رفتن به مطلب

7 دلیل که هاست رایگان استفاده نکنید!

پست های پیشنهاد شده

1407770415121.png

شاید تابه حال تبليغات سایتهای ارائه دهندههاست نظرتان را جلب کرده باشد ؛ 20 گيگابایت فضا ، پهنای باند صدها گيگ ، بدون محدودیت ایميل و غيره و غيره !‬

‫در این مطلب قصد داریم ، 7 دليل ذکر کنیم که شما نباید از هاست رایگان استفاده کنيد.‬

‫دليل اول: شما مالک سایت خود نيستيد!‬

‫شما مالک سایت خود نيستيد، هيچ قدرتی در مورد وجود یا حضور سایت خود ندارید.‬

‫شرکت یا سایت ارائه دهنده هاست رایگان هر زمان که اراده کند میتواند مطالب شما را حذف کند ! به هر دليلی ، مهم نيست. در حال حاضر شما اهميت دارید که روی مطالب سایتتان هيچ اختياری‬

‫ندارید.‬

‫دليل دوم: تبليغات ناخواسته…

‫زمانی که شما از سرویس هاست رایگان استفاده میکنيد ، سرویس دهنده بدون دریافت اجازه از شما داخل سایت به صورت تبليغات بنری(تصویر متحرک) ، پاپ آپ و… اقدام به درج تبليغ میکند.‬

‫بدون آنکه شما مدیریتی روی تبليغات داشته باشيد.. اگر شما به طور کامل مالک سایت خود باشيد حتی میتوانيد از تبليغات کسب درآمد کنيد.‬

دليل سوم: اعتبار ندارید !‬

‫بگذارید زودتر با این واقعيت رو به رو شویم.. وقتی شما میتوانيد با ساليانه 30.000تومان (کمتر از 5.000 تومان در ماه) و5.000 تومان در سال مالک یک فضای ميزبانی مناسب و یک دامنه اختصاصی‬ باشيد چرا از هاست رایگان استفاده کنيد؟‬

‫به عنوان مثال شما در کار طراحی یا ارائه خدمات اینترنتی مشغول هستيد.. کدام مناسبتر هست؟ استفاده از آدرسی مثل ‪ DomainName.FREEHOST.com‬یا ‪ DomainName.com‬ ؟‬

‫وقتی کاربر میبيند شما کسب و کارتان را جدی نگرفتيد و از کوچکترین هزینه چشم پوشی کردید؛ صادقانه عرض کنم کاربر برای شما اعتباری قائل نمیشود!‬

‫دليل چهارم: موتورهای جستجو گر سایت شما را دوست ندارند ..‬

‫یکی از مهمترین راه های جذب بازدید کننده و کاربر فعال ، لينک شدن در صفحه های نخست جستجو در موتورهای جستجوگر علل خصوص ‪Google‬ و ‪ Yahoo‬و ‪ Bing‬میباشد.‬

‫موتورهای جستجوگر اهميت پایينتری برای دامنه ها و هاست های رایگان قائل میشود.‬

دليل پنجم: عدم انعطاف پذیری در طراحی و عملکرد !‬

‫فضای شما محدود شده به قالبهایی که ارائه دهنده سرویس رایگان برای شما قرار داده است.‬

‫شما نميتوانيد به راحتی اقدام به ایجاد تغييرات ، افزودن پلاگين ها ، ایجاد فروشگاه ، انجمن گفتگو و… کنيد!‬

‫دليل ششم: پشتيبانی و پاسخگویی ضعيف.. اگر وجود داشته باشد!‬

‫در اغلب سرویس دهنده های رایگان ، بخش پشتيبانی یا پاسخگویی به سؤالات وجود ندارد.‬

‫اگر هم باشد با سرعت بسيار کندی اقدام به پاسخگویی ميکنند. پس شما تنها میمانيد!‬

‫دليل هفتم: سرویس دهنده های رایگان به شدت غيرقابل اعتماد هستند!‬

‫سرویسهای ميزبانی رایگان لزومی ندارند تلاشی برای کسب شهرت در زمينه پایداری ، سرعت و قدرت فضاهای خود کنند. اتفاقا ‪ Down Time‬های زیادی دارند و از دسترس خارج شدن سایتتان ابدا به‬

دور از انتظار نيست.‬

‫شاید اسم ‪ GeoCties‬ را شنيده باشيد. نزدیک به صدها هزار وب سایت را به صورت رایگان ميزبانی میکرد. اما یک روز پيغام تعطيلی سرویس آمد و بدون ارائه فایل پشتيبانی یا بکاپ تمام سایتها به‬ ‫همراه مطالب برای هميشه خاموش شد!‬

‫اما اگر هنوز قانع نشدید از سرویسهای رایگان استفاده کنيد ، حداقل رو به سرویسهای کمتر نامطمئن بروید.‬

‫ليست خوبی در سایت ویکی پدیا در دسترس هست :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من خودم سه ماه از هاست رایگان استفاده کردم بیییییییییییییییییییییییییییییییییچاره شدم !!!!!!!!!تمام ازلاعاتم پرید الان دارم از هاست نامحدودی که خریدم استفاده می کنم . واقعا تفاوت را دارم حسس می کنم !!!!!!!!!

• Like 1
لینک به دیدگاه

من خودم سه ماه از هاست رایگان استفاده کردم بیییییییییییییییییییییییییییییییییچاره شدم !!!!!!!!!تمام ازلاعاتم پرید الان دارم از هاست نامحدودی که خریدم استفاده می کنم . واقعا تفاوت را دارم حسس می کنم !!!!!!!!!

بله واقعا بده که به خاطر چند هزارتومن زحمات چند ماهت به راحتی بپره!

لینک به دیدگاه

البته از قدیم گفتن مفت باشه کوفت باشه تو این که شکی نیست

ولی هر ارزونی بی دلیل نیست...

لینک به دیدگاه

یه دفعه پاک میکنن

معلوم نی چیکار میکنن نامردا :|

هرکی میخوااد هاست رایگان بگیره بیاد من بهش لایت اسپید مجانی بدم :D :yeah:

لینک به دیدگاه

نه اینجوری ها هم نیست

مثلا سایت xzn خیلی وقته داره هاست رایگان میده و تنها دلیل رتبه گرفتنش هم همینه

من تا قبلا که ازش هاست داشتم هیچی مشکلی براش پیش نیومده تازه هنوزم هاستش هست :دی

لینک به دیدگاه

• 3 ماه پیش ...
آدرس سایت!؟

vvs.ir

من توش اکانت دارم اما به درد نمی خوره !

- - - Updated - - -

بله واقعا بده که به خاطر چند هزارتومن زحمات چند ماهت به راحتی بپره!

البته الان هاست نامحدود خریدم واقعا کیف دنیا رو دارم میکنم . !!!!!

لینک به دیدگاه

عزیز آدرس پی سی شیرد رو که خودم میدونم :| آدرس سایتشون رو گفتم که 3 سال داره توسط پی سی شیرد میزبانی میشه!!!

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...