رفتن به مطلب

درخواست اسکریپت همسر یابی

پست های پیشنهاد شده

با سلام آیا کسی اسکریپتی میشناسه که قابلیت های زیر رو داشته باشه؟

• تعریف پلن

• کم شدن اعتبار با چت صوتی

• کم شدن اعتبار با چت تصویری

و بقیه امکاناتی که یک شبکه همسر یابی نیاز داره

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ninja لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

flirt لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• Like 1
لینک به دیدگاه

ninja لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

flirt لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

اولی که امکاناتی نداشت چک کردم آیا دومیامکان تماس تصویری و کم شدن هزینه رو داره؟

لینک به دیدگاه

گشتم نبود بگرد پیدا کن!

سلام منم زیاد دنبال این اسکریپت بودم ولی نه با این امکاناتی که شما میخوای. این امکانات شما توی اسکریپت های دوست یابی match هست اما اما اما

درگاه های پرداخت سازگار ایرانی نداره . ولی اگه بزنی پول خوبی داشت الان اشباه شده من خبر دارم 5 تا شبکه همسریابی همش ماله یه نفره و همشم تبلیغ گوگل میخره و تو صفحه ی اوله:| چرا؟ چون درآمدش میلیون رو رد کرده. خواستی بزنی منم هستم کار یه نفر تنها نیست:)

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بنده هم برای ایران نمیخوام چون خیلی سریع فیلتر میشه اگه چیزی میشناسید که امکانات بالا رو داره و اصلا نداره درگاه پرداخت ایرانی لطفا معرفی کنید

لینک به دیدگاه

میشه لینکی چیزی از این اسکریپت بدین؟

گشتم نبود بگرد پیدا کن!

سلام منم زیاد دنبال این اسکریپت بودم ولی نه با این امکاناتی که شما میخوای. این امکانات شما توی اسکریپت های دوست یابی match هست اما اما اما

درگاه های پرداخت سازگار ایرانی نداره . ولی اگه بزنی پول خوبی داشت الان اشباه شده من خبر دارم 5 تا شبکه همسریابی همش ماله یه نفره و همشم تبلیغ گوگل میخره و تو صفحه ی اوله:| چرا؟ چون درآمدش میلیون رو رد کرده. خواستی بزنی منم هستم کار یه نفر تنها نیست:)

لینک به دیدگاه

میشه لینکی چیزی از این اسکریپت بدین؟

گشتم نبود بگرد پیدا کن!

لینک به دیدگاه

خب میتونید یه سیستم جدید طراحی کنید که امکانات مورد نظرتون رو داشته باشه

نه اسکریپت های خارجی دارن نمیخوام چند ماه الکی زمان بذارم فقط نمیدونم چطور بدستشون بیارم

لینک به دیدگاه

نه اسکریپت های خارجی دارن نمیخوام چند ماه الکی زمان بذارم فقط نمیدونم چطور بدستشون بیارم

تو سایتای خارجی که راحت تر میتونید پیدا کنید چون نیازی به ترجمه ندارید

لینک به دیدگاه

تو سایتای خارجی که راحت تر میتونید پیدا کنید چون نیازی به ترجمه ندارید

از صب هر چی گشتم بالای ۱۰۰ دلار بوده اگه پیدا کردین لطفا اینجا معرفی کنید

لینک به دیدگاه

سلام

یه نگاه بنداز ، رایگان توشون هست ولی امکاناتی که میخوای رو نمیدونم دارن یا نه !

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

سلام

یه نگاه بنداز ، رایگان توشون هست ولی امکاناتی که میخوای رو نمیدونم دارن یا نه !

چک کردم ممنونم لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. از همه بیشتر امکانات داره

• Like 1
لینک به دیدگاه

match me

رو پیشنهاد میکنم. شما دوست یابی سرچ کنید نه همسریابی. درحال حاضر قدرتمند ترینش اسکا دیت هست که خب امکاناتی که میخواید رو نداره.

لینک به دیدگاه

match me

رو پیشنهاد میکنم. شما دوست یابی سرچ کنید نه همسریابی. درحال حاضر قدرتمند ترینش اسکا دیت هست که خب امکاناتی که میخواید رو نداره.

ممنونم اینم چک کردم زیاد مطابق میل صاحبکار نبود متاسفانه ایشون یه چیزی میخوان که به ازای چت چه متنی چه صوتی چه تصویری از اعتبار شارژ شدشون کسر بشه

لینک به دیدگاه

شبکه های همسریابی ایرانی هستن که فقط محدود میکنن مثلا کاربر نقره ای 28 تا پیام...

ببینید صاحبکار شما ادغام دو اسکریپت دوست یابی و همسر یابی رو میخواد..و همچین چیزی رایگان گیرتون نمیاد.

لینک به دیدگاه

پولی مشکلی نیست اگه سالم و بی عیب و نقص اجرا بشه اون از من دمو میخواد اگه جداگانه هم بذارین ممنون میشم

لینک به دیدگاه

پولی مشکلی نیست اگه سالم و بی عیب و نقص اجرا بشه اون از من دمو میخواد اگه جداگانه هم بذارین ممنون میشم

ینی همین موردی که گفتم؟محدود کردن تعداد پیام برای سطح های کاربری؟ آخه چت صوتی تصویری نداره کلا چت نداره پیغام خصوصی داره فقط. اینم یه سایت همسریابی ایرانیه البته همه سایت های همسر یابی ایرانی کپی پیست هستن ...کسی هم نمیفروشه.

سایت های ایرانی که اصلا نداریم که دمو بدن و بفروشن ...باید بگردم خارجی ها شاید با این امکانات که میتونید از روابط بین بانکی و ارزی استفاده کنید و خرید کنید.

لینک به دیدگاه

با سلام آیا کسی اسکریپتی میشناسه که قابلیت های زیر رو داشته باشه؟

• تعریف پلن

• کم شدن اعتبار با چت صوتی

• کم شدن اعتبار با چت تصویری

و بقیه امکاناتی که یک شبکه همسر یابی نیاز داره

درود دوست عزیز

به شما پیشهاد میکنم از اسکریپتی که نزدیک به تصورتون می باشد استفاده کنید و امکانات مورد نظر خود رو بهش اضافه کنید

قرار نیست که شما همون چیزی رو که میخواین رو آماده پیدا کنین

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

به شما پیشهاد میکنم از اسکریپتی که نزدیک به تصورتون می باشد استفاده کنید و امکانات مورد نظر خود رو بهش اضافه کنید

قرار نیست که شما همون چیزی رو که میخواین رو آماده پیدا کنین

آخه دقیقا چنین چیزی هست اما اسمشو نمیدونم چیه

لینک به دیدگاه

• اینارم یه نگاهی کنین

لینک به دیدگاه

اینم اجرا کردم نداشت فقط چت داشت البته اعتبارشم روزی بود فقط و دقیقه ای کم نمیکرد

لینک به دیدگاه

اینم اجرا کردم نداشت فقط چت داشت البته اعتبارشم روزی بود فقط و دقیقه ای کم نمیکرد

• پس بهتره سفارش بدین براتون فردی و یا طراحی انجام بده طبق نیاز خودتون

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...