رفتن به مطلب

همکاری در سایت فروسگاهی

navidghaderi1378

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز

ما در حال ایجاد یک سیستم فروشگاهی قوی هستیم

تامین محتوا و کالا رو تیم ما انجام میده و کاملا کالا های سایت رو تامین میکنیم (لوزام خانگی)

به یک اسپانسر برای تبلیغ نیاز داریم

تبیلغ کلیکی هستش

تقسیم سود هم 5050 هست یعنی اخر هر روز میزان فروش اون روز هر چقدر سود داشته باشه نصفش واریز حساب اسپانسر میشه

اسپانسری هم هم به صورت روزانه و هم به صورت ماهانه امکان پذیره

اسپانسرا ی عزیز در روز باید به مقداری که خودشون میخوان خرج کنن و ما اصلا دخالتی نداریم که چقدر تو اون روز برای تبلیغ خرج میکنه و اون روز کاملا مرتبط با ابشونه از ساعتت 00:00 تا 00:00 در اون روز فروش سایت به ایشون تعلق دارهو در اخر شب برای روز بعد عهم اگر تمایل داشت تمدید میکنه اگر نداشت میدیم به اسپانسر بعدی روز بعدو

به هر حال ما در خدمتیم توجه هم بکنید دقیقا هر گلی بزنید به سر خودتون زدید یعنی هر چه خرج بیشتر سود بیشتر هم داره براتون به همین دلیله ما میگیم در میزان خرج و مخارج دخالتی نمیکنیم و به انتخاب اسپانسره

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام ودرود

پیشنهاد بنده این هست که سعی کنید از شریک استفاده نکنید کمک بگیرید خوبه ولی شراکتی توی نت نمیشه کار انجام داد

من روز اولی که اومدم نت این نصیحتو بهم کردن واقعا هم نتیجه بخش بوده

لینک به دیدگاه

لام دوستان ببخشید من الان رسیدم یه سفر بودم این مدت اکانتم دست پسر داییم بوده ز خوشد اومده حرف دراورده و گرنه من پولم کجا بود بیام سایت فروشگاه بزنم والا کل کل ش بتونم یه سایت دانلود بزنمhappycryhappycry

لطف کنید کل تایپیک های که از 6 روز پیش تا قبل این تایپیک زدم رو حذف یا ببندین

لینک به دیدگاه

لام دوستان ببخشید من الان رسیدم یه سفر بودم این مدت اکانتم دست پسر داییم بوده ز خوشد اومده حرف دراورده و گرنه من پولم کجا بود بیام سایت فروشگاه بزنم والا کل کل ش بتونم یه سایت دانلود بزنمhappycryhappycry

بهتره بیشتر مواظب اکانتتون باشید

لینک به دیدگاه

• سلام

• یعنی چی این پست دوست عزیز که می گید اکانت دست من نبوده و من نزدم ؟؟؟؟؟

• لطف کنید کل تایپیک های که از 6 روز پیش تا قبل این تایپیک زدم رو حذف یا ببندین

• بسته شد ...... !

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...