رفتن به مطلب

جدیدترین ورژن ویژوال کامپوزر در سایت آپ تم (رایگان)

پست های پیشنهاد شده

دانلود افزونه وردپرس صفحه ساز ویژوال کامپوزر visual composer

با سلام،در این قسمت قصد ارائه افزونه قدرتمند صفحه ساز ویژوال کامپوزر visual composer را داریم،یقینن اسم این افزونه و یا حتی استفاده کرده باشین و اگر هم برای اولین بار است میشنوین باید به عرضتون برسانم این پلاگین وردپرس صفحه ساز پیشرفته یکی از کاملترین افزونه هایی هست که صفحات و المانهای بینظیر را برای سایت شما ایجاد میکند که در نوع خود حرفی برای گفتن ندارد و امروزه با توجه به این که خورد لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. چنین امکاناتی را خود ندارد و کاربران مجبور به خرید این افزونه میشوند حال یکی از افزونه های پر فروش و محبوب در نزد کاربران وردپرسی در سراسر دنیا به حساب می آید.ما این افزونه visual composer را در این بخش برای دانلود شما کار بران قرار دادیم تا بتوانید با این امکان برای سایت خود شیک ترین صفحات با قابلیت های ویژه بسازید و کاربران سایت خود را جذب و به کسب کار خود رونق ببخشید.

.... ادامه دارد

جهت در یافت و هچنین مشاهده آموزش به لینک زیر مراجعه کنید

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• Like 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام،در این قسمت قصد ارائه افزونه قدرتمند صفحه ساز ویژوال کامپوزر visual composer را داریم،یقینن اسم این افزونه و یا حتی استفاده کرده باشین و اگر هم برای اولین بار است میشنوین باید به عرضتون برسانم این پلاگین وردپرس صفحه ساز پیشرفته یکی از کاملترین افزونه هایی هست که صفحات و المانهای بینظیر را برای سایت شما ایجاد میکند که در نوع خود حرفی برای گفتن ندارد و امروزه با توجه به این که خورد لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. چنین امکاناتی را خود ندارد و کاربران مجبور به خرید این افزونه میشوند حال یکی از افزونه های پر فروش و محبوب در نزد کاربران وردپرسی در سراسر دنیا به حساب می آید.ما این افزونه visual composer را در این بخش برای دانلود شما کار بران قرار دادیم تا بتوانید با این امکان برای سایت خود شیک ترین صفحات با قابلیت های ویژه بسازید و کاربران سایت خود را جذب و به کسب کار خود رونق ببخشید.

.... ادامه دارد

درود خیلی هم عالی

افزونه فارسی سازی شده یانه؟

• Like 1
لینک به دیدگاه

بله 80 درصد فارسی شده البته توسط آپ تم

درسته خسته نباشید

ببخشید سوال میکنما

کارکردن باهاش اسونه یا باید وقت گذاشت براش؟

• Like 1
لینک به دیدگاه

خواهش میکنم،آره کارکردن راحته البته آموزش کار با افزونه رو هم تو سایت قرار دادیم میتونید از آموزش هم استفاده کنید

لینک به دیدگاه

.... ادامه دارد

• سلام

• تشکر از فایل شما و ممنون از شما

• لطفا فایل خودتون رو در آپلودسنتر بیست اسکریپت اپ کنین

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

درود عالیه فقط خدا کنه چون رایگانه کار بده چون من یک نسخه رایگانشو اولا نصب کردم کلی خراب کرد

لینک به دیدگاه

من خودم تست کردم کار میکنه یکم پیچسدست البته اگه آشنایی نداشته باشین ۀموزشش تو سایت هست

لینک به دیدگاه

من رفتم بسازم هر گزینه ای زدم رو لودینگ موند

خیلی طول کشید

منصرف شدم

دو حالت داره !

1- با نسخه وردپرست سازگار نیست

2- با افزونه ها یا قالبت سازگاری ندارره !

لینک به دیدگاه

من رفتم بسازم هر گزینه ای زدم رو لودینگ موند

خیلی طول کشید

منصرف شدم

دو حالت داره !

1- با نسخه وردپرست سازگار نیست

2- با افزونه ها یا قالبت سازگاری ندارره !

لینک به دیدگاه

در حال حاظر ورژن ۲.۱۱در سایت وجود دارد

این نسسخه خیلی قدیمیه و روی وردپرس های فعلی کار نمیده

جدیدترین نسخه 4.12 هستش

لینک به دیدگاه

• 4 هفته پیش...

خب کار سختی نیست که فایل استایل رو باز کن ورژن اونجا نوشته بعدشم ورژن 2.11 هستش همین روزا 2.12 رو هم قرار میدم

لینک به دیدگاه

خب کار سختی نیست که فایل استایل رو باز کن ورژن اونجا نوشته بعدشم ورژن 2.11 هستش همین روزا 2.12 رو هم قرار میدم

• این روشی که شما میفرمائین زیاد جوابگوی این کار نیسش دوست عزیز

• یادش بخیر تو ویبولتین اینطور بودش کلا

لینک به دیدگاه

منظورتونو نفهمیدم آیناز خانوم؟

• هیچی عزیز میکم قبلا با ادیت کردن فایل و تغییر تو ورزن فایلی میشد عملی کرد کارو ولی دیگه زیا د این امکان عملی نیسش

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...