رفتن به مطلب

انجمن ساز

power_meisam

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود

انجمن بیست اسکریبت از چه اسکریپتیه؟

روی وردپرس نصب میشه؟

یا اینکه جدا میشه نصبش کرد روی هاست؟

سپاس

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این که 20 اسکریپت با چی ساخته شده نمیدونم ولی حس میکنم اسکریپت دیگه ای باشه اما برای وردپرس میتونی از افزونه

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

رو دانیود کنی ادرس دانلودش لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

این انجمن با استفاده از Xenforo ساخته شده. البته یادش بخیر اولا با VBulletin بود. روی وردپرس نصب نمیشه، ( افزونه که نیست اسکریپتیه برای خودش ) شما باید اون رو در یک پوشه دیگه نصب کنید و اگر خواستید هم میتونید با JQuery Ajax اخبار وبلاگتون رو در انجمن و جدیدترین موضوعات رو در وبلاگ وردپرستون نمایش بدید. البته بنده Xenforo رو پیشنهاد نمیکنم، مخصوصا اگر هاستتون وارز نیست (مثلا آلمانی، آمریکایی یا کانادایی هست ) سایتتون رو ساسپند میکنن. اگر هاست ایران دارید میتونید استفاده کنید که باز هم کار غیراخلاقی هست. بهتره از انجمن ساز های رایگان و متن باز مثل MyBB و PHPBB و PunBB و FluxBB استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

ب شخصه IPB رو از لحاظ امکانانت و امنیت ترجیح میدم ولی از لحاظ ظاهری و زیبایی ویبولتین انتخاب خوبیه

لینک به دیدگاه

سلام و درود

انجمن بیست اسکریبت از چه اسکریپتیه؟

روی وردپرس نصب میشه؟

یا اینکه جدا میشه نصبش کرد روی هاست؟

سپاس

• سلام

• انجمن بیست اسکریپت از زنفور استفاده میکنه و این پشتبانی و لینک های دانلودش

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• و پشتیبانش

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• و بصورت جدا نصب میشه و دخلی به وردپرس ندارد

• اما منم از بین انجمن سازها ویبولتین رو به شما پیشنهاد میکنم

• موفق باشین

لینک به دیدگاه

ای بابا همه میگن زنفورو و ویبولتین و IPB، بابا استفاده از اسکریپت نال شده کلا غیرقانونی و غیر اخلاقی هست. بهتره برید سراغ Mybb و PHPBB، در ضمن همونطور که گفتم هاستتون رو ساسپند میکنن اگر هاستتون ایران یا وارز نباشه و برای همین باید هزینه بیشتری رو صرف خرید هاست ایران کنید. در ضمن اسکریپت های نال شده هیچوقت مطمئن نیستند چون که ممکنه شخصی که نال میکنه توش backdoor کار گذاشته باشه

لینک به دیدگاه

من یه تم نال شده رو استفاده میکردم بسیار سئو نشده بود تا زمانی که سئوش رو درست کنی خیلی طول میکشه و برای انجمن ساز از ویبولتین استفاده کنید بهتره

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...