رفتن به مطلب

مشکل منو وردپرس بوت استرپ

smz9999

پست های پیشنهاد شده

سلام

با اموزشی که لینکشو پایین قرار دادم یه منوی بوت استرپ کشویی ساختم !

و این کد هارو هم برای نمایش فهرست وردپرس قرار دادم :

<?php                       wp_nav_menu( array(                               'menu'                    => 'primary',                               'theme_location'        => 'primary',                               'depth'                  => 2,                               'container'              => 'div',                               'container_class'   => 'collapse navbar-collapse navbar-ex1-collapse',                               'menu_class'            => 'nav navbar-nav',                               'fallback_cb'      => 'wp_bootstrap_navwalker::fallback',                               'walker'                        => new wp_bootstrap_navwalker())                       );               ?>

یسری گزینه ساده هم داشتم که کد نویسی کردم توش ،

توی نمایشگر کوچیک از کنار منو باز میشه اون گزینه هارو هم نشون میده ولی فهرست وردپرس رو نشون نمیده !

مشکل از چیه ؟؟

لینک آموزش :

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته پیش...

فایل ضمیمه را دانلود کنید و پس از بررسی و درک کنید سپس خودتان اقذام به ساخت منو کنید

لینک به دیدگاه

• 7 ماه پیش ...
  • 1 year پیش...

سلام سپاسگزارم از اطلاعات مفیدتون. من میخام از این منوی بوت استرپ وردپرس برای محصولات سامسونگ استفاده کنم و بتونم راحت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. مثلا لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  رو در آن قرار بدم.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Kajin گفته است :

سلام سپاسگزارم از اطلاعات مفیدتون. من میخام از این منوی بوت استرپ وردپرس برای محصولات سامسونگ استفاده کنم و بتونم راحت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. مثلا لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  رو در آن قرار بدم.

درود.

الان دقیقا مشکلتون چی هست؟ زمانی که از منو استفاده می کنید در کجاش مشکل دارید؟ با جزئیات بیشتر و همراه تصویر بگید تا بتونیم کمک کنیم. درحال حاضر مشخص نیست سوالتون چی هست.

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Kajin گفته است :

سلام برادر

تاپیک مال 2 سال پیشه که اوردیش بالا ، با سرچ کردن احتمالا نتیجه های بهتری میگرفتی !

در ضمن سایت شما تا اونجایی که من دیدم سیستمش وردپرس نیست که بتونی از منوی وردپرسی استفاده کنی ،

برای شما باید منوی بوت استرپ با اون سیستم مدیریت محتوایی که داری تلفیق بشه تا اون نتیجه ای که میخوای رو بگیری !

موفق باشی.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...