رفتن به مطلب

بهترین افزونه برای فروش فایل چیه؟

majidghafoorzade

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان من میخوام یه سایت ایجاد کنم که از طریق اون بتونم یه سری فایل مثل pdf و ... رو برای فروش قرار بدم به این صورت که کاربر بعد از پرداخت مبلغ مورد نظر بتونه فایل رو دانلود کنه.

برای اینکار جستجو کردم و سه راه اصلی رو دیدم :

افزونه edd یا easy digital downloads

افزونه paid downloads

و استفاده از ووکامرس

حالا موندم از کدوم یکی استفاده کنم که برای سایت فروش محصولات دانلودی مناسب تر باشه.

دوستان محترم اگر تجربه استفاده یا اطلاعی در مورد اینکه استفاده از کدوم بهتره دارن لطفا راهنمایی بفرمایند.

(* ضمنا میخواستم اگه بشه افزونه مورد نظر این امکان رو داشته باشه که کاربر بعدا هم بتونه محصولاتی که خرید کرده رو دانلود کرده و قابلیت دانلود فقط برای یکبار نباشه)

باتشکر قبلی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت دوستان من میخوام یه سایت ایجاد کنم که از طریق اون بتونم یه سری فایل مثل pdf و ... رو برای فروش قرار بدم به این صورت که کاربر بعد از پرداخت مبلغ مورد نظر بتونه فایل رو دانلود کنه.

برای اینکار جستجو کردم و سه راه اصلی رو دیدم :

افزونه edd یا easy digital downloads

افزونه paid downloads

و استفاده از ووکامرس

حالا موندم از کدوم یکی استفاده کنم که برای سایت فروش محصولات دانلودی مناسب تر باشه.

دوستان محترم اگر تجربه استفاده یا اطلاعی در مورد اینکه استفاده از کدوم بهتره دارن لطفا راهنمایی بفرمایند.

(* ضمنا میخواستم اگه بشه افزونه مورد نظر این امکان رو داشته باشه که کاربر بعدا هم بتونه محصولاتی که خرید کرده رو دانلود کرده و قابلیت دانلود فقط برای یکبار نباشه)

باتشکر قبلی

سلام

افزونه edd مخصوص فروش فایلهای دانلودیه و کار باهاشم خیلی راحته !

اگر میخواین بعد محصولات فیزیکی هم برای فروش بزارین ووکامرس رو باید نصب کنین که هم محصولات فیزیکی رو شامل بشه و هم محصولات مجازی !

با هر دوی این افزونه ها میشه فروشگاه خوبی رو راه اندازی کرد و هر دوشون هم در صورتی که عضو سایت خریدی رو انجام بده بعدا هم میتونه از توی قسمت خریدها فایلی که خریده رو دوباره دانلود کنه ، ولی توصیه میکنم اول بگردین قالب مورد نظرتون رو پیدا کنین ، ببینین قالبتون از کدوم یکی پشتیبانی میکنه بعد از بینشون انتخاب کنین !!

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• سلام
  • انتقاتل به بخش پرسش و پاسخ / لطفا دقت کنین
  • افزونه edd یا easy digital downloads همراه با ووی کامروس بهترین گذینه برای انجام این کار هسش

• برای امار کاربران و دیگر موارد هم افزونه ی پروفایل کاربری و ثبت نام رو هم نصب کنین
  • لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...