رفتن به مطلب

طراحی قالب وردپرس

smz9999

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

میخواستم یه قالب وردپرس طراحی کنم ، خواستم از نظراتتون استفاده کنم که موضوع قالب چی باشه و چه امکاناتی داشته باشه بهتره !

( توی طراحی و کد نویسی حرفه ای نیستم ولی خوشحال میشم نکاتی خوبی بگین که مجبور بشم برای انجامش چیزای جدید یادبگیر ، البته کار سختم ازم نخواین smiley)

این یه نمونه از طراحیام ، در این حد مشکلی ندارم ! teary

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

وقتیم که کد نویسی کامل شد قالب برای دوستانی که نظرات مفید و کار آمدی دادن یا به طور رایگان یا با تخفیف ویژه ( بستگی به وضع مالیم توی اون موقع دارهteary ) قرار داده میشه !!!

پیشاپیش از همکاریتون تشکر میکنم heart

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان

میخواستم یه قالب وردپرس طراحی کنم ، خواستم از نظراتتون استفاده کنم که موضوع قالب چی باشه و چه امکاناتی داشته باشه بهتره !

( توی طراحی و کد نویسی حرفه ای نیستم ولی خوشحال میشم نکاتی خوبی بگین که مجبور بشم برای انجامش چیزای جدید یادبگیر ، البته کار سختم ازم نخواین smiley)

این یه نمونه از طراحیام ، در این حد مشکلی ندارم ! teary

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

وقتیم که کد نویسی کامل شد قالب برای دوستانی که نظرات مفید و کار آمدی دادن یا به طور رایگان یا با تخفیف ویژه ( بستگی به وضع مالیم توی اون موقع دارهteary ) قرار داده میشه !!!

پیشاپیش از همکاریتون تشکر میکنم heart

• سلام

• معمولا استایل هایی رو طراحی و در اولویت بزارین که نیاز فعلی باشه

• مثل

• موزیک

• فیلم

• دانلود و . . .

• از یه وب سایت در این زمینه ها الگو بگیرین که چه امکاناتی دارن سپس از روی الگوی امکانات خودتون دس به کار شین

• موفق باشین

لینک به دیدگاه

• سلام

• معمولا استایل هایی رو طراحی و در اولویت بزارین که نیاز فعلی باشه

• مثل

• موزیک

• فیلم

• دانلود و . . .

• از یه وب سایت در این زمینه ها الگو بگیرین که چه امکاناتی دارن سپس از روی الگوی امکانات خودتون دس به کار شین

• موفق باشین

ممنون

نظر خودم هم بیشتر روی موزیک بود ، یسری طرح هایی هم در نظر دارم ، ولی احتمالا توی کد نویسیش یکم گیر بیوفتم مجبور بشم دنبال یسری اموزش و کد باشم تا ببینم باید چیکار کنم !!sheklak

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...