رفتن به مطلب

مشاوره در راه اندازی یه شبکه اجتماعی

پست های پیشنهاد شده

سلام و وقت همتون بخیر باشه

دوستان من میخوام یه شبکه ی اجتماعی راه اندازی کنیم اما سوالی دارم

1 - کدوم اسکریپت رو برای بنده پیشنهاد میدید یا دلایل ؟؟

در ضمن دنبال یه شریک هم هستم با هم راه اندازی کنیم هر کسی خواست بهم اطلاع بده

آیناز

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شیرترانیکس رو پیشنهاد میکنم به نظرم در حال حاضر بهترین سیستم برای اینکار هست و امکانات فراوانتری نسبت به بقیه داره

لینک به دیدگاه

من از dolphin خوشم میاد ولی خوب یه مشکلاتی هم داره ولی هر کی براش وقت بذاره چیز خوبی از آب در میاد اگه روش وقت بذاری البته خیلی زیاد یه چیزی شبیه به اسکریپت شخصی سایت درنیان میشه منظور شبکه اجتماعی درنیان وابسته به سایت جی اس ام اریا من یه ماه دیگه نسخه جدید سایت خودم رو استارت میزنم کلی عکس و موزیک و ویدئو اونم از نوع اچ دی باید بریزم تو هاست وگرنه حتما پیشنهادت رو قبول می کردم

لینک به دیدگاه

درود !

بهتره شما از شیرترانیکس استفاده کنید با وجود هسته ضعیف و کمبودهایی که داره باز خیلی مورد استقبال قرار گرفته چون منابع کمی از سرور رو مصرف میکنه و روی هاست های معمولی هم جواب میده !

در حال حاضر هم در ایران بیشترین اسکریپت هایی که استفاده میشن شیرترانیکس و پی اچ پی فاکس هستن !

من خودم 2 سال هست که مدیر یکی از شبکه های اجتماعی برتر ایران بودم که به خاطر مشکلات سرور و ... مجبور شدم از صفر شروع کنم و الآن هم که در صفحه دوم گوگل هستیم با ایده های زیادی رو اختصاصی روی اون پیاده کردیم و برپایه PHPFOX هست !

PHPFOX که کاملترین نسخه شبکه ساز هست که بیشترین امکانات فیسبوک و .. رو دارهبرخلاف شیرترانیکس که اساسا یک میکروبلاگ هست نه شبکه اجتماعی !

PHPFOX هم از همه نظر عالی هست، هسته ای قوی و توسعه و انعطاف پذیری فوق العاده و اگر به برنامه نویسی PHP یا HTML و CSS و ... آشنایی دارید، کارها زیادی میتونید انجام بدید !

یکی از بدی های این اسکریپت هم مصرف بالای منابع هست که شدیدا توصیه میشه از سرور مجازی یا اختصاصی براش استفاده کنید و صدالبته با بهینه سازی دیتابیس و ... حتی روی هاست معمولی هم جواب میده و عالی میشه !

در مورد شراکت :

من چند روزه که تصمیم گرفتم کلا سایتم رو بفروشم، هم کاربران فعال زیادی داره و هم امکاناتی کاملا اختصاصی داره و قالب و ... هم همش کار خودمه که طی چند ماه خرده خرده ویرایشش کردم و عالی شده :yeah:

دلیل فروش اون هم کسب هزینه لازم برای توسعه یک برنامه کامپیوتری هست که متعلق به کاربران خود سایت هست، یعنی خودشون طراحی کردن !

موفق باشید !

لینک به دیدگاه

سلام به نظر من از php fox و یا شیر ترانیکس استفاده کنید . من خودم از php fox خوشم میاد . واقعا سیستم عالی هست و نمونه بارزش هم فیس نما خودمونه !

لینک به دیدگاه

سلام همون شیرترانیکس خیلی بهتره چون خیلی ها با اون کار میکنند

خواستی من شریک هستم:27:

ولی

یکی از دوستان هست یک شبکه داره میخواد بفروشه با دو دامنه ولی بازم باید بپرسم ببینم فروخته یا نه

لینک به دیدگاه

شیرانیکس رو پیشنهاد میکنم به نظرم در حال حاضر بهترین سیستم برای اینکار هست و امکانات فراوانتری نسبت به بقیه داره

• ممنونم دانیال جان

• مگر شیرانیکس پولی نیستش ؟ شرایط و امکاناتش رو میشه یکم بهم توضیح بدید ؟

- - - Updated - - -

من از dolphin خوشم میاد ولی خوب یه مشکلاتی هم داره ولی هر کی براش وقت بذاره چیز خوبی از آب در میاد اگه روش وقت بذاری البته خیلی زیاد یه چیزی شبیه به اسکریپت شخصی سایت درنیان میشه منظور شبکه اجتماعی درنیان وابسته به سایت جی اس ام اریا من یه ماه دیگه نسخه جدید سایت خودم رو استارت میزنم کلی عکس و موزیک و ویدئو اونم از نوع اچ دی باید بریزم تو هاست وگرنه حتما پیشنهادت رو قبول می کردم

خیلی ممنونم از اینکه شرکت کردید

- - - Updated - - -

درود !

در مورد شراکت :

من چند روزه که تصمیم گرفتم کلا سایتم رو بفروشم، هم کاربران فعال زیادی داره و هم امکاناتی کاملا اختصاصی داره و قالب و ... هم همش کار خودمه که طی چند ماه خرده خرده ویرایشش کردم و عالی شده :yeah:

دلیل فروش اون هم کسب هزینه لازم برای توسعه یک برنامه کامپیوتری هست که متعلق به کاربران خود سایت هست، یعنی خودشون طراحی کردن !

موفق باشید !

• درود و تشکر از وقتی که گذاشتین

• لطفا ادرس شبکه ی اجتماعی خودتون رو همراه با موارد دیگر و قیمت رو برای بنده خصوصی کنید . . .

- - - Updated - - -

سلام به نظر من از php fox و یا شیر ترانیکس استفاده کنید . من خودم از php fox خوشم میاد . واقعا سیستم عالی هست و نمونه بارزش هم فیس نما خودمونه !

• php fox رو منم شنیدم میگن عالی هستش ولی مشکل اساسی اش همین حجیم شدن دیتابیسش و . . هستش

• بازم ممنونم

- - - Updated - - -

سلام همون شیرترانیکس خیلی بهتره چون خیلی ها با اون کار میکنند

خواستی من شریک هستم:27:

ولی

یکی از دوستان هست یک شبکه داره میخواد بفروشه با دو دامنه ولی بازم باید بپرسم ببینم فروخته یا نه

• اگر پایه هستید برای شراکت شرایط رو برای من بفرستید از خصوصی

لینک به دیدگاه

دوست عزیز فیس نما بر پایه شیرترانکیس هست !

لینک به دیدگاه

سلام و وقت همتون بخیر باشه

دوستان من میخوام یه شبکه ی اجتماعی راه اندازی کنیم اما سوالی دارم

1 - کدوم اسکریپت رو برای بنده پیشنهاد میدید یا دلایل ؟؟

در ضمن دنبال یه شریک هم هستم با هم راه اندازی کنیم هر کسی خواست بهم اطلاع بده

آیناز

خواهر چجوری شریکی میخوای ؟:heart:

مثلا من که مثلا میخوام شریک شم باش چیکار کنم ؟

لینک به دیدگاه

خواهر چجوری شریکی میخوای ؟:heart:

مثلا من که مثلا میخوام شریک شم باش چیکار کنم ؟

• والله شریک در مورد مسایل مالی که شاید در آینده به وجود بیاد و . . .

• هاست که داریم از ایرانه

• فعلا کسی که پایه باشه برای راه اندازی اش و مابقی کارهاش

لینک به دیدگاه

شبکه های اجتماعی بخوایم صادقانه بگیم، اونقدر درآمد ندارن ولو اینکه واقعا پیشرفت کنن !

اگر شما بتونید هاست رو تامین بکنید بدون مشکل، من میتونم به جای فروش سایتم، به قول شما باهاتون شریک بشم و حداقل با کمک هم به اهدافمون برسیم البته در صورت قبول همکاری از سوی شما !

لینک به دیدگاه

شبکه های اجتماعی بخوایم صادقانه بگیم، اونقدر درآمد ندارن ولو اینکه واقعا پیشرفت کنن !

اگر شما بتونید هاست رو تامین بکنید بدون مشکل، من میتونم به جای فروش سایتم، به قول شما باهاتون شریک بشم و حداقل با کمک هم به اهدافمون برسیم البته در صورت قبول همکاری از سوی شما !

• در کنار شبکه های اجتماعی خیلی کارها میشه کرد برادر من

• از جمله آرشیو موزیک و برنامه های اجتماعی و هنری و . . . . که خیلی ایده ها دارم

• از نظر هاست

• بنده مشکلی ندارم از ایران هست و کیفیت و آپ تایم بسیار بالائی داره

• :heart:

لینک به دیدگاه

• در کنار شبکه های اجتماعی خیلی کارها میشه کرد برادر من

• از جمله آرشیو موزیک و برنامه های اجتماعی و هنری و . . . . که خیلی ایده ها دارم

• از نظر هاست

• بنده مشکلی ندارم از ایران هست و کیفیت و آپ تایم بسیار بالائی داره

• :heart:

منم میتونم اما میترسم وسط اش پول کم بیارم شرمنده شما شم

به خاطر همین میگم

شاید مثلا فردا پولام تموم شه شرمنده شم

بعد شما : :81:

من هم : :ph34r-smiley:

لینک به دیدگاه

• با تشکر از عزیزانی که شرکت کردن . اگر سوالی یا موردی هست از طریق خصوصی در ارتباط باشید با من .
  • با احترام بسته شد .

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...