رفتن به مطلب

عکس محصول از هاست دانلود

irantesco

پست های پیشنهاد شده

• سلام
  • دوستان من میخوام عکس هایی که واسه محصولاتم میذارم رو توی هاست دانلودم اپلود کنم و فقط لینکش رو بذارم و اپلود کنم،باید چکار کنم؟توی ووکامرس و یا تصویر شاخص فقط میشه توی هاست اصلی اپلود کرد،چون تعداد زیاده نمیخوام اینجوری باشه
  • میخوام مثل عکس هایی که میذاریم توی نوشته های وردپرس،بشه از آدرس قرار داد و نخواد اپلود کنی
  • ممنونم اگر کسی میتونه کمکم کنه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اگر اشتباه نکنم میتونید وردپرس رو به هاست دانلود وصل کنید و تصاویر رو اونجا اپلود کنید

لینک به دیدگاه

• سلام

• دوستان من میخوام عکس هایی که واسه محصولاتم میذارم رو توی هاست دانلودم اپلود کنم و فقط لینکش رو بذارم و اپلود کنم،باید چکار کنم؟توی ووکامرس و یا تصویر شاخص فقط میشه توی هاست اصلی اپلود کرد،چون تعداد زیاده نمیخوام اینجوری باشه

• میخوام مثل عکس هایی که میذاریم توی نوشته های وردپرس،بشه از آدرس قرار داد و نخواد اپلود کنی

• ممنونم اگر کسی میتونه کمکم کنه

• سلام

• روش های زیادی برای این کار هس دوست عزیز که شایان ترینش استفاده از cdn هسش و ftp سرور

• اما این افزونه هم به شما کمک خواهد کرد

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• این افزونه در خود بیست اسکریپت هم معرفی گردیده اس

لینک به دیدگاه

• سلام

• روش های زیادی برای این کار هس دوست عزیز که شایان ترینش استفاده از cdn هسش و ftp سرور

• اما این افزونه هم به شما کمک خواهد کرد

• این افزونه در خود بیست اسکریپت هم معرفی گردیده اس

• درود

• اینکه اصلا بدترش کرد

• وصل که میکنم،وقتی اپلود میشه توی هاست دانلود،میرم میبینم توی هاست دانلود هستش،بعد میرم توی ادرسwp-content/uploads/ هاست اصلی تا اونجام هستش،بعد شده 50تا عکس با سایزای مختلف

• لطفا راه درست معرفی کنید

لینک به دیدگاه

• درود

• اینکه اصلا بدترش کرد

• وصل که میکنم،وقتی اپلود میشه توی هاست دانلود،میرم میبینم توی هاست دانلود هستش،بعد میرم توی ادرسwp-content/uploads/ هاست اصلی تا اونجام هستش،بعد شده 50تا عکس با سایزای مختلف

• لطفا راه درست معرفی کنید

• اگر شما تنظماتش رو درست و دقیق پیش ببرید 50 تا !!! عکس ارسال نمیشه ... ؟؟؟!!

ابتدا فایل ضمیمه همین پست را دانلود نمایید.

پس از نصب و فعالسازی از قسمت تنظیمات وردپرس به قسمت upload to ftp مراجعه فرمایید.

در کادرftp host آدرس ساب دامین دانلود خود را وارد نمایید مثلا: dl.20script.ir

در کادر نام کاربری نام کاربری ftp خود را وارد کنید مثلا: user@dl.20script.ir

در قسمت ftp password رمز عبور اف تی پی را وارد کنید.

قسمت ftp directory را تغییر ندهید.

و در قسمت html link url مجددا آدرس ساب دامین دانلود را وارد نمایید.

save setting and test را کلیک کنید.

در صورتی که اطلاعات صحیح بوده و افزونه بتواند با هاست دانلود شما ارتباط برقرار کند در قسمت ftp status با پیغام Upload Status: Can upload مواجه خواهید شد.

لینک به دیدگاه

پیشنهاد می کنم این کارو نکنین. راه امنی نیست.

چرا؟من واقعا به این کار نیاز دارم

لینک به دیدگاه

• اگر شما تنظماتش رو درست و دقیق پیش ببرید 50 تا !!! عکس ارسال نمیشه ... ؟؟؟!!

ابتدا فایل ضمیمه همین پست را دانلود نمایید.

پس از نصب و فعالسازی از قسمت تنظیمات وردپرس به قسمت upload to ftp مراجعه فرمایید.

در کادرftp host آدرس ساب دامین دانلود خود را وارد نمایید مثلا: dl.20script.ir

در کادر نام کاربری نام کاربری ftp خود را وارد کنید مثلا: user@dl.20script.ir

در قسمت ftp password رمز عبور اف تی پی را وارد کنید.

قسمت ftp directory را تغییر ندهید.

و در قسمت html link url مجددا آدرس ساب دامین دانلود را وارد نمایید.

save setting and test را کلیک کنید.

در صورتی که اطلاعات صحیح بوده و افزونه بتواند با هاست دانلود شما ارتباط برقرار کند در قسمت ftp status با پیغام Upload Status: Can upload مواجه خواهید شد.

من تنظیمات رو دقیقا طبق اموزش میرم،هم توی هاست دانلود 50تا اپلود میشه با سایزای مختلف،هم توی هاست اصلیم

لینک به دیدگاه

چرا؟من واقعا به این کار نیاز دارم

پیشنهاد می کنم از هاست های حجیم استفاده کنید. اتصال به هاست دانلود اونم باftpینی باز کردن درگاهی برای هکر ا

لینک به دیدگاه

درود

شما میتونی به اپلود سنتر نصب کنی رو هاستت از اونجا اپلود کنی لینک هم بده بهت بدون مشکل

اسکریپت گیگ پارس پیشنهاد میشه ولی یه معایبی که داره اسم فایل رو تغییر میده

راه دوم این هست شما یه پوشه بسازی تو هاستت عکسارو دستی اپلود کنی از اونجا خودت لینک بسازی

لینک به دیدگاه

من تنظیمات رو دقیقا طبق اموزش میرم،هم توی هاست دانلود 50تا اپلود میشه با سایزای مختلف،هم توی هاست اصلیم

• اطلاعات بفرسین بهم انجامش بدم براتون

لینک به دیدگاه

• 4 سال پیش...

سلام، راه های زیادی برای این کار هست. من پیشنهاد میکنم از این روش استفاده کنید:

نقل قول

یکی از بهترین افزونه‌ها برای متصل کردن هاست دانلود به وردپرس، پلاگین Upload To FTP است. این افزونه تاکنون موفق به کسب امتیاز  3.9 از 5 شده است و بیش از 1000 نصب فعال داشته است. با نصب Upload To FTP به راحتی می‌توانید وردپرس خود را به هاست دانلود متصل کنید. اما قبل از هرچیز باید پلاگین را دانلود کنید.

اینو توی سایت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خوندم و برای من که مشکل رو حل کرد واقعا

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۵/۴/۳۰ در 05:31، laruz گفته است :

پیشنهاد می کنم از هاست های حجیم استفاده کنید. اتصال به هاست دانلود اونم باftpینی باز کردن درگاهی برای هکر ا

اصلا موافق نیستم. شما میتونی از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. استفاده کنی تا امنیت کامل هم حفظ بشه. هاست های حجیم ههم هزینه ی زیادتری دارن و هم اگه زیاد ازشون استفاده کنن سرعت سایت پایین میاد.

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۲/۵ در 11:48، mahta75 گفته است :

اصلا موافق نیستم. شما میتونی از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. استفاده کنی تا امنیت کامل هم حفظ بشه. هاست های حجیم ههم هزینه ی زیادتری دارن و هم اگه زیاد ازشون استفاده کنن سرعت سایت پایین میاد.

دوست عزیز موضوع 5 سال پیش رو پاسخ دادین!!! امنیت اون موقه رو با الان مقایسه میکنین!؟

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، laruz گفته است :

دوست عزیز موضوع 5 سال پیش رو پاسخ دادین!!! امنیت اون موقه رو با الان مقایسه میکنین!؟

زیاد درگیر این جور موارد نشو عزیز! این پاسخ ها تبلیغات رپرتاژ هستن. کاری به محتویات تاپیک یا تاریخ تاپیک ندارند فقط یه تاپیک مرتبط با موضوع تبلیغاتشون پیدا می کنند تا کمتر توی چشم باشه و پاسخ هاشون حذف نشه 😄

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...