway رو نصب کردم . و لینکی دادید برای ماژول خطا میده و میگه دسترسی شما حق استفاده از این پیوست رو نداره .باید عضو انجمن بشم حتما ؟

گویا افزونه مشکل داره . میخوام خصوصی بهتون دسترسی بدم

لینک به دیدگاه

• بله بایست عضو بشین دوست عزیز و سپس اقدام به نصب کنین نسخه ی سالم هسش

لینک به دیدگاه

• 2 هفته پیش...

• خدمت شما

• چه افزونه ائی ؟

درود

اینکه واسه پرستا هست

کسی درگاه بانک سامان ووکامرس رو نداره؟

دوستان من به سوال هم داشتم؛وقتی میخوام توی سایت بانک سامان ثبتنام کنم واسه درگاه؛3 4تا فیلد رو میده واسه اینکه بتونم ثبتنام کنم؛ولی من نمیدونم اینارو از کجا بیارم لطفا اگر میشه کمک کنید ممنون

فیلد ها اینا هستن

آدرس callback

پورت callback

پورت پایگاه داده اینترنتی

این سه فیلد رو چی باید بنویسم؟

لینک به دیدگاه

این هم لینک خرید لفزونه های درگاه های ووکامرس

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

فیلد ها اینا هستن

آدرس callback آدرس برگشت به صفحه سایت خودت

پورت callback آی پی سایت خودت

لینک به دیدگاه

فیلد ها اینا هستن

آدرس callback آدرس برگشت به صفحه سایت خودت

پورت callback آی پی سایت خودت

این چی؟

لینک به دیدگاه

من موندم توش شما افزونه چی دارین نصب می کنید ؟

این همه نیاز به اطلاعات داره اسکرین بدین کل اینجا اسپم شد

لینک به دیدگاه

من موندم توش شما افزونه چی دارین نصب می کنید ؟

این همه نیاز به اطلاعات داره اسکرین بدین کل اینجا اسپم شد

افزونه نیست من دارم توی سایت ثبتنام میکنم واسه گرفتن درگاه پرداخت

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

درود

اینکه واسه پرستا هست

کسی درگاه بانک سامان ووکامرس رو نداره؟

دوستان من به سوال هم داشتم؛وقتی میخوام توی سایت بانک سامان ثبتنام کنم واسه درگاه؛3 4تا فیلد رو میده واسه اینکه بتونم ثبتنام کنم؛ولی من نمیدونم اینارو از کجا بیارم لطفا اگر میشه کمک کنید ممنون

فیلد ها اینا هستن

آدرس callback

پورت callback

این سه فیلد رو چی باید بنویسم؟

• سلام

• افزونه ها متعدد هستن دوست عزیز

• این هم برای ووکامروس هس

• اون سوالاتم از سرویس دهنده ی خود پگیر باشین

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...