رفتن به مطلب

فروش قالب های ورد پرس با کمترین قیمت در تسکو تم

irantesco

پست های پیشنهاد شده

• با سلام
  • فروشگاه تسکو تم به آدرس لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • راه اندازی شد
  • قالب ها و افزونه های وردپرس با قیمت مناسب
  • تازه راه اندازی شده
  • به مرور تکمیل خواهد شد
  • خوشحال خواهیم شد میزبان شما باشیم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

بهتر بود اول سایتتون رو تکمیل کنین بعد تبلیغ کنین ، اینجوری کسیم بخواد چیزی بخره یه بار میاد میبینه چیزی نیست دیگه نمیاد !

قالبی هم که دارین نسخه قدیمیشه ، من استفاده میکردم ، مشکلات زیادی داره ، به نظرم اگر همین اول عوضش کنی یا نسخه جدیدش رو بخری و نصب کنی بهتره که بعدا به مشکلی نخوری !

بخوای توی این قیمتا هم محصولاتت رو بفروشی نیاز داری چندجا درست حسابی تبلیغ کنی تا بشناسنت ، با تاپیک توی چندتا فروم فروشی نمیتونی کسب کنی ! ( رو هوا نمیگم ،برای سایت خودم انجام دادم دیدم چجوریه )

در کل موفق باشی

لینک به دیدگاه

سلام

بهتر بود اول سایتتون رو تکمیل کنین بعد تبلیغ کنین ، اینجوری کسیم بخواد چیزی بخره یه بار میاد میبینه چیزی نیست دیگه نمیاد !

قالبی هم که دارین نسخه قدیمیشه ، من استفاده میکردم ، مشکلات زیادی داره ، به نظرم اگر همین اول عوضش کنی یا نسخه جدیدش رو بخری و نصب کنی بهتره که بعدا به مشکلی نخوری !

بخوای توی این قیمتا هم محصولاتت رو بفروشی نیاز داری چندجا درست حسابی تبلیغ کنی تا بشناسنت ، با تاپیک توی چندتا فروم فروشی نمیتونی کسب کنی ! ( رو هوا نمیگم ،برای سایت خودم انجام دادم دیدم چجوریه )

در کل موفق باشی

• سلام

• یعنی شما میگید که قیمتا رو کم کنم؟

• مشکلات این قالب چیه مگه؟

• نسخه جدیدشو از کجا میتونم تهیه کنم؟

لینک به دیدگاه

شما هنوز قالبی نزدید . این سه تایی ک زدید نه مشتری داره ن دیگه به نوعی خاص .. قدیمیم هستن .. قالب های جدید بزارید

لینک به دیدگاه

شما هنوز قالبی نزدید . این سه تایی ک زدید نه مشتری داره ن دیگه به نوعی خاص .. قدیمیم هستن .. قالب های جدید بزارید

• من بخاطر یه سری مشکلات مالی ک داشتم مجبور به راه اندازی این وبسایت شدم

• یه مقدار که در بیارم میفروشمشون

لینک به دیدگاه

همین حالام واسه فروش گذاشتمش ولی خب تا وقتی مشتری بیاد مجبورم خودم درگیرش باشم

لینک به دیدگاه

سلام

یه توصیه "از خودم نمیگم چند تن از بزرگان این عرصه به خودم اینا رو گفتن"

اول باید چند نفر و چند جا بشناسنت

برو تو راست چین چند تا قالب بزار بفروش تا معروف بشی

بعد هم تبلیغات کن و با مدیران سایت های در زمینه کار خودت آشنا شو و اعتمادشون رو به دست بیار

واسه تبلیغات هم خوب خرج کن و تو سایت هایی باش که به موضوعت مرتبط هستن

قالب هم که با توجه به حرف دوست خوبمون لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. یه فکری واسش بکن

و در نهایت بهتره تو این کار یه تیم داشته باشی با یه تیم انگار رو سرسره هستی کار ها راحت تر میشه

و صد البته نه هر تیمی!!!

باتشکر:)

لینک به دیدگاه

• سلام
  • امیدوارم تو این عرصه موفق باشین عزیز و کسب و درامد عالی هم رونق بدین به خودتون
  • اما یکم به محصولات برسین و زیاد کنین
  • مشکلات استایل و .... رو حل نمابین و سپس بیان کار کنین و فعالیت و اینا فقط توصیه های دوستانه اس , بدل نگیرین

لینک به دیدگاه

• نهایت تشکر رو از همه شما دوستان دارم بخطر اینکه منو ایق راهنمایی های خودتون دونستید
  • من واسه یه سری کار توی سایت های فروشگاه و مجله و مارکت اندرویدم به یه برنامه نویس نیاز دارم که یه سری چیزارو واسم انجام بده و کار هایی رو که میخوام توی سایتم اعمال کنه
  • واسه همین قصد دارم دامنه این سایت که 4 5روزی میشه خریدمش + هاست ک تقریبا تا شهریور مهلت داره + قالب روی سایت که قیمتش 90هزار تومنه +پک کامل قالب های بیگ تم که ارزشش 899هزارتومنه رو میدم به کسی که کارایی ک میخوام رو روی سایتم انجام بده واسم
  • اگر کسی از دوستان برنامه نویس مایل بودن به تلگرام من پیام بدن
  • لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...