رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد وردپرس

itarfand

پست های پیشنهاد شده

من می خواهم از کد زیر برای نمایش تعداد نظرات کل و نظرات اسپم استفاده کنم اما چگونگی استایل دادن به آن را نمی دانم. کد زیر را درست کرده ام اما بعد از قرار دادن دیگر سایت باز نمی شود. لطفا درست آن را قرار دهید.

همچنین این کد تمام نظرات سایت را نشان می دهد ولی من می خواهم برای هر پست جدا باشد.چگونه این کار را انجام دهم؟

<?php$comments_count = wp_count_comments();echo "<div class="com-about1">تاييد شده: " . $comments_count->approved . "</div>";echo "<div class="com-about2">اسپم: " . $comments_count->spam . "</div>";echo "<div class="com-about3">سطل زباله: " . $comments_count->trash . "</div>";?>

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما باید کد رو داخل حلقه مطالب قرار دهید. معمولا به صورت if have post - while have post شروع میشه. شما بیاد بین این تیتر تا قبل از endif - endwhile قرار دهید. در ضمن کد رو به حالت زیر تغییر دهید.

<?php$comments_count = wp_count_comments();echo '<div class="mycomment"><div class="cmstyle com-about1">تاييد شده: ' . $comments_count->approved . '</div>';echo '<div class="cmstyle com-about2">اسپم: ' . $comments_count->spam . '</div>';echo '<div class="cmstyle com-about3">سطل زباله: ' . $comments_count->trash . '</div></div>';?>

حالا استایل زیر رو تعریف کنین

.mycomment cmstyle{float:right;padding:5px 10px}

لینک به دیدگاه

ممنون. الان استایل کار می کند.کد را در حلقه مورد نظر قرار می دهم اما اطلاعات نظرات کل پست ها را نشان می دهد ولی من می خواهم برای اطلاعات هر پست را جداگانه نشان دهد.

در کد post_id را اضافه کردم اما باز هم برای تمام پست ها را نشان می دهد.

<?php$comments_count = wp_count_comments( post_id );echo '<div class="com-about1">تاييد شده: ' . $comments_count->approved . '</div>';echo '<div class="com-about1">منتظر تایید: ' . $comments_count->moderated . '</div>';echo '<div class="com-about3">اسپم: ' . $comments_count->spam . '</div>';echo '<div class="com-about3">سطل زباله: ' . $comments_count->trash . '</div>';?> 

منبع کد در وردپرس:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

شما باید کد رو داخل حلقه مطالب قرار دهید. معمولا به صورت if have post - while have post شروع میشه. شما بیاد بین این تیتر تا قبل از endif - endwhile قرار دهید. در ضمن کد رو به حالت زیر تغییر دهید.

آپدیت تاپیک...

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...