رفتن به مطلب

فروش هردامنه ای که شما بگید با ( رنک عالی در ایران و جهان )

پست های پیشنهاد شده

باسلام به دوستان عزیز و گرامی .)

بنده در زمینه طراحی سایت و افزایش بازدید ( بهبود رنک الکسا نه بازدید فیک و الکی ) فعالیت میکنم .

اونقدر هم به کارم اعتماد دارم که میتونم بهتون تضمین بدم . به هر حال بگذریم .

دوستانی که میخوان دامنه خریداری کنند ، حتما میدونید که برای شروع خیلی سخته بخواید رتبه الکسا در ایران به دست بیارید و سریعا بازدید هارو از ایران داشته باشید . و اینم میدونید که کاهش رتبه الکسا به این سادگیا نیست .

خب بازم بگذریم ، اگر میخواید دامنه ای ثبت کنید ، میتونید برای افزایش رنک اون با بنده تماس بگیرید ، چطوری ؟ اگر هنوز دامین رو ثبت نکردید بهتره پس ثبت هم نکنید ، بنده دامین رو ثبت میکنم ، به مدت 1 هفته تا 1 ماه ( بستگی به سفارش یا مقدار کاهش رتبه الکسا دارد ) روش کار میکنم و بعد از اون به شما انتقال خواهم داد .

یا اینکه شما دامین رو دارید و میخواید رتبه اونو بهتر کنید که بازم با بنده تماس میگیرید و باهاتون صحبت میکنم ...

به دلیل اینکه نمیشه قیمت ثابت برای هر گفته ای گذاشت پس باید حتما با بنده تماس بگیرید تا بتونم بهتون کمک کنم و درباره قیمت ها مطلع بشید و یا اینکه نسبت به بودجتون میتونم براتون ارتقا رو انجام بدم ...

موفق و پیروز باشید

راه های تماس :

تلگرام : @hesamjoon3

تلگرام ندارید ؟

مشکلی نیست ، میتونید همینجا پیام بذارید یا پ خ کنید تا شماره شخصیمو براتون ارسال کنم .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و درود

اقا میگی تضمینی

چ تضمینی میدی سایت بعد مدتی که میگید تو گوگل و الکسا بالا باشه ؟

لینک به دیدگاه

باسلام

فقط در صورتی تضمین داده میشه ( که سایت همیشه برروز رسانی باشه توسط مدیر سایت )

و اینکه تا 1 ماه تضمین افت خواهید داشت ، بنده به همون اندازه ( شایدم بیشتر ) براتون میذارم ، یعنی اگر مثلا شما رتبه زیر 10000 بخوای ، احتمال داره حتی زیر 9000 هم بره ... در صورتی که سایت بصورت مرتب روزانه حداقل 3 مطلب داشته باشه بنده 100% تضمین میدم تا 1 ماه افت الکسا نخواهید داشت و اگر خدایی نکرده افت داشتید دوباره به همون حالت برمیگردونم .

بنده همین امروز 3 تا مشتری پیدا کردم ، عملا گفته شده اگر کسی میخواد رتبه سایتش افزایش پیدا کنه پس 100% هم میخواد ماندگار باشه پس باید سایتش رو بروز کنه ( حداکثر روزانه 5 مطلب نه بیشتر ) چرا میگیم حداکثر روزانه 5 مطلب ؟ چون بیشتر از 5 مطلب یا حداقل 1 صفحه کامل سایتتون احتمال داره ایندکس گوگل نشه ...

موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...