رفتن به مطلب

نوار ابزار بالای سایت وردپرس

esmaeili

پست های پیشنهاد شده

با درود فراوان.

بنده برای عدم نمایش نوار ابزار بالای سایت برای کاربران عادی از تابع

add_action('after_setup_theme', 'remove_admin_bar');

function remove_admin_bar() {

if (!current_user_can('administrator') && !is_admin()) {

show_admin_bar(false);

}

}

در فایل admin-bar.php استفاده کردم و بعد از این کار دیدم که نوار ابزار بالای سایت فقط برای مدیر نمایش داده می شود، و درصد زیادی به خواسته خود رسیدم ولی موردی که وجود دارد این است که بنده نمی خواهم این نوار برای کاربران عادی هرگز نمایان نشود بلکه می خواهم به طور پیش فرض در بخش شناسنامه تیک نداشته باشد کاربر در صورتی که می خواهد آن را تیک دار کند، ولی این دستور امکان برگرداندن این نوار را از کاربر سلب می کند، چون امتحان کردم تیک دار بودن آن (در بخش شناسنامه) این نوار همچنان نمایان نمی گردد، آیا راه حلی وجود دارد؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• سلام
  • دوست عزیز پاسخ شما در این تایپیک داده شده اس لطفا از تایپیک های هم سان خودداری کنین
  • لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

• سلام

• دوست عزیز پاسخ شما در این تایپیک داده شده اس لطفا از تایپیک های هم سان خودداری کنین

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

AynaZ عزیز با تشکر از شم من در این تاپیک چیز دیگری مطرح کرده ام، به این دلیل که تاپیک قبلی توسط مدیر بسته شده بود و امکان پاسخ دهی به آن وجود نداشت، تاتیک جدید باز کردم، در تاپیک اول سوال بنده این بود که چگونه می توان کاری کرد نوار ابزار به طور پیش فرض در سایت نمایش داده نشود، با کدهای شما به درصدی از جوابم رسیدم، در این تایپک مشکلی که مطرح کردم این است که کدی که نوار ابزار را محو می کند امکان برگرداندن نوار ابزار را از تنظیمات پروفایل (قسمت شناسنامه) از کاربر سلب می کند یعنی آپشن نوار ابزار در قسمت شناسنامه (به تصویر نگاه کنید) کاربر عضو شده چه تیک دار باشد چه نباشد نوار ابزار در صفحه اصلی سایت نمایان نمی شود بنده می خواهم این نوار فقط به طور پیش فرض نمایان نشود و نه این که امکان نمایش آن به کلی از بین برود. آیا راهی برای آن وجود دارد؟ ممنون از شما.

ToolBar.jpg

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...