رفتن به مطلب

دریافت آخرین نسخه نال شده PHPDolphin + ترجمه فارسی اختصاصی خودم

پست های پیشنهاد شده

درود بر دوستان خوبم در بیست اسکریپت،

امروز از صبح نشستم و تا الان تونستم اسکریپت PHPDolphin رو ترجمه و فارسی سازی کنم.

امیدوارم که دوستان بپسندند.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. | لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. | لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

توجه کنید که پس از پایان نصب از پایین صفحه دکمه persian رو بزنید تا نسخه فارسی شروع به کار کنه.

موفق باشید.

• Like 3
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این بهتره یا WO WONDER?

چون این یک اسکریپت جداگانه است و اختصاصا برای تولید شبکه های اجتماعی تولید شده استفاده از اون برای شبکه های مجازی بزرگ منطقی تر به نظر میاد.

لینک به دیدگاه

راستچین هم کردید ؟

خیر، فقط متن ها راست به چپ و قلم ها به پارسی تغییر کردند.

لینک به دیدگاه

با انتخاب زبان فارسی بطور اتوماتیک متن ها راست ب چپ میشن ؟ پس نیازی به راستچین کردن اسکریپت نیست ؟

لینک به دیدگاه

با انتخاب زبان فارسی بطور اتوماتیک متن ها راست ب چپ میشن ؟ پس نیازی به راستچین کردن اسکریپت نیست ؟

الان اینطوری نیست که اول چپ به راست باشه و بعد روی Persian بزنی و راست چین بشه. از اول باید تو قالب dolphin اسکریپت رو راست چین و چپ چین کنی. توی این بسته ای که من قرار دادم قالب دارای فونت فارسی و direction راست به چپ هست. به زودی یک فایل rtl.css هم منتشر میکنم به همراه ترجمه شده فایل countries.php

لینک به دیدگاه

پس از تلاش های فراوان اسکریپت به طور کامل راست چین و ترجمه کشور ها کامل شد.

لینک به دیدگاه

یه پوسته از این اسکریپت میدم میتونی اعمالش کنی ببینم چطور میشه ؟

پوسته های نال شدش رو شما داری ؟ من نتونستم پیداشون کنم. پوسته Plus رو هم داری؟ اره میتونم

لینک به دیدگاه

دو قالب از PHPِDolphin راست چین شدند!

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...