رفتن به مطلب

مشکل ساخت بینهایت گزینه دانلود

smz9999

پست های پیشنهاد شده

سلام

دارم روی قالب دانلود فیلم کار میکنم دیگه اخرای کاره یه مشکلی هست که نفهمیدم باید چجوری درستش کنم !

کزینه های دانلود رو با متا باکس درست میکنم ولی میخوام کاربری که با قالب کار میکنه بتونه هر چندتا گزینه که خواست بسازه و عنوان و لینکش رو تعیین کنه !

توی این قسمت که یه دکمه براش قرار بدم که با زدن روش یه متاباکس براش بسازه گیر کردم نمیدونم باید چیکار کنم !

ممنون میشم راهنمایی کنین

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• سلام

• چه شرطی رو در فایل فانکشن گذاشتی شما عزیز ؟؟

برای حالت معمولی این شرط رو میزارم !

function bigtheme_get_custom_field( $value ) {   global $post;   $custom_field = get_post_meta( $post->ID, $value, true );   if ( !empty( $custom_field ) )       return is_array( $custom_field ) ? stripslashes_deep( $custom_field ) : stripslashes( wp_kses_decode_entities( $custom_field ) );   return false;}

ممنون میشم کامل اموزش بدین که باید چیکار کنم ، اگر امکان داره همراه با کدteary

لینک به دیدگاه

یکم جست و جو و تفکر کردم به این نتیجه رسیدم که باید از یه چیزی تو مایه های شرت کد ساز استفاده کد و اونو با متا تگ ها ترکیب کرد !

ولی بازم نمیدونم باید چیکار کنم !!!dizzy

اعصابم خورد شد سر کد نویسای قالب یهو زدم کلشو پاک کردمcry

مجبور شدم دوباره بشینم از اول بنویسم ، ایشالا تا هفته دیگه اماده میشه ، توی این یکی دارم تلاشمو میکنم یکم خوشگل تر و کم حجم تر بشه با امکانات بهتره !

ممنون میشم اگر کسی برای این مشکل راهی بلده اموزش بده تا اخر این هفته لازمم میشه باز !!!

قالب ایران فیلم هم دارم که این امکان توش هست ولی هرچی کداشو زیر و رو کردم نفهمیدم چجوری درستش کرده!( البته چیزی که من میخوام یکم پیشرفته تر از اونه ! )

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...