رفتن به مطلب

برای طراحی سایت ورد پرس بهتر است یا جوملا

saeednri

پست های پیشنهاد شده

سال ها پیش متوجه شدم که در بین کاربران سیستم های مدیریت محتوای منبع باز علاقه زیادی به مقایسه این سیستم ها مانند جوملا و دروپال جهت طراحی سایت وجود دارد. در سال های اخیر با اضافه شدن ورد پرس به این جمع این علاقه بیشتر هم شده است. همچنین از ترندهای گوگل هم میتوان به این نتیجه رسید که یکی از علاقمندی های مردم در جستجوهایشان در خصوص سیستم های مدیریت محتوای اپن سورس یا متن باز مقایسه نقطه به نقطه این سیستم ها با یکدیگر است.

همین مساله باعث شد تا جدولی مقایسه ای از ویژگی های سه سیستم مدیریت محتوای متن باز معروف (وردپرس، جوملا و دروپال) تهیه کنم. منبع این گزارش مقایسه ای عمدتا وب سایت خود این سیستم ها و کلوب ها و وب سایت های طرفداران و یا وب سایت های فنی مرجع بوده است. ضمنا در این لیست ما قصد نداریم برنده یا بازنده ای را معرفی کنیم. هدف در اینجا صرفا مقایسه نقطه به نقطه این سیستم هاست. ضمنا هیچ توصیه ای مبنی بر استفاده از هیچکدام از این سیستم ها برای سازمان های بزرگ نخواهیم داشت. سازمان های بزرگ همچنان باید مخاطرات امنیتی و کارایی را در ایجاد پورتال های سازمانی با سیستم های مدیریت محتوای رایگان را در نظر بگیرند و همچنان بهترین توصیه برای این سازمان ها استفاده از نرم افزارها و پورتال های تولید داخل است.

متن کامل این مقاله را با هنوان مقایسه تطبیقی جوملا و ورد پرس در طراحی سایت هوشمند بخوانید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 5 ماه پیش ...

پیشنهاد میکنم مقاله بنده رو هم دنبال کنید ممنونم

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

سال ها پیش متوجه شدم که در بین کاربران سیستم های مدیریت محتوای منبع باز علاقه زیادی به مقایسه این سیستم ها مانند جوملا و دروپال جهت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. وجود دارد. در سال های اخیر با اضافه شدن ورد پرس به این جمع این علاقه بیشتر هم شده است. همچنین از ترندهای گوگل هم میتوان به این نتیجه رسید که یکی از علاقمندی های مردم در جستجوهایشان در خصوص سیستم های مدیریت محتوای اپن سورس یا متن باز مقایسه نقطه به نقطه این سیستم ها با یکدیگر است.

همین مساله باعث شد تا جدولی مقایسه ای از ویژگی های سه سیستم مدیریت محتوای متن باز معروف (وردپرس، جوملا و دروپال) تهیه کنم. منبع این گزارش مقایسه ای عمدتا وب سایت خود این سیستم ها و کلوب ها و وب سایت های طرفداران و یا وب سایت های فنی مرجع بوده است. ضمنا در این لیست ما قصد نداریم برنده یا بازنده ای را معرفی کنیم. هدف در اینجا صرفا مقایسه نقطه به نقطه این سیستم هاست. ضمنا هیچ توصیه ای مبنی بر استفاده از هیچکدام از این سیستم ها برای سازمان های بزرگ نخواهیم داشت. سازمان های بزرگ همچنان باید مخاطرات امنیتی و کارایی را در ایجاد پورتال های سازمانی با سیستم های مدیریت محتوای رایگان را در نظر بگیرند و همچنان بهترین توصیه برای این سازمان ها استفاده از نرم افزارها و پورتال های تولید داخل است.

متن کامل این مقاله را با هنوان لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. در طراحی سایت هوشمند بخوانید

درود

وردپرس معتبر تر هست وهمچنین افزونه هاش به راحتی یافت میشه همینو بس

پست شما جنبه تبلیغاتی داشت فقط

بک لینک هم که زدید خلاف قوانین هست

لینک به دیدگاه

خب تعداد قالب ها وافزونه ها و مستندات وردپرس خیلی بیشتر از جوملا هستش

در کل وردپرس محبوبتره

لینک به دیدگاه

سال ها پیش متوجه شدم که در بین کاربران سیستم های مدیریت محتوای منبع باز علاقه زیادی به مقایسه این سیستم ها مانند جوملا و دروپال جهت طراحی سایت وجود دارد. در سال های اخیر با اضافه شدن ورد پرس به این جمع این علاقه بیشتر هم شده است. همچنین از ترندهای گوگل هم میتوان به این نتیجه رسید که یکی از علاقمندی های مردم در جستجوهایشان در خصوص سیستم های مدیریت محتوای اپن سورس یا متن باز مقایسه نقطه به نقطه این سیستم ها با یکدیگر است.

متن کامل این مقاله را با هنوان مقایسه تطبیقی جوملا و ورد پرس در طراحی سایت هوشمند بخوانید

• ولی در دید کلی از نظر کارآیی و بهینه بودن از همه جهت جوملا بهتر است اما از نظر داشتن مجبوبیت و پلاگین ها و . . .. وردپرس

لینک به دیدگاه

• سلام و درود
  • این در اصل یک موضوع سلیقه ای هستش.
  • از لحاظ بعضی جهات جوملا بهتر هستش ، نظیر بهینه بودن.
  • ولی از لحاظ متعدد بودن انجمن های پشتیبانی ، سبک بودن ، قالب و افزونه های متعدد ، انعطاف پذیر بودن وردپرس خیلی بهتر هستش و اکثر سایت ها وردپرس استفاده میکنند.
  • اگر هم خیلی پولدار هستید ، از اسکریپت های مدیریت محتوای اختصاصی (مانند ایران سامانه)استفاده کنید.
  • نظر خود بنده وردپرس هستش.
  • با احترام.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...