رفتن به مطلب

مشکل درخواست تغییر فونت و راستچین کردن قالب html

arminsl

پست های پیشنهاد شده

سلام کسی میتونه برام یه قالب HTML رو فونتش رو فارسی و راستچینش کنه خودم ترجمش میکنم اگه کسی هست لطفا کمک کنه . ممنون teeth

اگه هم وقت ندارین یه آموزش بدید من خودم انجام میدم (البته من خودم یه چیزایی بلدم ولی میترسم قالب رو بریزم به هم)

این لینک قالبه که تو خود بیست اسکریپت هم هست

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• سلام
  • راخت ترین راه برای راست چین کردن تعویض left به right هس و از دید کلی این مورد هس
  • directioin: rtl; text-align:right;

• و یا این در قسمت css و body
  • body{directioin: rtl;}

• اینم تعریف دادن فونت به استایل
  • @font-face {  font-family:'myFont';  src:url('../fonts/yekan.eot') format('eot'),    url('../fonts/Aseman.ttf') format('truetype'),    url('../fonts/Aseman.woff') format('woff');}

لینک به دیدگاه

• 1 month پیش ...

همیشه برای راست چین کردن قالب های اچ تی ام ال و فارسی کردنشون سعی کنین اول یه بار به فارسی ترجمه کنید رشته هاشو بعد شرع به راستچین کردن کنید چون در اکثر موارد با همون ترجمه قالب خوشگل میشه و نیازی به تغییر سی اس اس نیست در ضمن از افزونه فایرفاکس firebug هم کمک بگیرید برای راستجین کردن

لینک به دیدگاه

تعریف Aynaz خانم رو تکمیل می کنم

توی استایل قالبتون اگه

.left{float:left}, .right{float:right}

وجود داشت پیشنهاد می کنم ابتدا این دو کد رو از استایل خارج کنین. سپس تمامی right ها رو به left و برعکس تبدیل کنین.

بعد از اون margin , padding هایی که بصورت کلی تعریف شدن یعنی مثلا padding-right و... نیست رو این شکلی تغییر بدین

padding, margin: w x y z ; > padding, margin: w z y x;

و سپس اون دو کد اولیه رو دوباره وارد استایل کنین.

حالا در صورتیکه این دو کد موجود بودند و شما تغییرات فایل استایل رو اعمال کردی وارد فایل های Html بشین و اونا کلاسهایی رو که left یا right دارن به هم تعویض کنین.

گاهی وقتا هم نیاز نیست به قول دوست عزیزمون.

همین موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام. برای راستچین سازی با inspect element اجزا باز کنید و مسیر هارو ببینید و direction مربوط به هر قسمت رو که left هست رو به right تبدیل کنید و مشاهده رو ببینید اکر تغییر کرد اون تگ رو تو فایلی که نوشته پیدا کنید و به رایت تبدیلش کنید

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...