رفتن به مطلب

مشکل درخواست هاست سی پنل اسپانسری

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود بر همگی دوستان ، درخواست هاست اسپانسری نامحدود داشتم ، در عوض تبلیغات در سایت ،در صورت اسپانسری قول میدم که باسش سود داشته باشه .سایت در تاریخ هفت تیر افتتاح شده و بازدیدش رو طی این چند روز در عکس های زیر می تونید مشاهده کنید :

609d-Screenshot-2016-07-02-09-33-19.png

609d-Screenshot-2016-07-02-09-34-26.png

دوستان انتخاب با خودتون دیگه !هر کی تمایل داره ، اعلام آمادگی کنه ، ممنون میشم !

با احترام

آدرس سایت هم به شرح زیر است :

myblogreader.xyz

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• سلام
  • نامحدود نمی تونم در اختیار شما بزارم اما اگر خواستید تا 5 گیگ در خدمتم
  • بدون اپلود عکس و رپیدلیچ در خدمتم

لینک به دیدگاه

درود

هاست سی پنل موجود ندارم ولی دایرکت ادمین اس اس دی دارم با قیمت مناسب میتونم بهت بدم

نامحدود نمیدم چون کیفیت هاست میاد پایین ولی فضا بهت زیاد میدم

لینک به دیدگاه

سلام !

تشکر از پیشنهاد دو بزرگوار.

پنج کیک کنه سرکار خانم این از چون سایت مدام در حال افزایش حجم و پهنای باند هستش !

و اما در مورد پیشنهاد امیر عزیز، حجم اش باسم مهم نیستش ، مهم اینه که سایت بسته نشه و حجم کم نیاره ،و هم چنین سرعت مناسبی داشته باشه ، دایرکت آدمین و سی پنل تفاوتی نداره ، مهم اینه شما بتوانید از سی پنل سایت رو منتقل اش کنید روی دایرکت آدمین و هاست شما قابلیت پشتیبانی از اسکریپت و... داشته باشه.

شما آمار رو نگاه کن ، با اینکه هنوز از افتتاح سایت یه هفته نگذشته ولی چه بازدیدی داره ، من میتونم تبلیغ پاپ آپ سایت شما رو بزارم و روزانه چندین بازدید و مشتری باستون بفرستم به همراه آنر شما !

در صورتی که شرایطی که در بالا گفتم باشه.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

رمز آمارگیر :13770522

لینک به دیدگاه

سلام !

تشکر از پیشنهاد دو بزرگوار.

پنج کیک کنه سرکار خانم این از چون سایت مدام در حال افزایش حجم و پهنای باند هستش !

و اما در مورد پیشنهاد امیر عزیز، حجم اش باسم مهم نیستش ، مهم اینه که سایت بسته نشه و حجم کم نیاره ،و هم چنین سرعت مناسبی داشته باشه ، دایرکت آدمین و سی پنل تفاوتی نداره ، مهم اینه شما بتوانید از سی پنل سایت رو منتقل اش کنید روی دایرکت آدمین و هاست شما قابلیت پشتیبانی از اسکریپت و... داشته باشه.

شما آمار رو نگاه کن ، با اینکه هنوز از افتتاح سایت یه هفته نگذشته ولی چه بازدیدی داره ، من میتونم تبلیغ پاپ آپ سایت شما رو بزارم و روزانه چندین بازدید و مشتری باستون بفرستم به همراه آنر شما !

در صورتی که شرایطی که در بالا گفتم باشه.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

رمز آمارگیر :13770522

عرض کردم که هاست پربازدید میدم بهت سازگاری با تمامی اسکریپت ها بدون قطعی و امنیت تضمینی

دوتاسرور دارم یکیش تقریبا خالیه مطمعنا کم نمیاره

ولی من تبلیغاتم رو جا دیگه زدم متاسفم خرید فقط نقدی هست

لینک به دیدگاه

• 7 ماه پیش ...
درود

تا یک گیگ من میتونم بدم

• سلام و درود

• از توجه شما نهایت تشکر را دارم.

• ولی تایپیک ماله خیلی وقت پیش هستش ، اگر نگاهی به تاریخ تایپیک میکردید متوجه میشدید که تایپیک قدیمی هستش و نیاز به بالا ؟آوردی مجدد آن نیستش.

• با احترام.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...