رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

برای میلیونر شدن کافیست از نرم افزار ما استفاده کنید.

این نرم افزار برای اولین بار ارائه شده و کاملا رایگان میباشد

منتظر نسخه های بعدی باشید.

بیت کوین یک پول دیجیتال است که چندین برابر دلار و یورو ارزش دارد و کاملا معتبر است.

بیت کوین یک شبکه مالی آنلاین است که افراد میتوانند از آن جهت ارسال یا دریافت پول از حساب دیگران استفاده کنند

بیت کوین تنها واحد غیر قابل تحریم است و براحتی میتوان آنرا خرید و فروش کرد

همه بیت کوین هایی که جمع میکنید را میتوانید به صورت آنلاین به بعضی از صرافی ها بفروشید و آنرا به دلار یا ریال تبدیل کنید

با ثبت نام در سایت هایی که ما در این نرم افزار به شما معرفی میکنیم میتوانید با روزی چند ساعت وقت گذاشتن به راحتی و بدون هیچ هزینه ای درآمد کسب کنید

فقط روزی چند دقیقه یا چند ساعت وقت بگذارید و درآمدی همیشگی داشته باشید

از همین الان میتونید شروع کنید

عکسی از صفحه اصلی نرم افزار:

photo_2016_05_22_13_46_22.jpg

این نرم افزار تحت ویندوز است و قابل اجرا روی تمامی ویندوزها میباشد.

نسخه اندروید این نرم افزار بزودی ارائه خواهد شد

لینک دانلود نرم افزار:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

میشه بپرسم با این نر م افزار دقیقا چیکار میکنیم ؟

و این که هدف از ارائه رایگان نرم افزار کسب درآمد پی هست و چه سودی برای شما داره ؟

لینک اسکن برنامه رو هم قرار بدید

لینک به دیدگاه

سلام برای این نوع کسب درامد سایت های زیادی هست ، ولی ما تو این نرم افزار آموزش کامل و تصویری چگونگی دریافت درآمد از این طریق و معتبرترین سایت ها که بیشترین مقدار رو در کمترین وقت میدن معرفی کردیم و آموزش دادیم.

این روش یکی از بهترین و معتبرترین روش های کسب درآمده و ما رایگان ارائه دادیم تا همه بتونن استفاده کنن.

لینک به دیدگاه

برای میلیونر شدن کافیست از نرم افزار ما استفاده کنید.

این نرم افزار برای اولین بار ارائه شده و کاملا رایگان میباشد

منتظر نسخه های بعدی باشید.

بیت کوین یک پول دیجیتال است که چندین برابر دلار و یورو ارزش دارد و کاملا معتبر است.

بیت کوین یک شبکه مالی آنلاین است که افراد میتوانند از آن جهت ارسال یا دریافت پول از حساب دیگران استفاده کنند

بیت کوین تنها واحد غیر قابل تحریم است و براحتی میتوان آنرا خرید و فروش کرد

همه بیت کوین هایی که جمع میکنید را میتوانید به صورت آنلاین به بعضی از صرافی ها بفروشید و آنرا به دلار یا ریال تبدیل کنید

با ثبت نام در سایت هایی که ما در این نرم افزار به شما معرفی میکنیم میتوانید با روزی چند ساعت وقت گذاشتن به راحتی و بدون هیچ هزینه ای درآمد کسب کنید

فقط روزی چند دقیقه یا چند ساعت وقت بگذارید و درآمدی همیشگی داشته باشید

از همین الان میتونید شروع کنید

عکسی از صفحه اصلی نرم افزار:

photo_2016_05_22_13_46_22.jpg

این نرم افزار تحت ویندوز است و قابل اجرا روی تمامی ویندوزها میباشد.

نسخه اندروید این نرم افزار بزودی ارائه خواهد شد

لینک دانلود نرم افزار:

• سلام

• برای ابهام زدائی لطفا از عملکرد نرم افزار تصاویری بزارین

لینک به دیدگاه

سلام آموزش های تصویری به صورت کامل در نرم افزار تهیه شده

1.png

2.png

• سلام
  • برای ابهام زدائی لطفا از عملکرد نرم افزار تصاویری بزارین

لینک به دیدگاه

درود من این درامد رو تایید میکنم

درامد خوبی داره

روزانه نیم ساعت کارشه در امد خوبی هم داره

ولی چون که پول ها رو برای تومان کردن باید بریم صرافی ها پول کمی میمونه برای خود شخص

چون سود کلان رو صرافی میکنه ولی یه خوردش برات میمونه خوبه

اگر bypass کنید (دور زدن ) خوبه

اگر تایپینک پیشرفت کنه راه هاشو میذارم

لینک به دیدگاه

سلام بله درآمد خوبی داره نسبت به وقت کمی که میزارید برای صرافی ها هم یه سری سایت های صرافی آنلاین هستن که پورسانت آنچنانی برنمیدارن ولی در قبال پولی که دریافت میکنید اون پورسانت زیاد نیست، چون قیمت هر بیتکویین میلیونی هست کمی نوسان قیمت داره ولی آنچنانی نیست که از میلیونی بودنش کم کنه.

درود من این درامد رو تایید میکنم

درامد خوبی داره

روزانه نیم ساعت کارشه در امد خوبی هم داره

ولی چون که پول ها رو برای تومان کردن باید بریم صرافی ها پول کمی میمونه برای خود شخص

چون سود کلان رو صرافی میکنه ولی یه خوردش برات میمونه خوبه

اگر bypass کنید (دور زدن ) خوبه

اگر تایپینک پیشرفت کنه راه هاشو میذارم

لینک به دیدگاه

سلام بله درآمد خوبی داره نسبت به وقت کمی که میزارید برای صرافی ها هم یه سری سایت های صرافی آنلاین هستن که پورسانت آنچنانی برنمیدارن ولی در قبال پولی که دریافت میکنید اون پورسانت زیاد نیست، چون قیمت هر بیتکویین میلیونی هست کمی نوسان قیمت داره ولی آنچنانی نیست که از میلیونی بودنش کم کنه.

اول راه میلیونی نیست

مثل زیرمجموعه گیری میمونه کم کم تا تو کار خودت میلیونی در یافت کنی

لینک به دیدگاه

سلام آموزش های تصویری به صورت کامل در نرم افزار تهیه شده

1.png

2.png

• سلام

• تشکر از توضیحاتنی که گزاشتین و ممنون از شما

• شما خودتون نتیجه گرفتین ازش ؟؟؟

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم.

بله من وقت ازاد دارم روزی 5 ساعت میشینم. درآمدش برای من خوبه ، سایت هایی هم که کار میکنم همه رو توی نرم افزار معرفی کردم اینا معتبرترین ها و بهترین ها هستن

بیت کویین هم دارای نوسان قیمت هست ، این کار توی دراز مدت جواب میده ، و بهتره که حتی اگه بیت کویین زیادی هم جمع کردید تبدیل به ریال نکنید چون این ارز بین المللی در آینده نزدیک همه گیر میشه ، و اون موقع ممکنه همین سایت هایی هم که توی نرم افزار معرفی کردیم دیگه درآمد زیادی به شما ندن و اون موقع فیمت بیت کویین چندین برابر میشه ، و اندوخته خودتون رو اون موقع میتونید با مبلغ بالاتری نسب به الان به ریال تبدیل کنید پس بهتره آینده نگر باشید.

درآخر این که با بیت کویین هایی که جمع آوری کردید، خرید های اینترنتی از سایت های خارجی انجام بدید و حتی در بعضی کشورهای اروپایی میشه باهاش از فروشگاه های زنجیره ای هم خرید انجام داد.

• سلام
  • تشکر از توضیحاتنی که گزاشتین و ممنون از شما
  • شما خودتون نتیجه گرفتین ازش ؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام

شما میگین درامد خوبی دارین ازش !!! توی چندتا سایت دارین فعالیت میکنین ؟ روزی چندتا ساتوشی درامد دارین ؟

( البته فکر میکنم درامدتون بیشتر از زیرمجموعه گیریه !!! )

من چندتا ضرب و تقسیم کردم که جالبه اگه دوستان هم بدونن :

هر بیت کویین امروز برابر با 441.16 دلار که میشه چیزی حدود 1.5 میلیون !!!! ( خوبه نه ؟ )

حالا میخوایم درامد کسب کنیم از اینجور سایتا !

در روز اگه از هر سایتی مثلا 2000 ساتوشی درامد داشته باشیم و توی 10 تا سایتم عضو باشیم ، میشه روزی 20000 تا ساتوشی !! ( بد نیست ، مگه نه ؟ )

اینجوری یعنی هر ماه که 30 روز باشه ما 600000 تا ساتوشی درامد داشتیم !!! huh

اگر تمام ماه های سال 30 روز و هر روز هم این کار رو انجام بدیم ( که نمیدیم !!!) میشه چیزی برابر 7200000 ساتوشی !!!! ( اوووف تو یه سال 7 میلیون درامد silly)

ولی خب یه نکته خیلی ریز و بی اهمیتی این وسط هست !!!!

میدونی هر بیت کویین چندتا ساتوشیه ؟

زیاد نیست ( قابل شما رو هم نداره (crazy) ) چیزی برابر 100000000 (صد میلیون ) ساتوشی !!!! dizzy

خب سالی 7200000 درمیاریم ، چندسال باید کار کنیم که 1 بیت کویین بدست بیاریم ؟

حدود 13 سال و 9 ماه باید به این کار ادامه بدیم برای 1.5 میلیون تومان !!!! ( البته اگه این سایتا تا اون موقع هنوز به کار خودشون ادامه بدن که بعیده ! )

خب اون 9 ماه رو بیخیال ، 13 سال رو در نظر میگیریم ، روزی 5 ساعت کار کردیم( به نظر من وقت تلف کردیم ) !!! که یعنی حدود 23725 ساعت وقتمون رو که میشه 988 روز که میشه حدود 2 سال و 8 ماه از عمرتون رو پای این کار تلف کردین و چیز خاصی کسب نکردین !!!

به نظر من اگر این وقت رو بزارین روی اینکه یه کار ( حتی کارای اینترنتی ) یاد بگیرین یا انجام بدین بعد از این مدت مطمعن باشین خیلیی درامد بیشتری میتونین در بیارین !!!

ببخشید یکم زیاد شد !

موفق باشید....

لینک به دیدگاه

البته درست گفتی این دوستمون هم داره تلاش میکنه که زیر مجموعه بگیره که زودتر بهش نتیجه بده.

اینها رو گفتی و تازه چنج کردنش رو هم نگفتی که کامزد باید بدی برا چنج و اگه احیانا موقع چنج کلاه گذاشتن سرت و اون 1 بیت کویینی که با خون دل در اوردی رو ازت بخورن که دیگه هیچی.cool

ضمنا عنوان بهترین راه کسب درآمد از اینترنت هم عنوان جالبی برای این تاپیک نیست.

لینک به دیدگاه

توضیحات خوب و تقریبا دقیقی دادی دوست عزیز. من فکر کنم اگه روزی چند ساعت واسه این کار وقت بذارین بد نباشه. شاید اوایلش این آمار شما همه رو نا امید کنه ولی با زیر مجموعه گیری و سرمایه گذاری ساتوشی در سایتهای مربوطه اوضاع بهتر میشه. من الانم هفته ای 2 میلیون ساتوشی به حسابم میاد که میشه حدودا 10 دلار. در کنارش فروشگاه اینترنتی و فروش فایل و طراحی وبسایت ، طراحی گرافیک و ... هم انجام میدم. بنده با این نرم افزار فقط پیشنهاد کردم روزی یک ساعت یا بیشتر وقت بذارین تا یه درآمد جانبی هم داشته باشین. با همین چند دلار هم میتونی جم واسه کلش بخری و توی سایت خودنت بفروشی. به نظرم از سایتهای تبلیغاتی ایرانی که بیشترش کلاهبرداری هست بهتر باشه

سلام

شما میگین درامد خوبی دارین ازش !!! توی چندتا سایت دارین فعالیت میکنین ؟ روزی چندتا ساتوشی درامد دارین ؟

( البته فکر میکنم درامدتون بیشتر از زیرمجموعه گیریه !!! )

من چندتا ضرب و تقسیم کردم که جالبه اگه دوستان هم بدونن :

هر بیت کویین امروز برابر با 441.16 دلار که میشه چیزی حدود 1.5 میلیون !!!! ( خوبه نه ؟ )

حالا میخوایم درامد کسب کنیم از اینجور سایتا !

در روز اگه از هر سایتی مثلا 2000 ساتوشی درامد داشته باشیم و توی 10 تا سایتم عضو باشیم ، میشه روزی 20000 تا ساتوشی !! ( بد نیست ، مگه نه ؟ )

اینجوری یعنی هر ماه که 30 روز باشه ما 600000 تا ساتوشی درامد داشتیم !!! huh

اگر تمام ماه های سال 30 روز و هر روز هم این کار رو انجام بدیم ( که نمیدیم !!!) میشه چیزی برابر 7200000 ساتوشی !!!! ( اوووف تو یه سال 7 میلیون درامد silly)

ولی خب یه نکته خیلی ریز و بی اهمیتی این وسط هست !!!!

میدونی هر بیت کویین چندتا ساتوشیه ؟

زیاد نیست ( قابل شما رو هم نداره (crazy) ) چیزی برابر 100000000 (صد میلیون ) ساتوشی !!!! dizzy

خب سالی 7200000 درمیاریم ، چندسال باید کار کنیم که 1 بیت کویین بدست بیاریم ؟

حدود 13 سال و 9 ماه باید به این کار ادامه بدیم برای 1.5 میلیون تومان !!!! ( البته اگه این سایتا تا اون موقع هنوز به کار خودشون ادامه بدن که بعیده ! )

خب اون 9 ماه رو بیخیال ، 13 سال رو در نظر میگیریم ، روزی 5 ساعت کار کردیم( به نظر من وقت تلف کردیم ) !!! که یعنی حدود 23725 ساعت وقتمون رو که میشه 988 روز که میشه حدود 2 سال و 8 ماه از عمرتون رو پای این کار تلف کردین و چیز خاصی کسب نکردین !!!

به نظر من اگر این وقت رو بزارین روی اینکه یه کار ( حتی کارای اینترنتی ) یاد بگیرین یا انجام بدین بعد از این مدت مطمعن باشین خیلیی درامد بیشتری میتونین در بیارین !!!

ببخشید یکم زیاد شد !

موفق باشید....

البته درست گفتی این دوستمون هم داره تلاش میکنه که زیر مجموعه بگیره که زودتر بهش نتیجه بده.

اینها رو گفتی و تازه چنج کردنش رو هم نگفتی که کامزد باید بدی برا چنج و اگه احیانا موقع چنج کلاه گذاشتن سرت و اون 1 بیت کویینی که با خون دل در اوردی رو ازت بخورن که دیگه هیچی.cool

ضمنا عنوان بهترین راه کسب درآمد از اینترنت هم عنوان جالبی برای این تاپیک نیست.

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم.

بله من وقت ازاد دارم روزی 5 ساعت میشینم. درآمدش برای من خوبه ، سایت هایی هم که کار میکنم همه رو توی نرم افزار معرفی کردم اینا معتبرترین ها و بهترین ها هستن

بیت کویین هم دارای نوسان قیمت هست ، این کار توی دراز مدت جواب میده ، و بهتره که حتی اگه بیت کویین زیادی هم جمع کردید تبدیل به ریال نکنید چون این ارز بین المللی در آینده نزدیک همه گیر میشه ، و اون موقع ممکنه همین سایت هایی هم که توی نرم افزار معرفی کردیم دیگه درآمد زیادی به شما ندن و اون موقع فیمت بیت کویین چندین برابر میشه ، و اندوخته خودتون رو اون موقع میتونید با مبلغ بالاتری نسب به الان به ریال تبدیل کنید پس بهتره آینده نگر باشید.

درآخر این که با بیت کویین هایی که جمع آوری کردید، خرید های اینترنتی از سایت های خارجی انجام بدید و حتی در بعضی کشورهای اروپایی میشه باهاش از فروشگاه های زنجیره ای هم خرید انجام داد.

• خیلی ممنونم از توضیحات خوبتون
  • یه سوال ؟ چقد درامد دارین الان ؟؟؟؟
  • @unknown - شبوا جان آموزشارو بزار برای دور زدن و . . .

لینک به دیدگاه

چشم تا شب میذارم

طبقه بندیش کنم

لینک به دیدگاه

حدودا هفته ای 10 دلار ولی همونجور که گفتم نوسان قیمت داره ، بعضی روزها هم اصلا کار نمیکنم، بعضی روزهاهم یهو از صبح تا شب کار میکنم !

میزان درآمدش دست خودتونه که چقدر وقت بزارید.

شما هرچقدر ساتوشی جمع کنید ، درحساب کیف پولتون به صورت آنلاین به دلار نشون میده. اونجا میتونید متوجه بشید که درآمدتون در هفته یا ماه چقدر میتونه باشه.

لینک به دیدگاه

سلام چی شد میخواستید بای پس کنید ؟

بایپس راه های دور زدنه

نرسیدم بذارم

تایپینک جدید باز میکنم اموزش بایپس هارو مذارم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته پیش...

رشد بسیار چشم گیر بیت کویین

در طی یک هفته قیمت جهانی بیت کویین از 430 دلار به 580 دلار رسید و به سرعت درحال پیشرفت است.

پیشنهاد میکنم فرصت رو از دست ندید و شروع به کسب درآمد کنید.

لینک به دیدگاه

• 2 ماه پیش ...

سلام بنظر من بهترین راه کسب در آمد از اینترنت سایت مینی کار هستش من خودم کلی پول از این سایت در آوردم و واقعا راضی هستم. به همتون این سایت رو پیشنهاد میکنم. شما میتونین با استفاده از زمانهای بی استفاده جهت کسب درآمد از این سایت کلی پول در بیارید. کسب درآمد با انجام مینی کارهای ساده، بدون نیاز به تخصص، مینی کارهای زیاد و متنوع، پرداخت کارمزدها سریع و بدون تاخیر، پاسخگویی 24 ساعته و .... از ویژگی های این سایت هستش.

آدرس سایت :

لینک به دیدگاه

الان عصر تلگرامه

یه کانال شلوغ داشته باشی همه کار میشه کرد

اپیزو هم گزینه خوبی

لینک به دیدگاه

بیسکوییت ؟؟؟ شکلات که بهتره ، اما بیسکوییت هم اونقدر گرون نیستا بهتره بری سوپر مارکت به جای صرافی انوقت اگه بیسکوییت تیفانی هم بخری اینقدر گرون نمیشه

لینک به دیدگاه

• 3 هفته پیش...

• درود
  • لطفا این همه اسپم ارسال نکنید در انجمن و تایپیک ها رو مختل نفرمائید * پاکسازی شد

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...