رفتن به مطلب

پلاگین رفع کردن مشکل عنوان های تکراری در صفحه بندی بلاگ جوملا


maryam

پست های پیشنهاد شده

پلاگین رفع مشکل عنوان های تکراری در صفحه بندی بلاگ جوملا

اکثر سئو کاران عزیز با مشکل عناوین تکراری در سایت آشنا هستند که گوگل بر روی رفع آن در سایت تاکید فراوانی می نماید و به این صورت می باشد که عنوان تمامی صفحات سایت می بایست یکتا باشد و هیچ دو صفحه نباید عناوین یکسان داشته باشند. وجود این مشکل در سایت منجر به کاهش رنک سایت در موتورهای جستجو می گردد.

 

جوملا به صورت پیش فرض در صفحه بندی خود مشکل سئوی بزرگی دارد به این صورت که زمانی که تعداد مقالات به حدی می رسد که نیاز به صفحه بندی وجود دارد، عنوان تمامی صفحات صفحه بندی شده بلاگ یکی می باشد که تاثیر بسیار بدی در سئوی وب سایت خواهد داشت. برای رفع این مشکل پلاگینی طراحی نموده ام که عنوان را برای هر یک از صفحات عوض می نمایید و روش کار آن به این صورت می باشد که در عنوان صفحه ذکر می نمایید از مورد چندم به بعد در این صفحه نمایش داده می شود.

 

در صورتی که در سایت جوملای خود از بلاگ و یا نمایش جدولی استفاده می نمایید که در آنها مطالب صفحه بندی می شوند حتما این پلاگین را نصب نموده و فعال نمایید. البته این پلاگین برای جوملا 3 به بالا طراحی گردیده و در صورتی که قصد استفاده از این پلاگین را دارید به شما توصیه می نمایم حتما نسخه جوملای خود را به 3 به بالا ارتقاء دهید.

 

این پلاگین در سایت رسمی جوملا تایید شده و می توانید صفحه آن را در سایت رسمی اکستنشن های جوملا در لینک زیر مشاهده نمایید.

 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

 

آدرس صفحه توسعه این پلاگین در سایت رسمی دارکوب که در این بخش کلیه بروز رسانی ها و نسخه های مختلف جهت دانلود قرار داده می شود و کاربران می توانند در صورتی که خطایی در اسکریپت یافتند آن را به تیم طراحی دارکوب اطلاع دهند:

 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

 

برای اطلاع از به روز رسانی های جدید این پلاگین جوملا صفحه گوگل پلاس من با نام Ahmad Balavipour را به لیست دوستان خود اضافه نمایید.

سورس:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...