رفتن به مطلب

مشورت براس سئو وقدرتی کردن دامین

Configer

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان و اساتید گل تالار اسکریپت

همانطور که میدونید گوگل پیج رنک رو به کلی جمعش کرد حالا دلیلش هرچی بوده کاری نداریم

الان یه بحثی اینجا هست که

ایا الان تو این وضعیت خرید بک لینک به سایت میتونه مفید باشه یا به ضررش؟

چون خب بدون بک لینک تنها سئو گاهن سازگار نمیشه مخصوصا توی سرچ های باارزش

درسته الان شاید خیلی از سایتا الکی بیان چندتا دامنه بخرن الکی بگن رنکدار هست با اینا کاری نداریم اصن بحثش جدا

نظر خود من این هست که بی تاثیره بنظرم چون پیچ رنک ها حذف شده تا حدودی خب الان سایت های رنک 5 بایه سایت معمولی تفاوت چندانی نداره

شایدم من اشتباه میکنم

راستش من سایتم رو سئوسازی کردم ادرس سایتم

نزدیک دو سه سال قدمت تازه هم نیست منظور

Elvirahost.ir

رنک الکسا ایناشم خوبه سایت هایی توی صفحه یک و دو هستن این رنک الکسارو ندارن سئوشون هم تا حدودی داغونه

حالا چه راهی رفتن الله اعلم

الان با سرچ های دلخواهم بدون بک لینک صفحات دوم سوم هستم

میخوام بیام صفحات یک بنظرتون الان خرید بک لینک میتونه مفید باشه یا نه

یا راه حل بهتری سراغ دارید من خیلی فک کردم و به نتیجه هایی رسیدم ولی نظرات اساتید هم برام مهم بود

نظراتتون رو ممنون میشم بگید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نمیدونم دقیق ولی یه مدت خیلی یه سئو علاقه داشتم گفتن دیگه بک لینک ها زیاد موثر نیستن مخصوصا اگر طبق الگوریتم های گوگل رباتا پی ببرن که بک لینک خریداری شده سئو منفی به همراه داره

سعی کن خیلی خیلی و تا حد امکان سئو سایت رو ببری بالا(تغیر کد ها بیهینه سازی محتوا و بهینه سازی تصاویر بهینه سازی عنوان ها و...)

سعی کن به سری سایت قوی هاست رایگان بدی و بعدش لینک بزاری توش یابنر این خیلی موثره البته خودتونم میدونید

قیمت هاست رو هیچ وقت پایین نیار چون من یکی خودم به هاستای ارزان اعتماد ندارم حاظرم برم پول بدم به هاست دی ال با اون همه گرونیش ولی پول ندم به شتاب هاست چون اوایل که یکم اشنایی کم بود میگفتم ارزونه ولی الان دیگه یا سایت نمیزنم یا رو هاست دی ال میزنم

وقتی شروع به تبلیغ میکنی سعی کن پشتیبانی قوی ارایه بدی مخصوصا اوایل تا طرف فک کنه هاست خوب هست دقیقا مث دی ال

میتونی از تبلیغات کلیکی استفاده کنی (ارایه هاست اسپانسری)

اگر بتونی از سرویس های ارابه دهنده هاست لینک بگیری واقعا عالیه اما فک کنم غیر ممکنه ولی این خیلی تاثیر داره

یه مدتم میتونی از ادورز استفاده کنی بد نیستا هر چند گرونه ولی وقتی یکی جذب خدماتت بشه خودش مجدادا مید و برات تبلیغ میکنه مث من که تا حالا چندین نفر رو به هاست دی ال معرفی کردم

سعی کن چندتا پشتیبان استفاده کنی برا پاسخ گویی مثلا خودت با چند تا نام پشتیبانی جواب تیکت ها رو بده

و مهم ترین چیز مشتریان ما چند تا رو به دروغ هم که شده اضافه کن این تاثیرش بالاس برای مشتری

این نظر من در باره یکم چیزی که حدود چند روز خوندن مقالات یاد گرفتم بود حالا شایدم این روش ها منسوخ باشن ولی بالاخره گفتم که بگم

لینک به دیدگاه

نمیدونم دقیق ولی یه مدت خیلی یه سئو علاقه داشتم گفتن دیگه بک لینک ها زیاد موثر نیستن مخصوصا اگر طبق الگوریتم های گوگل رباتا پی ببرن که بک لینک خریداری شده سئو منفی به همراه داره

سعی کن خیلی خیلی و تا حد امکان سئو سایت رو ببری بالا(تغیر کد ها بیهینه سازی محتوا و بهینه سازی تصاویر بهینه سازی عنوان ها و...)

سعی کن به سری سایت قوی هاست رایگان بدی و بعدش لینک بزاری توش یابنر این خیلی موثره البته خودتونم میدونید

قیمت هاست رو هیچ وقت پایین نیار چون من یکی خودم به هاستای ارزان اعتماد ندارم حاظرم برم پول بدم به هاست دی ال با اون همه گرونیش ولی پول ندم به شتاب هاست چون اوایل که یکم اشنایی کم بود میگفتم ارزونه ولی الان دیگه یا سایت نمیزنم یا رو هاست دی ال میزنم

وقتی شروع به تبلیغ میکنی سعی کن پشتیبانی قوی ارایه بدی مخصوصا اوایل تا طرف فک کنه هاست خوب هست دقیقا مث دی ال

میتونی از تبلیغات کلیکی استفاده کنی (ارایه هاست اسپانسری)

اگر بتونی از سرویس های ارابه دهنده هاست لینک بگیری واقعا عالیه اما فک کنم غیر ممکنه ولی این خیلی تاثیر داره

یه مدتم میتونی از ادورز استفاده کنی بد نیستا هر چند گرونه ولی وقتی یکی جذب خدماتت بشه خودش مجدادا مید و برات تبلیغ میکنه مث من که تا حالا چندین نفر رو به هاست دی ال معرفی کردم

سعی کن چندتا پشتیبان استفاده کنی برا پاسخ گویی مثلا خودت با چند تا نام پشتیبانی جواب تیکت ها رو بده

و مهم ترین چیز مشتریان ما چند تا رو به دروغ هم که شده اضافه کن این تاثیرش بالاس برای مشتری

این نظر من در باره یکم چیزی که حدود چند روز خوندن مقالات یاد گرفتم بود حالا شایدم این روش ها منسوخ باشن ولی بالاخره گفتم که بگم

دو سه چهار بند اول خوب بود

ولی در ادامه راه های مدیریت موفق بودش

ممنونم

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...